Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jak sie mieszka w słupsku?

79 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 06:32:44

Nie moge, dwoje malych dzieci w wieku przedszkolnym. Moze kiedys.

#22 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 06:37:01

W Slupsku mieszka sie dobrze, ale lepiej mieszka sie na wsi pod Slupskiem...jak obecny. :D  ...ktoremu San Diego sie marzy. :lol:

#23 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 20:37:53

Wyblakła pantera nie poda swojego adresu, ale mógły mi przesłać adres znajomego, pod który wyślę widokówkę z San Diego, ze stemplem amerykańskiej poczty. Ciekawe czy wyblakła pantera ma na tyle cywilnej odwagi, żeby to zrobić?

#24 ~Sołtys~

~Sołtys~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 20:45:09

Wyblakła pantera nie poda swojego adresu, ale mógły mi przesłać adres znajomego, pod który wyślę widokówkę z San Diego, ze stemplem amerykańskiej poczty. Ciekawe czy wyblakła pantera ma na tyle cywilnej odwagi, żeby to zrobić?

amerykanski stempel i garść kłaków z obwisłych jaj żeby wiedział że jesteś "chłop z jajami z pod słupskiej wsi" :)

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 20:50:52

Słupsk coraz bardziej przypomina dziurę zabitą dechami.

#26 ~zielony~

~zielony~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 20:54:13

Słupsk coraz bardziej przypomina dziurę zabitą dechami.

To Wy te lasy wycinacie żeby mieć dechy na łatanie dziur . :rolleyes:

#27 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 20:57:02

amerykanski stempel i garść kłaków z obwisłych jaj żeby wiedział że jesteś "chłop z jajami z pod słupskiej wsi" :)

:D

#28 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 21:00:48

Dlaczego mi ublizasz ? :)  Sprawia ci to przyjemnosc ? :)
Kulego, adres moj zna redakcja, wyslij widokowke do redakcji, a ja ja tam odbiore i przeczytam, OK ? :D
Kulego, ale czy twoja wies pod Slupskiem, w ktorej mieszkasz, posiada swoje widokowki pocztowe ? :D

#29 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 22:33:06

Nigdy nie ubliżałem wyblakłej panterze, to nie jest mój zwyczaj. 

#30 ~wiochmenie obecny~

~wiochmenie obecny~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 22:36:04

Nigdy nie ubliżałem wyblakłej panterze, to nie jest mój zwyczaj. 

wyblaklej nie, ale czarnej tak

#31 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 23:00:24

wyblaklej nie, ale czarnej tak

Ona nie jest czarna tylko wyblakła, jak jej sierść i inteligencja.

#32 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 23:09:34

Ona nie jest czarna tylko wyblakła, jak jej sierść i inteligencja.

O ! :) Widze ze dalej sobie uzywasz ze mnie tak ? :D
A za takiego kulturalnego starasz sie uchodzic, oj nieladnie nieladnie, ale skoro sprawia ci to przyjemnosc, to rozkoszuj sie tym. :D
...jeszcze raz ci przypomne, ze to nie jest moja wina, ze mieszkasz na wsi pod Slupskiem, a marzysz i udajesz ze w San Diego...nie uwazasz ze sie totalnie osmieszasz ? A jak ktos ci napisal prawde, to sie obrazasz i piszesz po chamsku ?
Twoja wola, widocznie musi to cie bardzo bolec, ze twoje sciemnianie wyszlo na jaw,
ale nie przejmuj sie tym, przeciez dalej mozesz isc w zaparte...i mi ublizac. :)
Powodzenia. :D

#33 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 23:47:56

O ! :) Widze ze dalej sobie uzywasz ze mnie tak ? :D
A za takiego kulturalnego starasz sie uchodzic, oj nieladnie nieladnie, ale skoro sprawia ci to przyjemnosc, to rozkoszuj sie tym. :D
...jeszcze raz ci przypomne, ze to nie jest moja wina, ze mieszkasz na wsi pod Slupskiem, a marzysz i udajesz ze w San Diego...nie uwazasz ze sie totalnie osmieszasz ? A jak ktos ci napisal prawde, to sie obrazasz i piszesz po chamsku ?
Twoja wola, widocznie musi to cie bardzo bolec, ze twoje sciemnianie wyszlo na jaw,
ale nie przejmuj sie tym, przeciez dalej mozesz isc w zaparte...i mi ublizac. :)
Powodzenia. :D

Jesteś tak samo wyblakły jak Twój intelekt.

#34 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 06:03:19

Jesteś tak samo wyblakły jak Twój intelekt.

Dziekuje za mile slowa, ja rowniez ciebie pozdrawiam i zycze milego dnia. :)
Jak tam u ciebie w podslupskiej wsi, grzyby sie juz pokazuja ? Czy jeszcze jest za wczesnie. :D

#35 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 22:31:55

U wyblakłej pantery nawet intelekt wypłowiał.  :D  

#36 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 22:50:12

U wyblakłej pantery nawet intelekt wypłowiał.  :D  

Sorry ze zaczepiam, ale przez chwile pomyslalem ze to o mnie, beze mnie,
ale nie, to jednak nie o mnie, jam jest ci czarna ! ^_^  Czarna jak pochmurna bezksiezycowa noc ! ^_^
...a co sie tyczy tego wyplowialego, to znaczy wyblaklego, to ciekawe kto to, ze tak wciaz o nim piszesz to samo...zalazl ci ten ktos za skore czy co ?! :huh: :lol:
...ej, musisz wziac to na zimno, a nie wciaz o nim piszesz to samo, jak to wyglada, no nijak.
Uspokoj sie obecny, otworz okno na osciez, niech ci troche swierzego powietrza wleci.
twoja wioska pod Slupskiem gdzie mieszkasz to nie San Diego, upalu nie ma, tylko przyjemny chlodek...
...noooo, ale jak ty wolisz w smrodku niz w chlodku, to juz twoj wybor. :D

#37 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 01:49:45

Sorry 

Nie obchodzą mnie Twoje przeprosiny, jako dobry katolik nikomu nie wybaczam.

Jestem pewny, że mieszkam w kraju wolności, który od niedawna ma prezydenta nieuznającego poprawności politycznej, tak bardzo popularnej w Zachodniej i Północnej Europie. Osiedliłem się w San Diego, ponieważ występuje tutaj jeden z najlepszych mikroklimatów na świecie.
Dochodzę do wniosku (może się mylę), że Ty nie przebywasz w Luxembourg’u, to jest wytwór Twojej wyleniałej wyobraźni. Nie zachowujesz się jak człowiek, który ”bywał” w świecie. Według mnie jesteś bardzo prostym człowiekiem, który dorwał się do klawiatury i pisze w wielu tematach, choć o żadnym nie ma pojęcia. 
Ot, taki chłopek-roztropek.

#38 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 07:36:02

Panie i Panowie, zaczyna mnie troche przerażać nie sam Słupsk, a wy, tam mieszkający. Ile nieprzykaźni, zbędnych docinków, obrazy - wam to sprawia widoczną radość. Mam nadzieję, że stanowicie wyjątek w Słupsku. 

#39 ~groobas~

~groobas~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 14:10:09

Jestem milionerem z Norwegii, ktory wrocil do kraju po tym jak wybory wygral Robert i jestem niezadowolony z jego rzadow. Wracam do Norwegii.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 13:14:15

No - jesli jesteś milionerem to całkiem inna sprawa :)) Wracaj do Norwegii. W Twoim przypadku to oczywista decyzja.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych