Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak motywować pracowników?

motywacja pracownikow biznes

101 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Marss~

~Marss~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 10:30:47

Soki i owoce z take a fruit są supe. Mamy od początku grudnia zamawiane do naszej firmy. Rzeczywiście są dużo lepsze te soki niż te sklepowe, gdzie sam cukier jest. Dwa – to alternatywa na fast foodów. Człowiek dużo lepiej się czuje po takich owocowych przekąskach niż po zupce chińskiej

#82 ~Benii~

~Benii~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 09:50:06

Soki i owoce z take a fruit są supe. Mamy od początku grudnia zamawiane do naszej firmy. Rzeczywiście są dużo lepsze te soki niż te sklepowe, gdzie sam cukier jest. Dwa – to alternatywa na fast foodów. Człowiek dużo lepiej się czuje po takich owocowych przekąskach niż po zupce chińskiej

Muszę przyznać fajna i ciekawa sprawa. Pracuję raczej w małej firmie (10 osób, w tym 2 szefów). Muszę właśnie namówić przełożonych, aby nam chociaż owoce zamówili bo właśnie w takim okresie zimowym brakuje energii czasami. A tak to zamiast śmieciowego jedzenia można zjeść coś pożywnego, podrepereować kondycję i samopoczucie.

#83 ~polina~

~polina~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 09:15:55

Karty Biznes Benefit są świetne, dla pracownika to same korzyści bo jest wiele usług do wybrania w których zniżki sięgają nawet 50%.

#84 ~alonka~

~alonka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:56:22

My dostaliśmy karty Biznes Benefit i sprawdzają się świetnie. Zniżki można wykorzystywać w wielu lokalach usługowych takich tak restauracja, fryzjer, kosmetyczka czy nawet mechanik, a sięgają az 70%.

#85 ~alonka~

~alonka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:56:57

My dostaliśmy karty Biznes Benefit i sprawdzają się świetnie. Zniżki można wykorzystywać w wielu lokalach usługowych takich tak restauracja, fryzjer, kosmetyczka czy nawet mechanik, a sięgają az 70%.

#86 ~alonka~

~alonka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:57:28

#87 ~marekrek~

~marekrek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 07:52:23

Ja takie karty benefitowe zaproponowałem swoim pracownikom, bo zauważyłem, że od jakiegoś czasu motywacji brak. Przystąpiłem do programu Biznes Benefit, co skutkowało zakupieniem kart i teraz moi pracownicy mają zniżki aż do 70% na różne usługi. Z tego co słyszałem są z nich bardzo zadowoleni i regularnie korzystają.

#88 waszkamm

waszkamm

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 05 maj 2018 - 14:27:13

Mnie w pracy mogą zmotywować tylko lepszą kasą :D Resztę benefitów jestem w stanie zapewnić sobie sam. Nie tak nie razie w oczy jak skąpstwo.

#89 agnieszka.kawka3

agnieszka.kawka3

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 29 maj 2018 - 09:00:22

Może jakieś dodatkowe urlopy, aby sobie wypoczęli? Oczywiście bez przesady żeby nie wpłynęło to na gorsze funkcjonowanie firmy.

#90 fedi5

fedi5

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 czerwiec 2018 - 20:23:14

Socjalem 

#91 fedi5

fedi5

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 czerwiec 2018 - 20:33:40

No i pewnie pieniądze.

#92 Haniaxx

Haniaxx

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 22:49:18

Jeśli ktoś tak jak ja prowdzi restaurację to na pewno warto zajrzeć na https://gastro.pl/ja...w-restauracji/. Moim zdaniem świetnie opisują jak motywować pracowników w restauracji.

#93 lukkow

lukkow

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 13:58:59

Ja niestety w ogóle się na tym nie znam. Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...

#94 topola

topola

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 14:42:32

Myślę, że znajomi z całą pewnością będą w stanie pomóc. Warto się wśród nich rozeznać.

#95 buklew

buklew

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 25 luty 2019 - 00:26:12

Najlepszą motywacją jest wysoka pensja

#96 milenapajak

milenapajak

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 17:03:02

To rzeczywiscie bardzo mocny argument w dyskusji. Niestety wielu pracodawcow nie bierze tego zupelnie pod uwage. U nas juz sie tak utarlo .. szczegolnie w mniejszych firmach aby zupelnie nic nie inwestowac w swoich pracownikow. Pozniej jest wielkie zdziwienie, ze wychodza oni z zalozenia "minimalna placa - minimalna praca". Z takim podejsciem nigdy nie rozwina sie one na wieksza skale .. chociaz z drugiej strony to moze i lepiej. Pracujac w lepiej platnych zawodach zwiazanych np. z branza IT mozna liczyc na cos zupelnie odwrotnego. Tam w wiekszych firmach nie tylko dostajemy o wiele wieksze pieniadze ale takze nasz pracodawca czesto dba o rozwoj pod katem chociazby nauki jezykow obcych. Jakis czas temu dla przykladu bylo organizowane szkolenie w fimie eklektika pod tym wlasnie katem. Juz nie wspominam o roznego rodzaju bonusach w postaci kart fitness itd. Warto czasami rozejrzec sie za lepsza alternatywa.

Użytkownik milenapajak edytował ten post 25 marzec 2019 - 22:41:07

#97 ~chomik~

~chomik~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 16:03:46

Chyba mowa o pozycjach przy najnizszej krajowej.

#98 ~MartaRadom~

~MartaRadom~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 13:51:55

A ile osob w naszym kraju tak naprawde godziwie zarabia? Raczej nie wiekszosc.

#99 ~norbert~

~norbert~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 13:27:17

Nie kazdy ma mozliwosc pracy w dobrze platnej branzy, ot co.

#100 MarchEwa

MarchEwa

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 14:37:40

Ale teraz różnica między dobrze płatną branżą a mniej płatnymi to jest przepaść a nie różnica, więc trochę wina systemu.

Pensje mamy nasze, a ceny 'zachodnie'

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych