Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak promować żeglarstwo w Ustce ?


585 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 09:56:00

No proszę jakie kwiatki wychodza na jaw :D#42 ~Życzliwa~

~Życzliwa~
 • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 10:07:03

Witam tak czytam te posty i mam dla was drodzy rodzice tylko jedną rade jak najszybciej spotkać się z nowym burmistrzem Jackiem Graczykiem on nie może sobie pozwolić na taką obojętność i bezczynność tam gdzie w grę  wchodzą publiczne pieniążki nas mieszkańców Ustki#43 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 13:57:25

Polecam  w związku z mariną za 45 milionów : gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150222/SLUPSK/150229965

 

Ustka musi zejść na ziemię? Na pewno w przypadku radaru, otrzymanego w spadku po poprzedniej ekipie!

 

 

 #44 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 17:47:27

Co było na walnym ???

Zwalono komandora ?#45 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 20:04:07

Co było na walnym ???

Zwalono komandora ?

 


Stara sitwa,

 

zarząd , rządzi dalej .

 

Buntownicy żeglarscy zostali skarceni i zastraszeni :lol:

 

Nawet na forum kurczaki , boją się wypowiadać#46 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 20:16:18

Ciekawe jakich argumentów użyto żeby ich zastraszyć?

#47 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 21:59:23

komandor powinien przeprosić wszystkie dzieci i młodzież w klubie .on wie za co . tak on właśnie wie najlepiej co im wyrządził . 

niech zrobi rachunek sumienia i żyje zgodnie z nim . 

Prawda zawsze wypływa na wierzch....dzieciaki nie wiedzą czy dalej będą mogły żeglowac...co będzie dalej ...to stres dla nich. tu psycholog sportowy by się przydał...a dla zarządu ?....mediator.

każde wały powinne być ukrócone...obojętnie gdzie są...w urzędach, klubach, szpitalach- wszędzie bez względu czy chodzi o 1000 zł czy milion . Nauczcie  się wszyscy   żyć uczciwie , a będzie się żyło lepiej łatwiej i przyjemniej...jeżeli ta sprawa zostanie zamieciona pod dywan to jak Boga kocham...nie wieżę w wymiar sprawiedliwości i kompetencje urzędników działających w tej sprawie. #48 ~111~

~111~
 • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 22:03:10

 

 

Stara sitwa,

 

zarząd , rządzi dalej .

 

Buntownicy żeglarscy zostali skarceni i zastraszeni :lol:

 

Nawet na forum kurczaki , boją się wypowiadać

 

 

 

 

 

 

 

a czym zastraszeni? bez przesady .te czasy minęły ...

 #49 Marek Janczewski

Marek Janczewski

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1148 postów

Napisano 22 luty 2015 - 22:53:21

Witam tak czytam te posty i mam dla was drodzy rodzice tylko jedną rade jak najszybciej spotkać się z nowym burmistrzem Jackiem Graczykiem on nie może sobie pozwolić na taką obojętność i bezczynność tam gdzie w grę  wchodzą publiczne pieniążki nas mieszkańców Ustki

Jeszcze lepiej było by wystosować pismo do RADY POWIATU, dokładnie opisać wszystkie nieprawidłowości i zarzuty.Rada Powiatu z Urzędu musi zadziałać a jeśli zaistnieją odpowiednie przesłanki, zobowiązana będzie powiadomić odpowiednie organa.#50 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 23:04:08

Oficjele a z tych fotek zamiast się cieszyć, powinni spuścić łby ze wstydu, że zaprosili tak poważne miasta ,by pokazać to wstrętne usteckie dziadostwo.Lepiej już więcej się nie wychylają bo obciach jest po całości.Najpierw należy stworzyć odpowiednie warunki, infrastrukturę a póżniej ewentualnie zapraszać lepszych od siebie.Tym razem LANS zamienił się w zwykłe pośmiewisko!

 

tylko dla Pana -  pośmiewisko i przestań pan wypisywać o usteckim dziadostwie#51 Żeglarz

Żeglarz

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 15 postów

Napisano 23 luty 2015 - 01:41:12

Kiedy komisja rewizyjna , chciała skontrolować jej finanse , odmówiono jej wglądu w dokumenty, a następnie wykluczono jej przewodniczącą ze stowarzyszenia, Putin mógłby od nich się uczyć.

 

"Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada"

czyli

jak Komandor Kasperowicz unikał kontroli.

 

Nieprawidłowości Zarządu Jacht Klubu "OPTY " w Ustce wymuszają przeprowadzenie kontroli przez Komisję Rewizyjną. Komandor Leszek Kasperowicz podejmuje czynności uniknięcia kontroli. Sposobem Komandora na członków Komisji Rewizyjnej będzie art. 15 ust. 4 statutu, który mówi, że " Członkostwo w Klubie ustaje poprzez zaleganie z płatnością składek przez 6 miesięcy".

 

Zarząd CSW OPTY nie dopuści do kontroli Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej, Pani Agnieszki Boczkowskiej w związku z art. 15 ust. 4 statutu. Leszek Kasperowicz odkrył kilka miesięcy temu, że członkowie Komisji Rewizyjnej podobnie, jak Zarząd Klubu nie opłacają obowiązkowych składek członkowskich. Chcąc zatem zablokować kontrolę wytoczy przeciwko Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej argument o wygaśnięciu jej członkostwa w Klubie z powodu zalegania ze składkami przez 6 miesięcy. Przewodnicząca dowiedziała się od Zarządu, że nie posiada uprawnienia do przeprowadzania kontroli z uwagi na brak członkostwa.

 

Kasperowicz zapomina przy tym dodać, iż Zarządowi również wygasło członkostwo w Klubie.

 

Pozostałych dwóch członków Komisji Rewizyjnej, Pawła Palanisa i Marka Czabana dopuszcza do kontroli i udostępnia dokumenty, choć posiada wiedzę, że również nie są członkami Klubu z powodu nieopłacania składek. Zadawanie niewygodnych pytań kończy się dla dwuosobowej Komisji Rewizyjnej tym samym co wcześniej dla Przewodniczącej. Zostają przez Zarząd wyłączeni z Klubu na mocy art. 15 ust. 4 statutu.

 

Zarząd przemilcza, iż w tym samym czasie jest również wyłączony z członkostwa w Klubie "OPTY".

 

 

Na dzisiejszym Walnym Zebraniu Zarząd pominął niewygodną dla członków Zarządu Uchwałę nr 3/2014, powziętą w składzie:

Komandor, Leszek Kasperowicz

Skarbnik, Hubert Bierndgarski

Sekretarz, Eliza Mordal

Konrad Białek

Katarzyna Ostaszkiewicz.

 

UCHWAŁA NR 3
ZARZĄDU Jacht Klubu „Opty” Ustka
z dnia 11.03.2014

dotyczy: wysokości składek na rok 2014
Zarząd JK „Opty” Ustka uchwala co następuje:

& 1

W roku 2014 członkowie zwyczajni Klubu zobowiązani są do płacenia składek miesięcznych w wysokości 25 zł/ miesiąc, płatnych w czterech ratach, po 75 zł każda.
Wpisowe: 50 zł płatne jednorazowo
& 2
Opłacenie składek opisanych w § 1 jest warunkiem koniecznym dopuszczenia do zajęć.
& 3
Zarząd Klubu, ze względu na wykonywaną na rzecz Klubu pracę społeczną, jest zwolniony z opłacania składek.
& 4
Traci moc Uchwała nr 2/2012, z dnia 17 kwietnia 2012r.
& 5
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.


Użytkownik Żeglarz edytował ten post 23 luty 2015 - 01:56:06


#52 ~Uczestnik Walnego~

~Uczestnik Walnego~
 • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 08:27:58

A to bardzo ciekawe bo zarząd ustami pana Kasperowicza powiedział na wczorajszym walnym ze to nie obecny a poprzedni zarząd zwolnił sie z opłacania składek członkowskich w klubie .To jednak potwierdza teze ze facet ten sam nie wie kedy mówi prawdę a kiedy kłamie .Ale to oczywiście nic nie zmienia bo na walnym CSW mogli głosować ludzie z sekcji pływaków basenowych przyjęci do klubu przez zarząd , gdy w tym samym czasie rodzicom młodych żeglarzy odmówiono członkostwa w klubie mimo ze spełnili warunki formalne .

#53 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 08:38:50

No proszę jakie kwiatki wychodza na jaw :D

Wiadomo. Wiosna idzie!#54 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 09:24:20

A to bardzo ciekawe bo zarząd ustami pana Kasperowicza powiedział na wczorajszym walnym ze to nie obecny a poprzedni zarząd zwolnił sie z opłacania składek członkowskich w klubie .To jednak potwierdza teze ze facet ten sam nie wie kedy mówi prawdę a kiedy kłamie .Ale to oczywiście nic nie zmienia bo na walnym CSW mogli głosować ludzie z sekcji pływaków basenowych przyjęci do klubu przez zarząd , gdy w tym samym czasie rodzicom młodych żeglarzy odmówiono członkostwa w klubie mimo ze spełnili warunki formalne .

 

Sitwa nie odda władzy łatwo, w czwartek jest sesje , przyjdzie i zaprotestujcie.

Wpierw skontaktujcie się z przewodniczacym Grzegorzem Koskim.
 #55 ~WNIKLIWY~

~WNIKLIWY~
 • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 11:01:47

Witam!
Wg mojej oceny należy poczekać na stanowisko Starosty, aby w terminie 1 miesiąca (taki jest termin do załatwiania spraw przed organami administracji) podjął czynności w ramach nadzoru nad stowarzyszeniem. A w przypadku gdyby w terminie Starosta nie podjął czynności w ramach nadzoru nad stowarzyszeniem, powinno złożyć w tym zakresie skargę na działalność Starosty do Rady Powiatu. Biorąc pod uwagę nowe okoliczności sprawy tj. zwołanie przez nieformalny Zarząd Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego w dniu 22 lutego 2015 r.(pomimo ustania członkowstwa z tytułu niepłacenia składek) - cytat z pisma Starosty z dnia 9 lutego 2015 roku do Prezesa CSW OPTY Ustka ,,Nieprawidłowe wobec tego było zarówno zwolnienie Członków Zarządu z płacenia składek, jak również akceptowanie faktu niepłacenia składek przez Członków Komisji Rewizyjnej od dnia 24 marca 2013r.”. Wobec stanowiska Starosty można rozumieć, że za członka zarządu nie można też uznawać osoby, której mandat wygasł, a która nadal faktycznie wykonuje obowiązki przynależne członkowi zarządu. Takie niezgodne z procedurami postępowanie 
Zarządu, według mojej oceny może wskazywać na duże prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa, a uchylenie się od kontroli wewnętrznej i niewłaściwe bowiem zachowanie Zarządu miało na celu ucieczkę od odpowiedzialności. Daje to obraz dysfunkcji oraz problemów organizacyjnych jakie powstają w Klubie ,,Opty”, w związku z takim niezgodnym z zasadami współżycia społecznego zachowaniem Komandora i skarbnika. Należy nadmienić, że organ nadzorujący UKS uznał Komisję Rewizyjną w dniu 9 lutego 2015 r. odpowiadając na pisma, w przeciwieństwie do Zarządu ,,OPTY”. Konkludując Starostwo zobowiązało Prezesa CSW OPTY Ustka do złożenia wyjaśnień w powyższych kwestiach w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 lutego 2015 r.
Cytat: ,,Po przeanalizowaniu Państwa dokumentów z dnia 4 grudnia 2014 r. co do ich zgodności z przepisami prawa oraz pism Komisji Rewizyjnej CSW ,,OPTY z dnia 26 listopada 2014 roku oraz z dnia 2 lutego br. … proszę o wyjaśnień w następujących kwestiach”

 

 #56 ~Adam~

~Adam~
 • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 11:18:43

To jest ciekawe bo na wczorajszym walnym OPTY było sprawozdanie komisji rewizyjnej ale tej wybranej z członków sekcji pływackiej po wywaleniu komisji składającej sie z rodziców żeglarzy.Ustami pani Zarzyckiej stwierdzono ze komisja na drugi dzień po wyborze otrzymała wszystkie niezbędne dokumenty do kontroli,współpraca przebiegała wzorcowo.Zapomniała tylko powiedzieć wyjasnic że OPTY w czasie kontroli dotacji za 2013 rok musiało zwrócić na konto urzędu kwotę ponad 4000 tyś zł.#57 ~Wnikliwy~

~Wnikliwy~
 • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 11:40:23

Wczoraj na walnym wszyscy dowiedzieli się że klub na swoją działalność miał w roku 2014 - 150 000zł i całość wydał wychodzi to bagatela 12 500 zł miesięcznie, trenerzy żeglarstwa dostali około 16 000zł w całym 2014.W lipcu 2014 w połowie sezonu  zeglarskiego wstrzymano całkowicie współfinansowanie wyjazdów na regaty. Pytanie co z resztą kasy - komisja rewizyjna chciała to ustalić i dostała buta.
Panie Burmistrzu widzi Pan to i nie grzmi . Apelujemy z tym trzeba zrobić porządek !!!

 #58 ~gogol~

~gogol~
 • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 13:35:56

Smerf sam ze sobą pisze, porównajcie nocne godziny postów s.marudy i bełkotu na jego marnej stronce. Zastanawiające jest po co to kopiuje w 4 miejsca na raz ?

Ciekawe za co Huberta B. nie lubi.#59 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 14:13:13

Nie wiem za co, ale wiem, że nie spamuje na stronie Hub. Ciekawe czemu?  :D#60 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 15:13:16

Smerf sam ze sobą pisze, porównajcie nocne godziny postów s.marudy i bełkotu na jego marnej stronce. Zastanawiające jest po co to kopiuje w 4 miejsca na raz ?

Ciekawe za co Huberta B. nie lubi.

 

Czy ważne jest kto kogo lubi ?

gogol lubi Smerfa B)

Ważniejsze jest jednak sedno sprawy-czyli działanie klubu.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych