Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak szybko schudnąć

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasiabanska80

kasiabanska80

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 15:10:49

Witam, mam 170 cm wzrostu i 68 kg wagi, poszukuje jakiś sprawdzonych sposobów jak szybko schudnąć? Ktoś ma jakieś sprawdzone pomysły? Próbowałam kilku rzeczy ale nic z tego nie wyszło ;(

#2 maksik

maksik

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 26 grudzień 2016 - 11:13:26

Lepiej szybko nie chudnąć bo można mieć efekt jojo. Ale na pewno warto próbować schudnąć uprawiając sport. Bieganie, pływanie, jazda na rowerze to na pewno wspomoże zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Gdybyś szukałam sprzętu i odzieży to polecam zakupy 

#3 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 12:53:12

Warto spróbować zmienić swoją dietę i treningi przynajmniej 3 razy w tygodniu. Sama ostatnio staram się biegać, udało mi się znaleźć odpowiednią bieliznę termoaktywną 

i w ten sposób mam możliwość by biegać na dworze :) Jednak przy niskich temperaturach tylko osoby, które wcześniej się hartowały mogą ćwiczyć.

#4 ~zapała~

~zapała~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 10:30:37

Nie zawsze szybkie chudnięcie daje trwały efekt, są oczywiście przypadki, w których waga się utrzymała, ale to rzadkość. Ja po prostu ograniczyłem pewne produkty, mam więcej ruchu w ciągu dnia a na podkręcenie metabolizmu piję herbaty od Big-Active, a konkretnie Active Burn. Regularnie piję i zaczyn powoli widzieć efekty.

#5 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 16:43:07

Na początek, na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą oraz ekstrakt z owoców opuncji figowej. Oprócz redukcji apetytu, ograniczysz wchłanianie węglowodanów z posiłków, a włączając solidną porcję ruchu przyśpieszysz spalanie tkanki tłuszczowej.
Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości, służę pomocą. :)

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#6 ~fika~

~fika~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 23:02:25

Regularnie, tzn. ile jej trzeba pić?

#7 ~JurnyHarmuż~

~JurnyHarmuż~
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 18:38:00

A dla osoby, która nigdy wcześniej nie piła tych herbat Big-Active, to najlepiej powinna zacząć?

#8 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 20:14:59

Regularnie, tzn. ile jej trzeba pić?

fika, najlepsze efekty uzyskasz przy zalecanym spożyciu 3 filiżanek dziennie. Służę pomocą w przypadku dalszych pytań.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#9 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 17:15:38

Nie przejadać się. Zrezygnować z słodyczy, nie siedzieć przed telewizorem , popijać trzy razy dziennie herbatkę wspomagającą trawienie np 4xsuper slim.  Bardzo smaczna aromatyczna herbatka. Ważne że skuteczna 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 18:29:24

Witam, mam 170 cm wzrostu i 68 kg wagi, poszukuje jakiś sprawdzonych sposobów jak szybko schudnąć? Ktoś ma jakieś sprawdzone pomysły? Próbowałam kilku rzeczy ale nic z tego nie wyszło ;(

Przestan kupowac produkty spozywcze i pij tylko wode przez 30 dni. ;)schudniesz i zaoszczedzisz ;)

#11 ~Kuleczka~

~Kuleczka~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 14:00:46

Różne preparaty używałam na odchudzanie i różnie to bywało jeśli chodzi o działanie. Teraz jestem na TillSlim i jestem happy. Dobra cena, duże opakowanie które w zupełności wystarcza na dłuższy okres. No i jest zdrowo, nie jest to jakaś sztuczna chemia niewiadomego podchodzenia ale same roślinne ekstrakty.

#12 ~mikołajka~

~mikołajka~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 08:00:29

Osobiście wolę soki. Kupiłam wyciskarkę wolnoobrotową , gesty sok warzywno owocowy zastępuje mi drugie śniadanie i kolację. Nie potrzeba żadnych suplementów i herbatek. 

#13 ~morta~

~morta~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 15:59:17

Osobiście wolę soki. Kupiłam wyciskarkę wolnoobrotową , gesty sok warzywno owocowy zastępuje mi drugie śniadanie i kolację. Nie potrzeba żadnych suplementów i herbatek. 

Co racja to racja. Sama mam wyciskarkę Slow Juicer z Philipiaka i pozwala mi ona na przygotowywanie soków z owoców i warzyw dla całej rodziny. To samo zdrowie!

#14 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 17:05:44

To ty nie wazysz za duzo, tylko jestes za niska.  :D ...tak jak ja !  :D 
Ja mam 179 cm wzrostu i waze 90 kilogramow...ale nie uwazam ze za duzo waze, tylko jestem nieco za niski.  :D 

#15 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 08:51:48

Szybko schudnąć to znaczy wpędzić się w chorobę lub w jojo. Moim zdaniem trzeba zmienić sposób odżywiania. na lekkie , beztłuszczowe takie z pary. Zdrowo i bezpiecznie a co najważniejsze nie ma powrotu do nadwagi. 

#16 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 12:39:31

Nie sztuka szybko ale zdrowo i z głową się odchudzać. Moim sposobem jest lekka strawa najczęściej gotowana na parze. Zainwestowałam nawet w naczynie Milano Classic które to ułatwia a dodatkowo posiada certyfikat profilaktyki cholesterolowej. Oczywiście odchudzanie nie byłoby możliwe bez ruchu ja wybrałam pilates.

#17 ~bask32~

~bask32~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:37:08

najszybsze efekty osiągnęłam po stosowaniu Fat Fast Burner fatfastburner.com

#18 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 00:23:53

Ciekawa opcja z tym certyfikatem od cholesterolu, a gdzie takie naczynia Milano Classic można kupić?

#19 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 15:01:20

Ciekawa opcja z tym certyfikatem od cholesterolu, a gdzie takie naczynia Milano Classic można kupić?

Witam! Bogusia naczynia marki Philipiak możesz obejrzeć/kupić na pokazach, które organizowane są cyklicznie na ternie całej Polski. Kupisz je także w sklepie internetowym oraz w naszych salonach stacjonarnych.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

#20 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:44:58

Może pani rozwinąć wątek ze salonami stacjonarnymi Philipiaka to znaczy gdzie konkretnie się one znajdują?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych