Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak skutecznie schudnąć?

232 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~www.gida.pl~

~www.gida.pl~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 21:21:25

Oczywiście... jakby nie było chętnych to by nie bylo sprzedających...

#222 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:42:45

Ej. Można schudnąć przy wykorzystaniu tabletek, czy różnego rodzaju specyfików. Nawet ziółka są w tej materii dobre. Takie na przykład liście moringa jak stosować jeśli ktoś wie, są niezwykle efektywny jeśli chodzi o pomoc w materii zrzucania zbędnych kilogramów. No, oczywiście, samo zażywanie tabletek, czy też ziół nie zrobi roboty, bo i trzeba czasem potruchtać, i trzeba też dietę zmienić, ale to naprawdę pomaga. Serio!

#223 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 20:09:38

Wielkim wspracie dla mnie była pomoc specjalistów, ponieważ wybrałam dietę cambridge było to dla mnie bardzo ważne że oferują wsparcie różnych specjalistów, a ja byłam uzależniona od ciągłego podjadania

#224 ~mariikraw30~

~mariikraw30~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 14:03:21

W skutecznym chudnięciu nie chodzi o dietę a o nasze nastawienie i poznanie naszego ciała oraz organizmu. Mi udało się to wszystko osiągnąć z Olą Łomzik, która była moim diet coachem. Dzięki niej poznałam własne schematy zachować oraz nawyki dotyczące jedzenia. Dzięki świadomości udało mi sie osiągnąć zamierzone cele. 

#225 ~Żyd~

~Żyd~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 17:08:37

Djet kałcz ha ha ha ola daj spokój

#226 ~seksualna marchwiaczka~

~seksualna marchwiaczka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 18:52:40

Djet kałcz ha ha ha ola daj spokój

oj no przestań... jak ktoś jest dobry to nie spamuje forów, tylko ludzie pantoflowa korespondecją dają sobie namiary i taki kołcz nie nadąża z obsługą i nie ma czasu spamować, a jak kołcz jest do d.py no to musi w wolnym czasie spamować, żeby klientów nałapać...

#227 madzialenka666

madzialenka666

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 13:43:56

z dietą się zgodzę :) dietetyk - szacun :) ja jestem leniwa :( 

nie lubię gotować a zawsze mi się kojarzą diety od dietetyka .... tak skomplikowane, też poszłam troszke na łatwizne i sobie zamówiłam dietę pudełkową od https://powermeal.pl/

:) 

W skutecznym chudnięciu nie chodzi o dietę a o nasze nastawienie i poznanie naszego ciała oraz organizmu. Mi udało się to wszystko osiągnąć z Olą Łomzik, która była moim diet coachem. Dzięki niej poznałam własne schematy zachować oraz nawyki dotyczące jedzenia. Dzięki świadomości udało mi sie osiągnąć zamierzone cele. 

#228 malwa22132

malwa22132

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 październik 2019 - 19:22:23

Też słyszałam, że moringa pomaga... zresztą łapcie tutaj link do wpisu na ten temat :) Co o tym sądzicie?

#229 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 06:55:17

Też słyszałam, że moringa pomaga...   :) Co o tym sądzicie?

Durniu... wybacz, ze tak ciebie okreslam, ale taka jest prawda.  
Napisales tyle bzdur, a teraz nie wiesz jak to odkrecic...  :D

#230 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 18:08:20

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki  :D  Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm  :)  Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat...  :D

#231 ~seksualna marchwiaczka~

~seksualna marchwiaczka~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 04:38:05

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki  :D  Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm  :)  Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat...  :D

malwa22132 to zwykły spamer

#232 tarli

tarli

Bywalec

• PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 18 luty 2020 - 07:53:15

Ćwiczenia to też bardzo ważny element. Proponuję 2 do 3 razy w tygodniu rowerek ( dobre ceny mają na Spokey), bieganie, pływanie z tym że jednym tempem przez 30-40 minut. A na sam brzuszek można robić wiele ćwiczeń. Przykładowo - szybko znajdziesz w google jak wygląda program AEROBICZNA 6 WEIDERA. Wybierz sobie z niej ćwiczenia odpowiednie dla Ciebie i rób 3-4 serie powtarzając je do zmęczenia.
I wracając do diety, staraj się ułożyć posiłki tak żeby wraz z porą dnia (od śniadania do kolacji) przechodzić z produktów o większej ilości węglowodanów, do tych które mają dużo białka (jogurt naturalny, tuńczyk w puszce itd.)
Oczywiście ważne jest również to że powinno się zmniejszyć ilość zjadanego chleba białego (razowy i pełnoziarnisty można wcinać), słodyczy, cukru i produktów które w sobie zawierają cukier.

Użytkownik tarli edytował ten post 04 marzec 2020 - 09:31:14

#233 prr

prr

Bywalec

• PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 27 kwiecień 2020 - 11:50:50

Katering dietetyczny jest pewnym rozwiązaniem. Problem jest tutaj jednak w tym, ze niewiele osób moze sobie finansowo pozwolić na takie zobowiązanie bo jednak nie jest to taka tania opcja. Wybor kateringu dietetycznego jest drogi i w dłuższej perspektywie i tak będziemy musieli się samodzielnie nauczyć gotować zdrowo. 

Odchudzanie jest procesem złożonym na który składają się

odpowiednia dieta

spora aktywność fizyczna

jak również suplementy wspomagające 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych