Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak sie mieszka w słupsku?

79 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 06:29:49

Witam,

Chciałabym zapytac mieszkancow , jak Wam sie mieszka w Słupsku?!. Własnie kupilismy mieszkanie w Słupsku i bedziemy sie przeprowadzac po Nowym Roku. Przeprowazka jest znaczna bo z woj kuj pom. Jak ocenianicie perspektywe pracy, bezpieczenstwo w miescie, atrakcje i ogolnie z czym jest problem, a jakie sa plusy:) Wiem ze problem z praca napewno istnieje, jak w kazdym mniejszym miescie w naszym kraju, ale ja szczerze mowiac bardzo sie ciesze, bo chcialam zawsze mieszkac blisko morza:) choc wiem ze pewnie bedzie tez duzo negatywnych opinii to wydaje mi sie, ze Słupsk jest pieknym miastem ze swietnym polozeniem geograficznym:)a Wy jak oceniacie Wasze miasto?!pozdrawiam

Witam

Minęło trochę czasu i prawdopodobnie już mieszkasz w Słupsku. Moje pytanie: jak Ci się mieszka?

Rozważam również przeprowadzkę do tego miasta - kusi mnie położenie /bliskość morza/. Odpowiedzi na Twoje zapytanie są niekoniecznie zrozumiałe. Mieszkańcy narzekają a jednocześnie do swoich władz wybierają niekompetentne osoby. W miejscowości, której mieszkam w ostatnich wyborach wybrano młodego, energicznego można powiedzieć lokalnego patriotę, za którego kadencji więcej zrobiono dla miasta niż np.przez poprzednie lata. 

#62 ~Zyta~

~Zyta~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 06:36:11

Witam,

Chciałabym zapytac mieszkancow , jak Wam sie mieszka w Słupsku?!. Własnie kupilismy mieszkanie w Słupsku i bedziemy sie przeprowadzac po Nowym Roku. Przeprowazka jest znaczna bo z woj kuj pom. Jak ocenianicie perspektywe pracy, bezpieczenstwo w miescie, atrakcje i ogolnie z czym jest problem, a jakie sa plusy:) Wiem ze problem z praca napewno istnieje, jak w kazdym mniejszym miescie w naszym kraju, ale ja szczerze mowiac bardzo sie ciesze, bo chcialam zawsze mieszkac blisko morza:) choc wiem ze pewnie bedzie tez duzo negatywnych opinii to wydaje mi sie, ze Słupsk jest pieknym miastem ze swietnym polozeniem geograficznym:)a Wy jak oceniacie Wasze miasto?!pozdrawiam

Witam

Minęło trochę czasu i prawdopodobnie już mieszkasz w Słupsku. Moje pytanie: jak Ci się mieszka?

Rozważam również przeprowadzkę do tego miasta - kusi mnie położenie /bliskość morza/. Odpowiedzi na Twoje zapytanie są niekoniecznie zrozumiałe. Mieszkańcy narzekają a jednocześnie do swoich władz wybierają niekompetentne osoby. W miejscowości, której mieszkam w ostatnich wyborach wybrano młodego, energicznego można powiedzieć lokalnego patriotę, za którego kadencji więcej zrobiono dla miasta niż np.przez poprzednie lata. 

#63 noobtakub

noobtakub

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 maj 2018 - 13:58:43

Cześć wszystkim forumowiczom :) Poszukuję właśnie jakiejś naprawdę dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się roletam zewnętrznymi. Tak sobie właśnie pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby zamontować je u siebie w domu i chyba się na to zdecyduję... Tylko muszę znajpierw znaleźć jakąś sprawdzoną firmę (najlepiej z Katowic). Czy jesteście może w stanie polecić mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Moją szczególną uwagę póki co przykuła firma http://roleter.pl/ Mają naprawdę duże doświadczenie, a z tego co widzę na ich stronie, realizacje, które mają za sobą są na naprawdę wysokim poziomie. Co o tym sądzicie?

Użytkownik noobtakub edytował ten post 28 maj 2018 - 10:55:54

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 13:55:44

Cześć wszystkim forumowiczom :) Poszukuję właśnie jakiejś naprawdę dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się roletam zewnętrznymi. Tak sobie właśnie pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby zamontować je u siebie w domu i chyba się na to zdecyduję... Tylko muszę znajpierw znaleźć jakąś sprawdzoną firmę (najlepiej z Katowic). Czy jesteście może w stanie polecić mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym?

dlaczego jeszcze nie podales nazwy swojej firmy z innego konta?

#65 borys2018

borys2018

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 17:34:02

Szanowni Państwo!
To też jakby o tym, jak się mieszka w Słupsku.

Jestem studentem Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. W związku z pisaniem pracy magisterskiej na temat: „Problemy rewitalizacji w Słupsku” zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.
Zapewniam, że uzyskane przeze mnie informacje posłużą jedynie realizacji celów naukowym.
Dziękuję za poświęcony czas i przychylne ustosunkowanie się do mojej prośby!

https://docs.google....8kYsjw/viewform

#66 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 01:17:27

Szanowni Państwo!
To też jakby o tym, jak się mieszka w Słupsku.

Jestem studentem Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. W związku z pisaniem pracy magisterskiej na temat: „Problemy rewitalizacji w Słupsku” zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.
Zapewniam, że uzyskane przeze mnie informacje posłużą jedynie realizacji celów naukowym.
Dziękuję za poświęcony czas i przychylne ustosunkowanie się do mojej prośby!

https://docs.google....8kYsjw/viewform

Możesz wszystkich zapewnić, że jesteś studentem?  :o

Tak myślałem.  :wacko:

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 05:57:50

mieszka się super, najfajniejsze miasto w Polsce... mamy dużo biedronek, więc jest gdziedobrze zjeść, gdzie odprowadzić wózki, i gdzie kupić dobre piwo po 99gr.

#68 ~JOLA~

~JOLA~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 17:38:10

To post/temat prowokacja. :rolleyes:
Nie ma w Polsce takich kosmitow, ktorzy z wlasnej nieprzymuszonej woli przeprwadza sie do Slupska, chyba ze jestes chora na umysle, albo jestes jakas ekscentryczna milionerka z fantazja. :D
W tym miescie brak jest perspektyw dla zwyczajnych ludzi. Ludzie z tego miasta wyjezdzaja, a nie przyjezdzaja, to miasto niestety umiera, a gwozdziem do trumny jest obecna wladza w ratuszu.
Obecny prezydent i jego zastepca sa wrogo nastawieni do Slupszczan, Zamykaja szkoly, zwalniaja nauczycieli, zabieraja ludziom nawet golebie/golebnii, zabieraja miejsca pracy, ba nawet nakazuja wyprowadzic sie z ioch wlasnosci, jak to ma miekjsce w PTTKu.
Celebruja oni za to obklejony jeden autobus i tego typu sprawy.
W tym miescie rzadzi homoseksualista, ktoremu zalezy tylko na promowaniu wlasnej osoby, to jest jego cel nadrzedny, wzial sobie nawet w tym celu doradce, nijakiego Szweda czy jak mu tam.
Miasto jako takie jest ladne i pieknie polozone w dolinie Slupii niedaleko morza, ale co z tego, skoro nie ma tutaj dobrego gospodarza, ktory bylby dla ludzi a nie przeciwko ludzim,
ale czego dobrego mozna sie spodziewac po zboczencu...

90% tej wypowiedzi to prawda i tak myśli wielu słupszczan. Odnośnie władzy zgadzam się ale temat homoseksualizmu prezydenta jest tu w ogóle nieistotny i niepotrzebny.
Kochałam to miasto a teraz tylko myślę o ucieczce. Ale to mąż mnie tu trzyma a Jego praca. On boi się zmian.
To miasto to dno. Minął rok od postu tej Pani, pewnie już zweryfikowała swoją opinię, ma własne zdanie.

#69 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 05:42:04

90% tej wypowiedzi to prawda i tak myśli wielu słupszczan. Odnośnie władzy zgadzam się ale temat homoseksualizmu prezydenta jest tu w ogóle nieistotny i niepotrzebny.
Kochałam to miasto a teraz tylko myślę o ucieczce. Ale to mąż mnie tu trzyma a Jego praca. On boi się zmian.
To miasto to dno. Minął rok od postu tej Pani, pewnie już zweryfikowała swoją opinię, ma własne zdanie.

bzdury piszecie, ja się przeprowadziłem z innej części Polski do Słupska jakieś 5 lat temu i tam było dno, tu jest o niebo lepiej...

więcej moąliwości dobrej pracy, milsi urzędnicy, mniej korków, wszędzie bliżej, brak pośpiechu, bliżej plaży, łatwiej sobie dorobić do pensji, uczciwsi pracodawcy (jeżeli ktoś mówi, że jego pracodawca jest nieuczciwy to niech sobie pojedzie na śląsk, tam to jest rzeźnia) łatwiej tutaj dostać się do lekarza (do laryngologa tutaj czekasz tylko 2 miesiace, a na śląsku pół roku)

Tutaj część ludzi jest pogodna, a część smutna i gorzkniała, na śląsku wszyscy smutni i zgorzkniali... tu częściej świeci słońce, ale rzadko są upały, na śląsku albo leje, albo żar, że się usiedzieć w domu nie dało...

Kocham Słupsk i tereny wokół, sarny, czaple, CZYSTE powietrze (no smog)

Pozdrawiam całuśnie

#70 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 20:23:41

:lol:  :rolleyes:  ...taki czarus z ciebie "Joasiu"   :D 
,,,,
P.S.
Mieszkalem kiedys w Slupsku...od urodzenia...przez kilkadziesiat lat...
...a teraz tylko bywam w Slupsku.  :) 
Jak sie bywa w Slupsku przez pare dni....pare razy w roku...to nawet jest przyjemnie...ale mieszkac na stale w Slupsku...gdzie prezydentem jest pederasta...to zwyczajny wstyd...
...Pederasta tez mowi w mediach publicznych (w krajowej telewizji) ...ze bywa w Slupsku czasami.  :D 
Pederasta w zywe oczy smieje sie ze swoich wyborcow i ze wszystkich Slupszczan...a oni (czesc z nich) i tak na niego glosuja... :D 
Pederasta jezdzi na dalekie zagraniczne wycieczki na koszt miasta, a w Slupsku czasami bywa...takie sa jego slowa...ale wyborcy w Slupsku i tak na niego glosuja (czesc z nich)...
Pederasta mowi...ze oddluza miasto...a wyborcy (czesc z nich) w to wierzy... :lol: 
...a to przeciez mieszkancy Slupska oddluzaja miasto, to ludzie za to placa...w zwiekszonych czynszach, w podwyzkach biletow, w zwiekszonej strefie platnego parkowania...itd...itp...
...ale ludzie (czesc) i tak glosuja na pederaste...wstyd...
Dlatego ciesze sie ze juz nie mieszkam w Slupsku...ale jednoczesnie jest mi Slupska zal...bo to moje rodzinne miasteczko...w ktorym teraz jest ...ech....szkoda pisac...

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 10:56:51

Dlatego ciesze sie ze juz nie mieszkam w Slupsku...

ja też się cieszę, że się na wieś przeprowadziłeś...

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 03:01:24

Słupsk fajne miasto i dobrze tu się mieszka...

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 05:27:45

I Słupsk

#74 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 06:16:06

...czyli cieszymy sie razem, czyz to nie piekne ?!  :D

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 03:06:10

...czyli cieszymy sie razem, czyz to nie piekne ?!  :D

wal się p.e.d.a.l.e

mnie w to nie mieszaj

#76 ~Kapłan~

~Kapłan~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 20:28:27

Mieszka sie bardzo dobrze pod rządami roberta b. a to dlatego bo mamy murale i fajowy napis i love slupsk.

#77 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 04 sierpień 2018 - 23:22:27

:D    :D    :D

#78 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 12:08:44

Ja jestem z Bydgoszczy ale też wolałbym mieszkać w Słupsku i mieć 30 minut nad morze
Ode mnie mogę 30 minut pojechać tramwajem kaczki pokarmić w stawie co najwyżej

#79 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 12:22:00

Ogólnie ja byłem we wojsku w Ustce, bywam czasem w Słupsku, macie fajny i niedrogi bar mleczny blisko dworca, tańsze w zakupie mieszkania niż w innych większych miastach które niczego nie oferują za bardzo, bliskość morza na wyciągnięcie ręki, wystarczającą ilość sklepów i galerii, nie widać przeludnienia jak w innych dużych miastach, a że pewna część osób wyjeżdża z miasta, to pewnie zagranicę jak w całej w Polsce, nie wydaje mi się aby to była wina regionu

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 05:57:07

I ♥ Słupsk

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych