Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak szybko schudnąć

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:01:54

figurena to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

#22 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:16:32

Może pani rozwinąć wątek ze salonami stacjonarnymi Philipiaka to znaczy gdzie konkretnie się one znajdują?

Witam! Anita, salony stacjonarne Philipiak znajdziesz w kilku miastach w Polsce. Ich adresy dostępne są na stronie: philipiaksalony.pl/jak-kupic

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

#23 ~hope28~

~hope28~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 11:19:34

dchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wyjście bez skrępowania na basen lub plażę. Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - spacery, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek i innego śmiecio jedzenia. Zobaczysz szybko efekty trzymając się produktów zdrowszych i zbilansowanej diety.Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Adą, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 731 154 299. Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:04:23

Hej! Swego czasu miałam spory problem z nadwagą. Próbowałam chyba wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Efekt był zazwyczaj taki sam czyli żaden. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię, że zawsze będe się źle czuć w swoim ciele, udało mi się dostać PHEN 375, który zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zaryzykowałam no i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 10 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam.  Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390). Nie będziecie żałować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych