Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak szukać pracy

praca pieniądze

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mirosław

Mirosław

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 12:00:22

Jak według was najlepiej poszukiwać pracy, czy macie jakieś strategie? Czy tak na chybił trafił szukacie? Bo zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy ***SPAM*** Czy myślicie, że warto? Chyba łatwiej znaleźć pracę mając dobre cv i listy motywacyjne. 

#2 Konsoleta

Konsoleta

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 07:50:15

Ja najpierw szukalam pracy we Francji na wlasna reke, ale w koncu dalam sobie spokoj, bo nie bylo zadnego odzewu. Mozna sprawdzac oferty agencji pracy np. ***SPAM*** albo w ogole zaryzykowac i szukac na miejscu.

#3 lukrecyja0

lukrecyja0

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 10:28:36

ja szukając pracy głównie przeglądam portale z ofertami, jak już coś znajdę co mnie zainteresuje i gdzie ja spełniam kryteria to poprawiam cv tak aby pasowała do ogłoszenia.

2 sposób to aktywność w social media, dołączanie do grup związanych z moim zawodem czyli budowanie networkingu 

#4 KacperFllorian

KacperFllorian

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 13:19:24

Znacie może jakąś angielską stronę na wzór naszego gumtree gdzie można poszukać lokalnych ofert pracy ???

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 20:52:15

po róznych portalach, np. na jobuj.pl

#6 ~ksmer~

~ksmer~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 06:19:10

Patrzcie tutaj - gowork.pl/praca/lodz;l

Nawet w miastach, gdzie faktycznie było z pracą źle, teraz wygląda to o wiele lepiej.

Każdy może coś znaleźć, każdy może poprawić swoją sytuację, zatem narzekanie w takich przypadkach jest moim zdaniem po prostu beznajdziejne. 

#7 goster

goster

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 08:07:51

Zainteresujcie się EuroKadrą. Naprawdę idzie teraz znaleźć pracę bez większych problemów, tak wygląda rynek. Zależy wam na etacie, to go znajdziecie. A jak to będzie wyglądać dalej, to dopiero czas pokaże. Na pewno aktualnie nie ma żadnych problemów z zatrudnieniem.

Widać zdecydowanie potencjał. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 14:16:35

ja uważam, że warto zerknąć na stronę jobuj.pl, tam jest sporo ogłoszeń.

#9 ~kaperto~

~kaperto~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 08:08:47

Dokładnie. Przez agencję pracę można się dostać do fajnych firm, a EuroKadra jest tutaj dobrym przykładem. Jeśli wam zależy na zatrudnieniu, to je dostaniecie. Tak wygląda teraz rynek. Od dawna nie było takich możliwości dostania się do sensownych firm, no ale właśnie - dostać się można tylko przez agencję. 

#10 crewforyou

crewforyou

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2018 - 08:18:46

Często mamy dobre oferty tutaj: ***SPAM***

#11 dawid3s

dawid3s

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 październik 2018 - 13:08:38

Fajna opcja jest tez praca zdalna tzn. domowa przez internet wiele o tym mozecie przeczytac na tej stronie. Polega ona np na zrabianiu na wypelnianiu ankeit programach partnerskich itp. 

#12 kancmar

kancmar

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 11:38:57

Jeśli jesteś prawnikiem / adwokatem / radcą prawnym lub aplikantem szukającym pracy, to na stronie ***SPAM***

możesz  przeglądać i aplikować na ogłoszenia pracy wystawiane przez kancelarie.

Sprawdź!

#13 m0drzew

m0drzew

Swojak

• PipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 04:07:19

ja tam wolę zarabiać sam, np tak: jak szybko zarobić przez internet

#14 ~pamper~

~pamper~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 09:09:32

Pewnie, że przez EuroKadrę - idziecie do nich i na spokojnie pracę znajdziecie. Generalnie na rynku można trafić naprawdę fajne warunki, ale zawsze decydujące są wasze oczekiwania i kwalifikacje. Na pewno nie jest tak, że ktoś chce teraz pracować i nie ma gdzie. Opcji zatrudnienia jest mnóstwo. 

#15 Karolin

Karolin

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 14:55:13

Myślę że teraż mamy dużo miesc, gdzie możesz znaleźć pracy, naprzykład polecam wyszukiwarkę pracy, gdzie zebrane  oferty pracy w Polsce i nie tylko z wielu agencji zatrudnienia, gield pracy, firm itd

#16 Gustav2

Gustav2

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 23 grudzień 2018 - 19:50:03

Co to w ogóle za pytanie... Wystarczy wejść na pierwszy lepszy serwis ogłoszeniowy i zobaczyć, że wszędzie się aż roi od ogłoszeń z pracą. Tylko ludziom nie chce się pracować :P

#17 ~Robson~

~Robson~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 00:40:45

Ja prace znalazłem dzięki firmie Personis, pomagają znaleźć dobrą prace w Twojej branży, napisz do nich na Facebooku, na pewno Ci pomogą

#18 Kitkux

Kitkux

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 19:19:30

No to sprawdź opinie ***SPAM***

#19 ~pentoro~

~pentoro~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 09:13:20

Naprawdę warto próbować przez agencje pracy, bo możliwości zatrudnienia są znakomite. Można trafić do naprawdę solidnych marek i wtedy efekty na pewno będą widoczne, a na jakich warunkach, to już wszystko jest zależne od was. Praca jest aktualnie dla każdego. Wykorzystajcie możliwości. 

#20 ~member~

~member~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:11:10

Potwierdzam EuroKadrę, nie ma żadnych problemów z pracą, jest ona dla każdego, na sensownych warunkach. Tak więc jeśli komuś tylko zależy na pracy, to coś dostanie. Agencje zapewniają w zasadzie te same warunki. Można dostać pracę na sensowanych zasadach. A przede wszystkim tylko tak można dostać do wielu cenionych firm. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, pieniądze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych