Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak skutecznie schudnąć?

232 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~katja~

~katja~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 13:07:56

Trochę śmieszne, ale mnie udało się schudnąć wyłącznie dzięki tabletkom ForeverSlim. Sama nie za bardzo w to wierzyłam... Dostałam je od ciotki, która przyjechała do nas z Niemiec. Wcześniej ich nie kojarzyłam, bo nawet nie ma ich w polskich sklepach. Po 2 tygodniach straciłam 5 kg. Nie ćwiczyłam, jadłam na takich samych zasadach. Po 2 miesiącach wróciłam do normalnej wagi z przed ciąży. Żeby była jasność - nigdy nie wierzyłam w takie metody, śmiałam się z nich, a jednak powróciłam do normalnej figury...

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 17:13:27

szukam atrakcyjnej dziewczyny/kobiety, ktora moglaby pojezdzic ze mna na rolkach poznymi popoludniami.

#23 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 20:06:48

a ja szukam dziewczyny/kobiety > 23 roku zycia :) ktora by mogła pojezdzic ze mną na rowerku.. :)

#24 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 20:26:16

A ja ważąc 90kg schudłam 30kg w ciągu trzech miesięcy. Wróciłam do swojej dawnej wagi 60kg.Nie ćwiczyłam bo mam taką prace że nie mam na ćwiczenia czasu.Jadłam normalnie.I jak zawsze podjadałam czekoladki. Schudłam pijąc codziennie zioła tybetańskie.

#25 ~migotka~

~migotka~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 12:38:04

Amelia - nie sądzę, aby chodziło o zioła. Z drugiej strony ja również nie wiem na jakich zasadłach pomogło mi ForeverSlim. Najważniejsze, że jest to zdrowe i skuteczne. Studiowałam skład i opisy w sieci - nie ma w niczego szkodliwego, a niższa waga wciąż się utrzymuje. Amelia, ty jak długo utrzymujesz wagę?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 13:57:26

zero białego chleba, tylko czarny z NORMALNYCH piekarni (a nie z marketów, odmrażany w piecykach). i bez soi (98%soi dostępnej na rynku jest GMO modyfikowana genetycznie)

#27 ~samiec~

~samiec~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 16:37:34

Drogie Panie, opanujcie się z tym odchudzaniem. Minimum 95% mężczyzn chce mieć możliwość złapania Was za kawałek "ciałka". Wasze wydatne boczki nie są dla nas facetów jakimś wyznacznikiem pożądania i kobiecości. My wolimy Was takimi jak jesteście, nie chcemy, abyście wyglądały tak jak te panie poniżej:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wszystkiemu winny jest mózg kobiety..... ale musicie drogie Panie z tym walczyć!!!

Dołączona grafika

Dla mnie idealna kobieta jest taka:

Dołączona grafika

Chudsza nie może już być!!!

Ani za gruba, jak taka śliczna dziewczyna mogła się doprowadzić do takiej figury?:

Dołączona grafika

#28 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 17:10:17

Migotko tylko zioła ale zioła tybetańskie.U mnie nic nie wisi mam ubitą jędrną skóre umięśnioną.Brzuch płaski jędrny.Biust mam duży ale jędrny podniósł mi się do góry.Wtedy naprawde piłam tylko te zioła a teraz 3 razy w tygodniu chodze na siłownie.

#29 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 17:13:35

Do Migotki.Teraz to ja jestem na diecie.Nie słodze więc zero cukru i dużo białka.Mleko,ser,jogurty,ryby itd. Teraz na siłownie chodze.

#30 ~migotka~

~migotka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 13:27:07

Obrzydziliście mnie tymi zdjęciami... Mam podobne zdanie - idealna figura to ta prawie na samym dole. Marzy mi się taka. Przy Foreverslim niby straciłam zbędne kilogramy, ale muszę jeszcze popracować nad sylwetką. Większość pracy została już przeze mnie wykonana. Myślę, że przywrócenie normalnej sylwetki pójdzie mi łatwiej niż strata kilogramów. Najważniejsze, że moja waga jest już normalna.

#31 ~tutejszy~

~tutejszy~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 17:21:59

...a ja mam 182 cm i ważę równo 100 kg :D ,żadnego tłuszczu nie posiadam,nawet mam wcięcie w talii :P
Jem co chce i ile chce ,a siłownia rozwiązuje wszystko :D ;)

A ja bez siłowni w sposób naturalny mam 50cm w bicepsie i ważę 85kg przy wzroście 173cm niby jestem za gruby według tych różniastych kalkulatorów ale nie sądze bym był otyły taki ze mnie misio ale bez przesadyzmu.

#32 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 17:34:43

Ja waże 50km i jestem wysoka i przyznam chce troche przytyć bo jestem za chuda.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 17:51:24

Ja waże 50km i jestem wysoka i przyznam chce troche przytyć bo jestem za chuda.

chciałbym zaproponowac Ci pączusia :) spotkamy się?

#34 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 15:05:57

...a ja mam 182 cm i ważę równo 100 kg :D ,żadnego tłuszczu nie posiadam,nawet mam wcięcie w talii :P
Jem co chce i ile chce ,a siłownia rozwiązuje wszystko :D ;)

Wampir, ale z Ciebie super facet!!! Uwielbiam takich...ciekawe jaki to przedział wiekowy?Ale tego chyba nie napiszesz?Pozdrowionka. :o :wub:

#35 Wampir

Wampir

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 05 październik 2012 - 17:27:33

Wampir, ale z Ciebie super facet!!! Uwielbiam takich...ciekawe jaki to przedział wiekowy?Ale tego chyba nie napiszesz?Pozdrowionka. :o :wub:

Myślę ,że taki w sam raz :D

#36 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 17:34:56

A ja waże 85kg wzrost 165cm.W biodrach mam za dużo.Nie mogę ćwiczyć ani Łykać tabletek na odchudzanie bo jestem słaba. Szybko mdleje.

#37 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 17:57:54

Myślę ,że taki w sam raz :D

Z Ciebie istne super "ciacho" -wizualne i intelektualne.Wolne czy zajęte?... :blush:

#38 Wampir

Wampir

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 05 październik 2012 - 17:59:23

Z Ciebie istne super "ciacho" -wizualne i intelektualne.Wolne czy zajęte?... :blush:

Dla pięknych Kobiet zawsze jestem wolny :P

#39 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 18:24:53

Dla pięknych Kobiet zawsze jestem wolny :P

Odpowiedż godna prawdziwego faceta. Z radością przesyłam słodkiego całuska....w....policzek. Ale to wstęp zaledwie...c.d. nastąpi. :wub: Jeśli pozwolisz...

#40 Wampir

Wampir

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 05 październik 2012 - 18:37:50

Odpowiedż godna prawdziwego faceta. Z radością przesyłam słodkiego całuska....w....policzek. Ale to wstęp zaledwie...c.d. nastąpi. :wub: Jeśli pozwolisz...

Dziękuję :)
Kogoś mi przypominasz.... ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych