Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak pozbyć się wszów?

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marysia A.~

~Marysia A.~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 20:38

Moje dziecko jest czyste i zadbane ale niestety przyniosło ze szkoły to paskudztwo podobno od koleżanki.Chcę kupić w aptece preparat ale nie wiem jaki.Jak na razie ponieważ nie mam nic pod ręką smaruje dziecku głowe oliwką i wyczesuje gęstym grzebieniem ale jutro biegne do apteki.Pomóżcie :(

#2 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 21:27

Oczywiście, tylko nie zapomnij w aptece kupić też "słownika j. polskiego".

Kiedyś nieuczeni ludzie mieli na to prosty sposób - używano ruty, tylko trzeba z nią ostrożnie postępować.

Masz ocet na "podorędziu", to zastosuj.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 21:30

Oczywiście, tylko nie zapomnij w aptece kupić też "słownika j. polskiego".

Kiedyś nieuczeni ludzie mieli na to prosty sposób - używano ruty, tylko trzeba z nią ostrożnie postępować.

Masz ocet na "podorędziu", to zastosuj.

Nie obrażaj dziadek, lepiej zamilcz :angry:

#4 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 22:12

Nie obrażaj dziadek, lepiej zamilcz :angry:

Znasz palancie lepszy sposób na pozbycie się tych uciążliwych insektów ???
Każdy idiota potrafi wypisywać głupoty bez zwiazku z tematem.

Urodziłeś się z defektem mózgowym, to uczonym nie umrzesz - pewnie masz tych "wszów" pełny łeb.

#5 ~Adek~

~Adek~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 23:28

Meksykowi podobno Ojciec wszy usuwa - podobno iskają się jak pawiany.....

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 23:41

W aptece są specjalne płyny na usuniecie tego paskudztwa. Kilka tygodni temu też miałam ten problem, dodatkowo radzę kupić płyn SORA LOTION . Po zabiegu często spryskuj głowę dziecku , wszy boją się zapachu Cytronelli. U moich dzieci podziałało.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 23:45

W aptece są specjalne płyny na usuniecie tego paskudztwa. Kilka tygodni temu też miałam ten problem, dodatkowo radzę kupić płyn SORA LOTION . Po zabiegu często spryskuj głowę dziecku , wszy boją się zapachu Cytronelli. U moich dzieci podziałało.

Jeszcze zapomniałam dodać że Sora Lotion można dostać w aptece w Galerii na Tuwima.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 23:52

Znasz palancie lepszy sposób na pozbycie się tych uciążliwych insektów ???
Każdy idiota potrafi wypisywać głupoty bez zwiazku z tematem.

Urodziłeś się z defektem mózgowym, to uczonym nie umrzesz - pewnie masz tych "wszów" pełny łeb.

Dziadku , widzę że znasz się na tym. Pewnie nie raz lałeś sobie ocet na baniak. Napisz nam teraz jak radziłeś sobie kiedyś z mendami w kroczu.....ło matko jedyna ! :D Dlaczego jak ty piszesz donkichocie/sowizdrzał/jaśku/gościu to zawsze używasz wulgaryzmów ? ...boś zwyczajny cham , taka jest prawda o tobie ćwoku.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 00:02

Gdyby to było takie proste...ech ! To już dawno pozbylibyśmy się tej gnidy pos3gacza ! :P

#10 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 07:28

Dziadku , widzę że znasz się na tym. Pewnie nie raz lałeś sobie ocet na baniak. Napisz nam teraz jak radziłeś sobie kiedyś z mendami w kroczu.....ło matko jedyna ! :D Dlaczego jak ty piszesz donkichocie/sowizdrzał/jaśku/gościu to zawsze używasz wulgaryzmów ? ...boś zwyczajny cham , taka jest prawda o tobie ćwoku.

~Gość~

Napisano dziś, 00:02
Gdyby to było takie proste...ech ! To już dawno pozbylibyśmy się tej gnidy pos3gacza ! :P

Wystarczy, że znajdzie się na forum osobnik, któremu brakuje argumentów, to stosuje prosty sposób - inwektywy.
Aha, zapomniałbym napisać, że teraz własnie przypala Ci się na grillu Twój organ zwany mózgiem.
Wiesz o kim piszę ???

Użytkownik pos3gacz edytował ten post 20 maj 2013 - 11:09

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:16

~Gość~

Napisano dziś, 00:02

Wystarczy, że znajdzie się na forum osobnik, któremu brakuje argumentów, to stosuje prosty sposób - inwektywy.
Acha, zapomniałbym napisać, że teraz własnie przypala Ci się na grillu Twój organ zwany mózgiem.
Wiesz o kim piszę ???

Widzę, że zazdrość cię zżera dziadek ty ani mózgu , ani tego organu...tylko siusiu do pampersa :P

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:51

Acha, zapomniałbym napisać, że teraz własnie przypala Ci się na grillu Twój organ zwany mózgiem.
Wiesz o kim piszę ???

To wstyd walić takie babole na forum. Zainwestuj w słownik ortograficzny dziadku. :)

#13 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 11:10

To wstyd walić takie babole na forum. Zainwestuj w słownik ortograficzny dziadku. :)

Faktycznie.
Poprawiłem.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 11:14

Faktycznie.
Poprawiłem.

Dziękuję za prawidłową reakcję.
Tak trzymaj don, kulturOM osobistOm dalej zajedziesz niż chamstwem.
Pozdrawiam serdecznie ! Wiesz kto... ;) :D

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 11:39

Ja również mogę polecić szampon Sora Forte - niedrogi, a wypędza wszy.

#16 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6773 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 11:59

Troszkę się dziwię,że wszawica znów staje się powszechna. Nie tłumaczcie mi proszę biedą,bo chyba jednak każdy się myć powinien i w końcu nie muszą to być wyszukane kosmetyki.

Dobrze,że są środki w aptece,bo kiedyś,tak jak napisał pos3gacz rzeczywiście ocet był powszechnym środkiem do walki z wszawicą i jakieś azotoxy. Na szczęście nie mialam z tym problemu,ale ostrzegałąm dzieci,aby nie "wypożyczały" koleżankom swoje ciuszki,sprawdzałam często głowę,bo bałąm się tego okrutnie.

Dzisiaj ciuszki przechodzą z ręki do ręki niemal na ulicy,włosy rozwiane szczególnie w autobusie,czy innym bardziej zatłoczonym miejscu wręcz proszą aby takowa weszła na nie.

I ostatnia bardzo istotna sprawa; DLACZEGO W SZKOŁACH NIE MA HIGIENISTEK,?DLACZEGO DZIECIOM JUŻ ZARAŻONYM NIE DAJE SIĘ "URLOPU" AŻ DO CZASU ZAŁATWIENIA PROBLEMU?

dLACZEGO W RODZINACH SZCZEGÓLNIE DOTKNIĘTYCH NIEDOSTATKIEM NIE ZAOPATRUJE SIĘ TYCH RODZIN W ŚRODKI CZYSTOŚCI,NIE UŚWIADAMIA SIĘ TYCH LUDZI,ŻE HIGIENA OSOBISTA TO OBOWIĄZEK.

Dzisiaj jechałąm autobusem miejskim i miękkie tapicerowane i ohydnie brudne siedzenia to  doskonałe siedlisko pasożyta.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 13:40

Meksykowi podobno Ojciec wszy usuwa - podobno iskają się jak pawiany.....

też tak słyszałem. nawet sąsiedzi się skarżą, że tak przy tym stękają, że po nocach spać nie można .

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:00

ja złapałem mendy po baletach w ostatni weekend zaraziła mnie jakas goraca 30 z centrum

#19 ~OJ~

~OJ~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:16

Fakt historyczny: w 1939 roku niejaki Adolf H. po okupacji jego armija terenu pod nazwa Polska,powiedzial: Jakbys my tu nie wkroczyly,to w bardzo krotkim czasie to wszystko bylo by pokryte wszami...

#20 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 20:18

ja złapałem mendy po baletach w ostatni weekend zaraziła mnie jakas goraca 30 z centrum

a ,mnie oblazły mendy jak zagłosowałem za Mackiem Kobylińskim,

nigdy więcej mend !!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych