Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak pozbyć się wszów?

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marysia A.~

~Marysia A.~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 20:38

Moje dziecko jest czyste i zadbane ale niestety przyniosło ze szkoły to paskudztwo podobno od koleżanki.Chcę kupić w aptece preparat ale nie wiem jaki.Jak na razie ponieważ nie mam nic pod ręką smaruje dziecku głowe oliwką i wyczesuje gęstym grzebieniem ale jutro biegne do apteki.Pomóżcie :(

#2 pos3gacz

pos3gacz

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3087 postów

Napisano 19 maj 2013 - 21:27

Oczywiście, tylko nie zapomnij w aptece kupić też "słownika j. polskiego".

Kiedyś nieuczeni ludzie mieli na to prosty sposób - używano ruty, tylko trzeba z nią ostrożnie postępować.

Masz ocet na "podorędziu", to zastosuj.
Naucz się czytać i spróbuj zrozumieć w jakie ciągi znaczeniowe łączą się w ciągi literek. Słowem zacznij czytać ze zrozumieniem. Później wykonaj skomplikowany proces, jakim jest przemyślenie co ktoś mądrzejszy od ciebie napisał. Jak już to zrobisz (zakładam że przed końcem roku przy twoim ilorazie inteligencji powinno się udać), to wtedy możesz odpisać. Do tego czasu proponuję się nie kompromitować.

Szkoda że nie ma prawnego wymogu, aby pisać mogli ci, którzy mają coś do przekazania.
============================================================================

Kościół katolicki w Rzeczpospolitej Polskiej [ nie jestem pewien, czy już nie Parafialnej ??? ] artykułem pierwszej
potrzeby, aby oszustom żyło się dostatnio.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 21:30

Oczywiście, tylko nie zapomnij w aptece kupić też "słownika j. polskiego".

Kiedyś nieuczeni ludzie mieli na to prosty sposób - używano ruty, tylko trzeba z nią ostrożnie postępować.

Masz ocet na "podorędziu", to zastosuj.

Nie obrażaj dziadek, lepiej zamilcz :angry:

#4 pos3gacz

pos3gacz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3087 postów

Napisano 19 maj 2013 - 22:12

Nie obrażaj dziadek, lepiej zamilcz :angry:

Znasz palancie lepszy sposób na pozbycie się tych uciążliwych insektów ???
Każdy idiota potrafi wypisywać głupoty bez zwiazku z tematem.

Urodziłeś się z defektem mózgowym, to uczonym nie umrzesz - pewnie masz tych "wszów" pełny łeb.
Naucz się czytać i spróbuj zrozumieć w jakie ciągi znaczeniowe łączą się w ciągi literek. Słowem zacznij czytać ze zrozumieniem. Później wykonaj skomplikowany proces, jakim jest przemyślenie co ktoś mądrzejszy od ciebie napisał. Jak już to zrobisz (zakładam że przed końcem roku przy twoim ilorazie inteligencji powinno się udać), to wtedy możesz odpisać. Do tego czasu proponuję się nie kompromitować.

Szkoda że nie ma prawnego wymogu, aby pisać mogli ci, którzy mają coś do przekazania.

Kościół katolicki w Rzeczpospolitej Polskiej [ nie jestem pewien, czy już nie Parafialnej ??? ] artykułem pierwszej

#5 ~Adek~

~Adek~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 23:28

Meksykowi podobno Ojciec wszy usuwa - podobno iskają się jak pawiany.....

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 23:41

W aptece są specjalne płyny na usuniecie tego paskudztwa. Kilka tygodni temu też miałam ten problem, dodatkowo radzę kupić płyn SORA LOTION . Po zabiegu często spryskuj głowę dziecku , wszy boją się zapachu Cytronelli. U moich dzieci podziałało.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 23:45

W aptece są specjalne płyny na usuniecie tego paskudztwa. Kilka tygodni temu też miałam ten problem, dodatkowo radzę kupić płyn SORA LOTION . Po zabiegu często spryskuj głowę dziecku , wszy boją się zapachu Cytronelli. U moich dzieci podziałało.

Jeszcze zapomniałam dodać że Sora Lotion można dostać w aptece w Galerii na Tuwima.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 23:52

Znasz palancie lepszy sposób na pozbycie się tych uciążliwych insektów ???
Każdy idiota potrafi wypisywać głupoty bez zwiazku z tematem.

Urodziłeś się z defektem mózgowym, to uczonym nie umrzesz - pewnie masz tych "wszów" pełny łeb.

Dziadku , widzę że znasz się na tym. Pewnie nie raz lałeś sobie ocet na baniak. Napisz nam teraz jak radziłeś sobie kiedyś z mendami w kroczu.....ło matko jedyna ! :D Dlaczego jak ty piszesz donkichocie/sowizdrzał/jaśku/gościu to zawsze używasz wulgaryzmów ? ...boś zwyczajny cham , taka jest prawda o tobie ćwoku.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 00:02

Gdyby to było takie proste...ech ! To już dawno pozbylibyśmy się tej gnidy pos3gacza ! :P

#10 pos3gacz

pos3gacz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3087 postów

Napisano 20 maj 2013 - 07:28

Dziadku , widzę że znasz się na tym. Pewnie nie raz lałeś sobie ocet na baniak. Napisz nam teraz jak radziłeś sobie kiedyś z mendami w kroczu.....ło matko jedyna ! :D Dlaczego jak ty piszesz donkichocie/sowizdrzał/jaśku/gościu to zawsze używasz wulgaryzmów ? ...boś zwyczajny cham , taka jest prawda o tobie ćwoku.

~Gość~

Napisano dziś, 00:02
Gdyby to było takie proste...ech ! To już dawno pozbylibyśmy się tej gnidy pos3gacza ! :P

Wystarczy, że znajdzie się na forum osobnik, któremu brakuje argumentów, to stosuje prosty sposób - inwektywy.
Aha, zapomniałbym napisać, że teraz własnie przypala Ci się na grillu Twój organ zwany mózgiem.
Wiesz o kim piszę ???

Użytkownik pos3gacz edytował ten post 20 maj 2013 - 11:09

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:16

~Gość~

Napisano dziś, 00:02

Wystarczy, że znajdzie się na forum osobnik, któremu brakuje argumentów, to stosuje prosty sposób - inwektywy.
Acha, zapomniałbym napisać, że teraz własnie przypala Ci się na grillu Twój organ zwany mózgiem.
Wiesz o kim piszę ???

Widzę, że zazdrość cię zżera dziadek ty ani mózgu , ani tego organu...tylko siusiu do pampersa :P

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:51

Acha, zapomniałbym napisać, że teraz własnie przypala Ci się na grillu Twój organ zwany mózgiem.
Wiesz o kim piszę ???

To wstyd walić takie babole na forum. Zainwestuj w słownik ortograficzny dziadku. :)

#13 pos3gacz

pos3gacz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3087 postów

Napisano 20 maj 2013 - 11:10

To wstyd walić takie babole na forum. Zainwestuj w słownik ortograficzny dziadku. :)

Faktycznie.
Poprawiłem.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 11:14

Faktycznie.
Poprawiłem.

Dziękuję za prawidłową reakcję.
Tak trzymaj don, kulturOM osobistOm dalej zajedziesz niż chamstwem.
Pozdrawiam serdecznie ! Wiesz kto... ;) :D

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 11:39

Ja również mogę polecić szampon Sora Forte - niedrogi, a wypędza wszy.

#16 salta47

salta47

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6104 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 11:59

Troszkę się dziwię,że wszawica znów staje się powszechna. Nie tłumaczcie mi proszę biedą,bo chyba jednak każdy się myć powinien i w końcu nie muszą to być wyszukane kosmetyki.

Dobrze,że są środki w aptece,bo kiedyś,tak jak napisał pos3gacz rzeczywiście ocet był powszechnym środkiem do walki z wszawicą i jakieś azotoxy. Na szczęście nie mialam z tym problemu,ale ostrzegałąm dzieci,aby nie "wypożyczały" koleżankom swoje ciuszki,sprawdzałam często głowę,bo bałąm się tego okrutnie.

Dzisiaj ciuszki przechodzą z ręki do ręki niemal na ulicy,włosy rozwiane szczególnie w autobusie,czy innym bardziej zatłoczonym miejscu wręcz proszą aby takowa weszła na nie.

I ostatnia bardzo istotna sprawa; DLACZEGO W SZKOŁACH NIE MA HIGIENISTEK,?DLACZEGO DZIECIOM JUŻ ZARAŻONYM NIE DAJE SIĘ "URLOPU" AŻ DO CZASU ZAŁATWIENIA PROBLEMU?

dLACZEGO W RODZINACH SZCZEGÓLNIE DOTKNIĘTYCH NIEDOSTATKIEM NIE ZAOPATRUJE SIĘ TYCH RODZIN W ŚRODKI CZYSTOŚCI,NIE UŚWIADAMIA SIĘ TYCH LUDZI,ŻE HIGIENA OSOBISTA TO OBOWIĄZEK.

Dzisiaj jechałąm autobusem miejskim i miękkie tapicerowane i ohydnie brudne siedzenia to  doskonałe siedlisko pasożyta.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 13:40

Meksykowi podobno Ojciec wszy usuwa - podobno iskają się jak pawiany.....

też tak słyszałem. nawet sąsiedzi się skarżą, że tak przy tym stękają, że po nocach spać nie można .

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:00

ja złapałem mendy po baletach w ostatni weekend zaraziła mnie jakas goraca 30 z centrum

#19 ~OJ~

~OJ~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:16

Fakt historyczny: w 1939 roku niejaki Adolf H. po okupacji jego armija terenu pod nazwa Polska,powiedzial: Jakbys my tu nie wkroczyly,to w bardzo krotkim czasie to wszystko bylo by pokryte wszami...

#20 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 20:18

ja złapałem mendy po baletach w ostatni weekend zaraziła mnie jakas goraca 30 z centrum

a ,mnie oblazły mendy jak zagłosowałem za Mackiem Kobylińskim,

nigdy więcej mend !!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych