Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak motywować pracowników?

motywacja pracownikow biznes

93 odpowiedzi w tym temacie

#41 Aida

Aida

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 październik 2016 - 16:00:55

Trzeba zrobić ankietę, kto co woli. Ale osobiście uważam, że kasa jak i pochwała motywują podobnie.

#42 puszi

puszi

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 październik 2016 - 11:27:26

A myślałeś o szkoleniach motywacyjnych? U nas w firmie bardzo dobrze się sprawdzają. Zastanawialiśmy się jeszcze nad wyjazdem integracyjnym, ale duża grupa pracowników odmówiła, (dzieci i inne wymówki) dlatego zdecydowaliśmy się na szkolenie. Na początku miało być jednorazowe, ale przyniosło na tyle dobre efekty, że przeprowadzamy je systematycznie co pół roku. Zależy też jakie problemy macie w firmie, u nas głównie było to: brak komunikacji w zespole i zła komunikacja z klientem.  Poszukaj w necie jakiejś dobrej firmy, my korzystamy z [***SPAM***] ale z tego co wiem bardzo dużo firm prowadzi szkolenia motywacyjne dla pracowników. Poczytaj jeszcze artykuły na temat temat, wiem że jest ich bardzo dużo ale niektóre mogą okazać się bardzo pomocne.

Użytkownik smakosz edytował ten post 04 kwiecień 2017 - 22:42:34

#43 ~Julian~

~Julian~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 08:35:52

Zgadzam się z przedmówcami! Świetną formą motywacji są benefity pozapłacowe, które rzeczywiście przynoszą korzyść pracownikom (mówię tu o pakietach socjalnych, opiece lekarza itd...). U mnie są akurat masaże z fizjoterapeutami zatrudnianymi przez firmę, a pracuję na magazynie po kilkanaście godzin dziennie i to jest niesamowita ulga! Takie firmy corporate welness to mega dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o motywacje ;)

#44 ~Lounge~

~Lounge~
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 17:29:20

O kurcze, ja zajmuję się właśnie pracownikami fizycznymi na magazynie i chętnie bym się zainteresował taką firmą. Jeżeli to nie żadna tajemnica mogę prosić o namiary? ;)

#45 ~Julian~

~Julian~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 23:24:41

Żadna tajemnica ;) Wystarczy sobie wygooglować care solutions :) bardzo prosto się skontaktować, profesjonalny i miły zespół ;)

#46 Day77

Day77

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 01 listopad 2016 - 14:37:24

Motywacja systemem premii jest najskuteczniejsza.

#47 Benigna

Benigna

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 22:21:08

Socjolog by się tu przydał, ale wydaje mi się, że to zależy od pracownika, bo niektóry czasem potrzebuje też słownej pochwały a nie tylko kasy, albo imprezy integracyjnej, żeby efektywniej pracować. No i w drugą stronę oczywiście nagana też może być motywacją :)

[***SPAM***]

Użytkownik smakosz edytował ten post 04 kwiecień 2017 - 22:42:06

#48 Kathrine

Kathrine

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 21:25:41

Mi masaże robi mąż, nie chciałabym, żeby dotykał mnie ktoś obcy ;) Ja akurat na motywację w pracy nie narzekam: mam umowę o prace, dodatkowe benefity i samochód służbowy. Czuję się w pracy doceniana i jestem z nie zadowolona, naprawde lubię swoją pracę. Jestem doradcą terenowym w Kruku, więc nie siedze tylko przy biurku. Przy okazji gdyby kogoś z Was zainteresowała taka praca, to podrzucam Wam link [***SPAM***] mamy akurat rekrutacje na stanowiska doradców terenowych na terenie prawie całe Polski, więc łatwo mozna znaleźć coś dla siebie :)

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 11:14:57

Finansowo.

#50 ~Mekise~

~Mekise~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 17:55:01

System premii jest okej moim zdaniem bez dwóch zdań, ale tez musi być czymś poparty, właśnie u nas są zamawiane owoce i soki z [***SPAM***]

– dwa razy w tygodniu się zbieramy, mamy na rzykład godzinę żeby pogadać i coś zjeść i to naprawdę pomaga zintegrować zespół.

#51 ~VitaVita~

~VitaVita~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 11:23:28

System premii jest okej moim zdaniem bez dwóch zdań, ale tez musi być czymś poparty, właśnie u nas są zamawiane owoce i soki z [***SPAM***]

– dwa razy w tygodniu się zbieramy, mamy na rzykład godzinę żeby pogadać i coś zjeść i to naprawdę pomaga zintegrować zespół.

Osoba wyżej ma rację. Przy takich owocach czy sokach można też pogadać, można prowadzić spotkania. No i jest to lepsze i zdrowsze niż kawa czy cola. Dwa – każdy się śmieje z tego, że trzeba brać witaminy, a w takich produktach jest ich dużo. O tej porze roku to podstawa jest.

#52 carigan

carigan

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 18:38:18

Mnie tam akurat soki nie interesują, lepsza kasa i pochwała jeśli człowiek stara się w pracy.

#53 ~Rijik~

~Rijik~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 00:45:23

Mnie tam akurat soki nie interesują, lepsza kasa i pochwała jeśli człowiek stara się w pracy.

To możesz mówić za siebie i jeść zapiekanki i popijać colą. U nas akurat włąsnie takie soki i owoce z [***SPAM***] to fajna rozrywka jest no i poprawiają zdrowie.

#54 alb.kla

alb.kla

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 04 luty 2017 - 09:55:00

dla mnie najlepszą motywacją jest wskazanie, co dobrze wykonałam i podkreślenie tego premią

#55 ~KarolinaMa~

~KarolinaMa~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 17:54:29

Dokładnie osoba wyżej ma rację z tymi sokami. Ja dużo lepiej się czuje, odkąd w pracy też odżywiam się lżej. Zrezygnowałam z typowego biurowego jedzenia i już po pierwszym miesiącu odczuwam różnicę.

#56 jummy

jummy

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 07 luty 2017 - 13:18:44

Motywacja finansowa jest na pewno bardzo skuteczna, ale też zwykła pochwała od szefa za dobre wyniki daje rezultaty. Każdy z nas lubi być doceniany i mieć świadomość, że dobrze wykonuje swoją pracę, taka już nasza natura.

#57 ~Betesii~

~Betesii~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 15:42:43

Dla mnie liczy się pieniądz, ale ostatnio firma inwestuje też w inne rzeczy: masaże pracowników w miejscu pracy oraz w soki i owoce które są zamawiane z [***SPAM***]. Wszystkie rzeczy fajne i za darmo, więc dla mnie bomba

#58 ~Selelen~

~Selelen~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 20:50:52

Dla mnie liczy się pieniądz, ale ostatnio firma inwestuje też w inne rzeczy: masaże pracowników w miejscu pracy oraz w soki i owoce które są zamawiane z [***SPAM***]. Wszystkie rzeczy fajne i za darmo, więc dla mnie bomba

Soki i owoce – dla mnie super. Sam lubię aktywny tryb życia, niestety robota biurowa temu nie sprzyja. Komputery tmu nie spryzjają i jedzenie biurowe temu nie sprzyja. Tak więc darmowe wspomaganie zdrowia jest okej

#59 ~torss~

~torss~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 08:57:48

Bardzo mi pomogło [***SPAM***]. W zasadzie całe wyzwanie można podjąć i przeprowadzić online, nie trzeba się na jakieś warsztaty i kursy umawiać. Ja założyłem sobie kilka celów – więcej zarabiać i zmienić pracę, nauczyć się języka angielskiego na lepszym poziomie i więcej podróżować. Po 90 dniach mogę powiedzieć, że 2/3 z tych celów zrealizowałem. Zacząłem przede wszystkim zarabiać na własny rachunek a nie na konto prezesa korporacji jak to było wcześniej. Po drugie jestem w połowie kursu angielskiego i mogę już swobodnie w tym języku rozmawiać. Z tym podróżowaniem jeszcze się nie udało, ale wszystko przede mną. Na pewno system był dla mnie idealnym punktem wyjścia dla zmian w życiu. Polecam każdemu!

#60 ~Beti99~

~Beti99~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 10:43:10

A my właśnie w naszej firmie (popularny warszawski mordor) mamy soki i owoce z [***SPAM***]. Jakoś nigdy mnie w biurze nie bawiło coś takiego, ale zmieniłam zdanie. Jest za free i smaczne. Polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych