Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dreistadt

Dreistadt

  **

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 17541 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 11:35:56

Międzynarodowe szajki pedofilskie często powiązane z międzynarodowym terroryzmem to jednak jak i tu gołym okiem widać finansowa, nie do ruszenia potęga, i to za sprawą powiązań pewnych różnej maści z osobnikami na samych szczytach władzy --

 

 

Ręka rękę myje, alleluja i do przodu ... B) B) B)#22 ~Vipera berus~

~Vipera berus~
 • Goście

Napisano 05 sierpień 2017 - 13:29:05

Żmija zygrakowata jest jedynym jadowitym wężem żyjącym w Polsce!

 #23 Dreistadt

Dreistadt

  **

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 17541 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 23:57:57

I nie tylko z tego forum !

 

Godziny trollowania i zaśmiecania forum

Uwaga!!!
moderatorzy forum gp24 ( tytus, serce-czytelnik) współpracują i pomagają porywaczom Iwony Wieczorek.

 

:excl: To już sami moderatorzy powinni  zgłosić  do prawych i sprawiedliwych od dobrej zmiany: Zbigniewa Ziobry, Mariusa Błaszczaka i Jarosława Zielińskiego w celu wnikliwego sprawdzenia ! :ph34r:

 

Czy jesteś jednym ze skorumpowanych 3M tzw. "stróżów prawa" może? B)

 

Ale i tak wszystkich nie zastraszycie, wszystkim ust nie zamkniecie, nie dacie rady, sprawa Iwony Wieczorek światło dzienne, zobaczycie !!! :ph34r:  

 

 

1265836878_by_adziatek_600.jpg


No ale twierdzą też, że niby winni temu Egipcjanie, a może  sam "czyściciel" wynajęty przez  rodzinę ? :o

To wszystko jest chore, Świat na psy schodzi !!! B)
Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to jak zawsze...! Szkoda, że tak młodo się dziewczynie zmarło :(  Niema się co teraz szarpać i z całym światem wojować, straszyć ludzi sądami za myślenie!
W sumie  mają rację, albowiem nietaktem wielkim atakować i to nieżyjącą już ofiarę, ale My w Polsce nadal żyjemy i pewne zespoły zachowań tłumu - hołoty standardem, być może ogólnie pogłębiająca się  bieda powodem tego?
"W biedzie człowiek jeszcze zachowuje szlachetność wrodzonych uczuć, natomiast w nędzy - nikt i nigdy." - Fiodor Michajłowicz Dostojewski
"Polska prokuratura podjęła niestandardowe,nadzwyczajne działania. To pokazuje nasze zaangażowanie, zaangażowanie prokuratury, i profesjonalne podejście do prowadzenia tego postępowania - mówił wtedy Zbigniew Ziobro." - A może "kwadratowy" w końcu, by go zdyscyplinował na polecenie rodziny i "innych" ?
Z racji powagi sprawowanego urzędu MP Z.Z.nie powinien osobiście zajmować się takimi błahymi śliskimi tematami, to powinni jemu  podlegli prawi i sprawiedliwi, apolityczni czynić w ramach należnych obowiązków !!! :ph34r:
Pyta -"Jaka była prawdziwa, faktyczna rola "detektywa" przez Internautów zwanego "kwadratowy" ... który błyskawicznie rozwiązał sprawy "samobójstw" Karoliny i Magdaleny.... i o mało co nie wyjaśnił sprawy zniknięcia Iwony?"
Bardzo łatwo jest się domyśleć, szkoda tylko że cenzura selektywnie blokuje swobodę wypowiedzi, a zaś wielce zastanawiające  z jakiego powodu Karolina K., Magdalena Ż. i Iwona W. zostały zamordowane, i sprawy grubymi nićmi szyte? B)
Biuro detektywistyczne Lampart jasno  wyraża wolę - : "Magda została zwabiona przez mężczyznę za pomocą silnej więzi emocjonalnej między nimi itd, itp...", w zamian za co ciemne  moce i siły najprawdopodobniej powiązane z międzynarodowymi organizacjami mafijnymi  przypuściły skomasowany atak  i nie trzeba być żadnym psychologiem coby gołym okiem dostrzec pewne   dziwne zależności, i działania  z pogranicza prawa, i to w czasach, kiedy tak wiele mówi się o niby daleko-idących "dobrych zmianach"!!! .. : :blush:


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 13 sierpień 2017 - 15:59:53
Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych