Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak odkładacie pieniądze na wakacje mając małe dziecko?

Wakacje Dziecko Odkładanie pieniędzy Oszczędności Wakacje z dzieckiem Fundusze

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Luiza~

~Luiza~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 08:16:53

Zastanawiam się czy rzeczywiście ciężko odkładać pieniądze na wakacje przy małym dziecku. Lubię podróżować, chciałabym zwiedzić jeszcze wiele miejsc ale chciałabym też mieć dziecko. Nie chcę rezygnować ani z jednego ani z drugiego. Więc pytanie do was rodziców czy jeździcie przynajmniej raz w roku na wakacje za granicę? Póki co zarabiam praktycznie najniższą krajową bo jestem na stażu, mąż ma poniżej 3tys ale latem zarabia więcej, mamy kredyt na mieszkanie, opłaty wynoszą ze wszystkimi rachunkami ok 1300 zł. Czy mając dziecko da się odłożyć pieniądze na wakacje?

#2 ~mama z Rafałkiem~

~mama z Rafałkiem~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 08:51:41

Do Tunezji nie trzeba wcale dużo !!!

#3 ~Luiza~

~Luiza~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 20:33:19

Ale trochę strach w takie miejsce z dzieckiem, kocham Egipt ale z dzieckiem chyba bym nie poleciała jednak. Ale tak czy siak nawet na taką Tunezje, dałoby się odłożyć pieniądze z tego co zarabiamy? Wiadomo że jak skończę staż będzie jej trochę więcej ale generalnie nawet za takie pieniądze, da się coś odłożyć?

#4 ~Luiza~

~Luiza~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 23:30:00

Halo, odpowie ktoś jeszcze jak to jest u Was i jak podróżujecie?

#5 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 16:08:08

UWAGA NA OSZUSTÓW ! B)

#6 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 17:35:07

Halo, odpowie ktoś jeszcze
1.  jak to jest u Was
2. i jak podróżujecie?

1. ...fantastycznie !  :D 
2. ...a to roznie, najczesciej autem, ale zdarza sie ze lecimy samolotem.  :)

#7 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 17:36:15

UWAGA NA OSZUSTÓW ! B)

...i na kradziejuw !  :D

#8 Emich

Emich

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 05:56:06

Wcale nie trudno, ale wymaga przeorganizowania budżetu. My z jednym dzieckiem nie mieliśmy najmniejszego problemu z podróżowaniem i odkładaniem, a ja studiowałam zaocznie, nie pracowałam i do tego byłam gówniarą (wpadka), 5 lat później urodził się syn, chwila organizacji i znowu wszystko się ułożyło. Dla dzieci są mega zniżki, dla rodzin z dziećmi sporo udogodnień. Poza tym wszystkim, nawet same wakacje nie są "trudne" z malutkim dzieckiem, to przychodzi samo, nawet łatwiej niż teraz (13 i 8 lat) bo żrą się niemiłosiernie.
Teraz młode matki mają łatwiej, czy pracuje czy nie, ma macierzyńskie itd, co prawda my nie mamy kredytów (dostałam dom) ale zobowiązania są niewiele niższe miesięcznie niż wasze z kredytem

Użytkownik Emich edytował ten post 29 kwiecień 2019 - 06:09:19

#9 Szymon55544

Szymon55544

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 08:59:45

Jestem pewny na 100 procent że w tym roku pojadę na wakacje.Takim jestem człowiekiem teraz.

Oprowadzanie po Opolu w języku niemieckim

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wakacje, Dziecko, Odkładanie pieniędzy, Oszczędności, Wakacje z dzieckiem, Fundusze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych