Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 11:35:56

Międzynarodowe szajki pedofilskie często powiązane z międzynarodowym terroryzmem to jednak jak i tu gołym okiem widać finansowa, nie do ruszenia potęga, i to za sprawą powiązań pewnych różnej maści z osobnikami na samych szczytach władzy --

 

 

Ręka rękę myje, alleluja i do przodu ... B) B) B)#22 ~Vipera berus~

~Vipera berus~
 • Goście

Napisano 05 sierpień 2017 - 13:29:05

Żmija zygrakowata jest jedynym jadowitym wężem żyjącym w Polsce!

 #23 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 23:57:57

I nie tylko z tego forum !

 

Godziny trollowania i zaśmiecania forum

Uwaga!!!
moderatorzy forum gp24 ( tytus, serce-czytelnik) współpracują i pomagają porywaczom Iwony Wieczorek.

 

:excl: To już sami moderatorzy powinni  zgłosić  do prawych i sprawiedliwych od dobrej zmiany: Zbigniewa Ziobry, Mariusa Błaszczaka i Jarosława Zielińskiego w celu wnikliwego sprawdzenia ! :ph34r:

 

Czy jesteś jednym ze skorumpowanych 3M tzw. "stróżów prawa" może? B)

 

Ale i tak wszystkich nie zastraszycie, wszystkim ust nie zamkniecie, nie dacie rady, sprawa Iwony Wieczorek ujrzy światło dzienne, zobaczycie !!! :ph34r: 

 

1265836878_by_adziatek_600.jpg


No ale twierdzą też, że niby winni temu Egipcjanie, a może  sam "czyściciel" wynajęty przez  rodzinę ? :o

To wszystko jest chore, Świat na psy schodzi !!! B)
Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to jak zawsze...! Szkoda, że tak młodo się dziewczynie zmarło :(  Niema się co teraz szarpać i z całym światem wojować, straszyć ludzi sądami za myślenie!
W sumie  mają rację, albowiem nietaktem wielkim atakować i to nieżyjącą już ofiarę, ale My w Polsce nadal żyjemy i pewne zespoły zachowań tłumu - hołoty standardem, być może ogólnie pogłębiająca się  bieda powodem tego?
"W biedzie człowiek jeszcze zachowuje szlachetność wrodzonych uczuć, natomiast w nędzy - nikt i nigdy." - Fiodor Michajłowicz Dostojewski
"Polska prokuratura podjęła niestandardowe,nadzwyczajne działania. To pokazuje nasze zaangażowanie, zaangażowanie prokuratury, i profesjonalne podejście do prowadzenia tego postępowania - mówił wtedy Zbigniew Ziobro." - A może "kwadratowy" w końcu, by go zdyscyplinował na polecenie rodziny i "innych" ?
Z racji powagi sprawowanego urzędu MP Z.Z.nie powinien osobiście zajmować się takimi błahymi śliskimi tematami, to powinni jemu  podlegli prawi i sprawiedliwi, apolityczni czynić w ramach należnych obowiązków !!! :ph34r:
Pyta -"Jaka była prawdziwa, faktyczna rola "detektywa" przez Internautów zwanego "kwadratowy" ... który błyskawicznie rozwiązał sprawy "samobójstw" Karoliny i Magdaleny.... i o mało co nie wyjaśnił sprawy zniknięcia Iwony?"
Bardzo łatwo jest się domyśleć, szkoda tylko że cenzura selektywnie blokuje swobodę wypowiedzi, a zaś wielce zastanawiające  z jakiego powodu Karolina K., Magdalena Ż. i Iwona W. zostały zamordowane, i sprawy grubymi nićmi szyte? B)
Biuro detektywistyczne Lampart jasno  wyraża wolę - : "Magda została zwabiona przez mężczyznę za pomocą silnej więzi emocjonalnej między nimi itd, itp...", w zamian za co ciemne  moce i siły najprawdopodobniej powiązane z międzynarodowymi organizacjami mafijnymi  przypuściły skomasowany atak  i nie trzeba być żadnym psychologiem coby gołym okiem dostrzec pewne   dziwne zależności, i działania  z pogranicza prawa, i to w czasach, kiedy tak wiele mówi się o niby daleko-idących "dobrych zmianach"!!! .. : :blush:


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 03:41:06


#24 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 16:24:07

Godziny trollowania i zaśmiecania forum przezd.e.b.ila Dreistadt czyli jumanji=Mischiefter=Obudz sie Narodzie=Culmsee  są takie same. Od lat ten głupi troll zasyfia wszystkie tematy swoimi bredniami na sztukę aby nabić sobie postów. uposledzony d,e..bil chory na schizofrenię paranoidalną , bredzący na wszystkich forach o zagionionej iwonie W. Zbigniew Łapiński=jumanji=Dreistadt.Jeszcze jedna cecha; Łapiński kiedy wkleja jako jumanji, Mischiefter, obudz się Narodzie czy Dreistadt swoje bezsensowne spamy na sztukę nie na jakość, których często sam nie rozumie, lubi kiedy w prawie każdym temacie jego spam widnieje jako ostatni wpis. nabija sobie d.e.b.il postów. jako culmsee robi identycznie i godziny bredni sa identyczne---3, 4 rano już bredzi a o 24 lub 1 w nocy kończy. tak wytrzymuje tylko pobudzony psychotropami schizofrenik/

Smrodzi na różnych forach internetowych.

 

Uwaga!!!
Jumanji Mischiefter/Obudź się Narodzie= Dreistadt to Zbigniew Łapiński jest to znany troll na forach regionalnych. Używa wielu nicków i bardzo często rozmawia sam ze sobą inscenizując dialogi. Jego znane nicki to: Mischiefter, Stefan O., Phoenix, a także g7, ania ącka i inne niezliczone pseudonimy. Gość próbował rozwalić wątek o zaginonej Iwonie Wieczorek na forum gp24. Na szczęcie jego chory plan nie powiódł się a on sam został na stałe zbanowany. 
Proszę o ostrożność w kontaktach z tym trolem z uwagi na próby podszywania sie go pod inne osoby w celu wyłudzenia emaila lub konta na fb. 
Apeluję również do tutejszej moderacji by miała baczenie na tego niezrównoważonego człowieka. Więcej szczegółów jego działania podadzä moderatorzy gp24, szczególnie moderator Tytus oraz Serce-Czytelnik. 

 

"Parę słów o nicku jumanji piszącym tu ostanio jako  Quirinus i Santiago 

Jeśli ma jakieś informacje w zakresie zaginionej niestety z powodu choroby nie może być przesłuchany i jest praktycznie poza prawem.

Ja jednak składam się do innego wniosku , wszystkie jego spiski, alfonsi , milicja to objaw w/w choroby toczącej jego mózg.

Na pytanie czy można mu zabronić pisać, policjant odpowiada , niestety nie.  Trzeba by wystąpić o ubezwłasnowolnienie i osadzenie w zakładzie zamkniętym."

 

To prawda co o Tobie piszą jumanji vel Santiago ? 

Ktoś nie wie kim jest jumanji , wpisać proszę w google jumanji  +forum wyskoczą tysiące fór gdzie ten chory człowiek przez całe dnie klepie tysiące postów pod setkami nicków.

 

JUMANJI Jesteś  wyjątkowym idiotą  który na dodatek nie przymuszany pokazuje wszystkim  swoje kretyństwo. Bierze się to z twojego stanu psychicznego. Ty tu kuuurwa mieszkasz   Wydaje ci się  ze możesz najwięcej, oburzasz się psycholu że  to co się tutaj dzieje nie idzie po twojej mysli 

Pozywasz? za co ? kogo ? kto z imienia i nazwiska  obsobaczył kogo? imię i nazwisko podaj !  ......... 

Ty starcze się lecz ! Myslisz  że  masz coś ważnego do przekazania ? ?trol jesteś ! trol całodobowy!, tyle że  jakoś tam zarejestrowany, przez to jeszcze bardziej butny i arogancki ! wku***asz się że nie pozwala ci się trolić bezkarnie !Ten twój spam wku***a, wiesz o tym, ale  na stanowczy odpór nie umiesz  sobie poradzić  więć bredzisz o pozwać?   SPAM  SPAMEM ! ! 

 

To by  się zgadzało. metody i  czas całodobowy tego chuuuja  uposledzonego wskazuje na niego. jako jumanji, dreidupa czy mischiefter tez zsyfia wszystkie tematy swoimi durnymi spamami. Co ie dziwic skoro to schizofrenik paranoidalny. na forum echodnia i gp24 też smrodzi razem z drugim schizofrenikiem wilczyńskim pszczółka maja=śmieszka=itp. klony.

Ten użytkownik jumanji=culmsee jest znany z braku tolerancji dla innej opinii niż jego. Wszyscy którzy mają inne zdanie niż Jumanji automatycznie stają się jego wrogami. Wtedy zaczyna insynuować, pomawiać, obrażać, puszczać plotki byle tylko zdyskredytować "wroga" w oczach innych użytkowników. Doszło nawet do absurdu kiedy to Jumanji zaczął otwarcie i wprost twierdzić że moderatorzy forum gp24 ( tytus, serce-czytelnik) współpracują i pomagają porywaczom Iwony Wieczorek. Ten człowiek jest chory a jednyny sposób by być jego "przyjacielem" to przytakiwać mu bez względu czy sie z nim zgadzamy. W innym przypadku dostaniecie prywatną wiadomość z pogróżkami i groźbami a to dopiero początek jego nękania. Ja to przeszłam i szczerze radze omijać go szerokim łukiem no i zgłaszać jego zachowanie do moderacji. Walczmy wspólnie z chamstwem i psychopatami w internecie. 

Parę słów o nicku jumanji =culmsee.

Nie wiecie najważniejszego , policja już dawno otrzymała na niego zgłoszenia od paru osób. Między innymi w sprawie Iwony Wieczorek.Niestety jak informuje mł. ins. Piotr N. w komendy w Radziejowie. Nic w tym zakresie nie mogą zrobić nawet go przesłuchać. Osobnik ów tu zwany jumą, jest pod stałą opieką poradni zdrowia psychicznego, mówiąc wprost stwierdzono u niego schizofrenię

Jumanji=Dreistadt=Mischiefter=obudz sie narodzie=Culmsee  ze swoim językiem z remizy strażackiej, poprzez otrzaskanie jak gowno w betoniarce na wszystkich forach polski..Nabrał doświadczenia. Umysłowa bieda z Radziejowa,którego jedynym zajęciem poza pisaniem na forum jest kurs po kartonik taniego wina i wizyta u lekarza po pigułki, bryluje.Bryluje wśród emerytek i gospodyń wiejskich. Reszta która posiada coś więcej niż zawodowke, toleruje trolla. Który uważa przez to że ktoś z nim dyskutuje.Jednak to zwykła tolerancja by troll nie robił większych szkod. Spójrzmy prawdzie w oczy taka jest smutna rzeczywistosc postaci jumy ktorego wszystkie nicki mają mu przypominać czasy swietnosci gdy zbierał szparagi w Niemczech a później stał na czatach przy jumaniu radyjek z aut. Tania podroba Belmonda dla ubogich i teksty na które lecą panienki z Pcima Dolnego.Poprzez kobiece nicki dodając sobie otuchy brnie w swój tajemniczy świat, stwarzając złudzenie że coś wie tajemniczego. To jest tak żałosne i z poziomu słomy iż szkoda już strzepic języka bo nie ma o kim. To zwykły troll jakich pełno po wsiach od czasów gdy podłączono internet. Dla dobra ludzkosci powinien zrobić jedno... dzięki czemu jumanizm przestanie straszyć z for.

 

Culmsee to ten psychol Łapiński Zbigniew, znany psychopata i schizofrenik wielonickowy.


Użytkownik Yktorn edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 06:43:35


#25 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 18:36:59

Przed chwilą na Iwonie ponownie dałem to :DPoszukiwania zaginionej 19-letniej Iwony Wieczorek trwają już od 10 dni, a kontrowersji wokół pracy policji jest coraz więcej.    

Biuro Doradcze "R........" ...

 

A tym czasem już od 17 lipca 2010 roku (sobota) do dziś  (niedziela) upłynęło 2598 dni co stanowi 7 lat, 1 miesiąc i 10 dni. i nie to, a czyje to niby doradcze biuro i komu służyć miało się zastanawiam wielce  i nie czepiam się detali, co chcę byśmy na tym wątku mogli rozmawiać i podejmować rzeczową dyskusję w temacie jak przystało na kulturalnych ludzi, bez zbędnych wycinek, które prowadzą do dzikiej dezinformacji i lekceważenia ludzi, co raczej nie należy do przyjemności - prawda? :rolleyes:

 

I choć  dla wielu niedziela, niby bardzo  nieodpowiedni czas, żeby się oficjalnie pokazywać publicznie to jednak  sytuacja, w której silne stany emocjonalne oraz chęć zwycięstwa zaczynają dominować w scenerii konfliktowej, powodując uczucie wzajemnej wrogości stron wobec siebie. gdzie strony przestają się skupiać na źródle konfliktu a zaczynają przybierać względem siebie bardzo silną postawę antagonistyczną, to moim skromnym  zdaniem jest już odpowiednią chwilą, coby dać kres idiotycznej zbędnej  głupocie! :rolleyes:

[Kto widział Iwonę Wieczorek?: post #252143] Dreistadt

 

I usunął już  !


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 27 sierpień 2017 - 12:31:34


#26 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 20:14:47

:excl:  Nic nigdy nie dzieje się bez powodu - prawda? B)

 

Pozdrawiam Was Lamparty :)

jakieś info o Iwonie potrzebujecie?

Juma wszystko wie :)

A i Ty też niemniej,  i liczę, że w  tak szlachetnym celu pomożesz - prawda? :rolleyes:

 


 


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 03:43:38


#27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 20:33:34

łapiński schizofreniku paranoidalny z radziejowa-jumanji mischiefter uspokój sie bo z kaftanami zaraz przyjadą po ciebie czubku


Użytkownik Yktorn edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 06:44:26
Wielkość czcionki


#28 ~ORMO czuwa !~

~ORMO czuwa !~
 • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 23:23:28

Milicja w pełnym pogotowiu ! :lol:#29 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 21:09:49

Na gady zawsze należy uważać ! :angry:

 

  :excl: Oficerowie Biura Lampart przyglądają się wnikliwie  niejednej  sprawie, a nie tylko  trójmiejscy skorumpowani już w panice! B)

:excl:  Nic nigdy nie dzieje się bez powodu - prawda? B)


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 03:26:01


#30 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 09:38:39

Użytkownik Yktorn edytował ten post dziś, 07:44
Wielkość czcionki

I nie tylko ! :rolleyes:

Godziny trollowania i zaśmiecania forum

Uwaga!!!
     o zaginonej Iwonie Wieczorek na forum gp24

I nie zaginionej, co raczej zamordowanej przez koła zbliżone do miejscowych sutenerów ?
Znaleźli się wielcy obrońcy przemysłu rozrywkowego co na boku karmi wielu, a w każdej branży trafiają się wypadki i nie ma co mydlić, bo tylko się obciążacie!
Wszystkim ust nie zamkniecie, wszystkich tymi miernymi milicyjnymi metodami nie zastraszycie, nie dacie rady, to nie Szczucin !!!
Skoro można było w spawie tamtej Iwony, to czemu by nie tej z 3M - prawda? :ph34r:
A jeżeli w śmierć Iwony Wieczorek są też zamieszani policyjni jak  w śmierć Iwony Cygan, to co wtedy, tylko pytam ? :unsure:


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 12:35:50


#31 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:34:29

A tym czasem miast wariantu "B" już "C" mamy ! B)

Gdy czytam tego typu nagłówki - "Poszukiwania Iwony Wieczorek w Gdańsku. Policjanci znów przeszukają park im. Reagana" - myślę sobie, że  już chyba ta Iwony sprawa nigdy nie zostanie wyjaśniona,  trzeba tylko 2 lata z hakiem odczekać i na wieki zapomnieć ? :(


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 05 wrzesień 2017 - 00:19:30


#32 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 23:06:48

Godziny trollowania i zaśmiecania forum przezd.e.b.ila Dreistadt czyli jumanji=Mischiefter=Obudz sie Narodzie=Culmsee  są takie same. Od lat ten głupi troll zasyfia wszystkie tematy swoimi bredniami na sztukę aby nabić sobie postów. uposledzony d,e..bil chory na schizofrenię paranoidalną , bredzący na wszystkich forach o zagionionej iwonie W. Zbigniew Łapiński=jumanji=Dreistadt.Jeszcze jedna cecha; Łapiński kiedy wkleja jako jumanji, Mischiefter, obudz się Narodzie czy Dreistadt swoje bezsensowne spamy na sztukę nie na jakość, których często sam nie rozumie, lubi kiedy w prawie każdym temacie jego spam widnieje jako ostatni wpis. nabija sobie d.e.b.il postów. jako culmsee robi identycznie i godziny bredni sa identyczne---3, 4 rano już bredzi a o 24 lub 1 w nocy kończy. tak wytrzymuje tylko pobudzony psychotropami schizofrenik/

Smrodzi na różnych forach internetowych.

 

Uwaga!!!
Jumanji Mischiefter/Obudź się Narodzie= Dreistadt to Zbigniew Łapiński jest to znany troll na forach regionalnych. Używa wielu nicków i bardzo często rozmawia sam ze sobą inscenizując dialogi. Jego znane nicki to: Mischiefter, Stefan O., Phoenix, a także g7, ania ącka i inne niezliczone pseudonimy. Gość próbował rozwalić wątek o zaginonej Iwonie Wieczorek na forum gp24. Na szczęcie jego chory plan nie powiódł się a on sam został na stałe zbanowany. 
Proszę o ostrożność w kontaktach z tym trolem z uwagi na próby podszywania sie go pod inne osoby w celu wyłudzenia emaila lub konta na fb. 
Apeluję również do tutejszej moderacji by miała baczenie na tego niezrównoważonego człowieka. Więcej szczegółów jego działania podadzä moderatorzy gp24, szczególnie moderator Tytus oraz Serce-Czytelnik. 

 

"Parę słów o nicku jumanji piszącym tu ostanio jako  Quirinus i Santiago 

Jeśli ma jakieś informacje w zakresie zaginionej niestety z powodu choroby nie może być przesłuchany i jest praktycznie poza prawem.

Ja jednak składam się do innego wniosku , wszystkie jego spiski, alfonsi , milicja to objaw w/w choroby toczącej jego mózg.

Na pytanie czy można mu zabronić pisać, policjant odpowiada , niestety nie.  Trzeba by wystąpić o ubezwłasnowolnienie i osadzenie w zakładzie zamkniętym."

 

To prawda co o Tobie piszą jumanji vel Santiago ? 

Ktoś nie wie kim jest jumanji , wpisać proszę w google jumanji  +forum wyskoczą tysiące fór gdzie ten chory człowiek przez całe dnie klepie tysiące postów pod setkami nicków.

 

JUMANJI Jesteś  wyjątkowym idiotą  który na dodatek nie przymuszany pokazuje wszystkim  swoje kretyństwo. Bierze się to z twojego stanu psychicznego. Ty tu kuuurwa mieszkasz   Wydaje ci się  ze możesz najwięcej, oburzasz się psycholu że  to co się tutaj dzieje nie idzie po twojej mysli 

Pozywasz? za co ? kogo ? kto z imienia i nazwiska  obsobaczył kogo? imię i nazwisko podaj !  ......... 

Ty starcze się lecz ! Myslisz  że  masz coś ważnego do przekazania ? ?trol jesteś ! trol całodobowy!, tyle że  jakoś tam zarejestrowany, przez to jeszcze bardziej butny i arogancki ! wku***asz się że nie pozwala ci się trolić bezkarnie !Ten twój spam wku***a, wiesz o tym, ale  na stanowczy odpór nie umiesz  sobie poradzić  więć bredzisz o pozwać?   SPAM  SPAMEM ! ! 

 

To by  się zgadzało. metody i  czas całodobowy tego chuuuja  uposledzonego wskazuje na niego. jako jumanji, dreidupa czy mischiefter tez zsyfia wszystkie tematy swoimi durnymi spamami. Co ie dziwic skoro to schizofrenik paranoidalny. na forum echodnia i gp24 też smrodzi razem z drugim schizofrenikiem wilczyńskim pszczółka maja=śmieszka=itp. klony.

Ten użytkownik jumanji=culmsee jest znany z braku tolerancji dla innej opinii niż jego. Wszyscy którzy mają inne zdanie niż Jumanji automatycznie stają się jego wrogami. Wtedy zaczyna insynuować, pomawiać, obrażać, puszczać plotki byle tylko zdyskredytować "wroga" w oczach innych użytkowników. Doszło nawet do absurdu kiedy to Jumanji zaczął otwarcie i wprost twierdzić że moderatorzy forum gp24 ( tytus, serce-czytelnik) współpracują i pomagają porywaczom Iwony Wieczorek. Ten człowiek jest chory a jednyny sposób by być jego "przyjacielem" to przytakiwać mu bez względu czy sie z nim zgadzamy. W innym przypadku dostaniecie prywatną wiadomość z pogróżkami i groźbami a to dopiero początek jego nękania. Ja to przeszłam i szczerze radze omijać go szerokim łukiem no i zgłaszać jego zachowanie do moderacji. Walczmy wspólnie z chamstwem i psychopatami w internecie. 

Parę słów o nicku jumanji =culmsee.

Nie wiecie najważniejszego , policja już dawno otrzymała na niego zgłoszenia od paru osób. Między innymi w sprawie Iwony Wieczorek.Niestety jak informuje mł. ins. Piotr N. w komendy w Radziejowie. Nic w tym zakresie nie mogą zrobić nawet go przesłuchać. Osobnik ów tu zwany jumą, jest pod stałą opieką poradni zdrowia psychicznego, mówiąc wprost stwierdzono u niego schizofrenię

Jumanji=Dreistadt=Mischiefter=obudz sie narodzie=Culmsee  ze swoim językiem z remizy strażackiej, poprzez otrzaskanie jak gowno w betoniarce na wszystkich forach polski..Nabrał doświadczenia. Umysłowa bieda z Radziejowa,którego jedynym zajęciem poza pisaniem na forum jest kurs po kartonik taniego wina i wizyta u lekarza po pigułki, bryluje.Bryluje wśród emerytek i gospodyń wiejskich. Reszta która posiada coś więcej niż zawodowke, toleruje trolla. Który uważa przez to że ktoś z nim dyskutuje.Jednak to zwykła tolerancja by troll nie robił większych szkod. Spójrzmy prawdzie w oczy taka jest smutna rzeczywistosc postaci jumy ktorego wszystkie nicki mają mu przypominać czasy swietnosci gdy zbierał szparagi w Niemczech a później stał na czatach przy jumaniu radyjek z aut. Tania podroba Belmonda dla ubogich i teksty na które lecą panienki z Pcima Dolnego.Poprzez kobiece nicki dodając sobie otuchy brnie w swój tajemniczy świat, stwarzając złudzenie że coś wie tajemniczego. To jest tak żałosne i z poziomu słomy iż szkoda już strzepic języka bo nie ma o kim. To zwykły troll jakich pełno po wsiach od czasów gdy podłączono internet. Dla dobra ludzkosci powinien zrobić jedno... dzięki czemu jumanizm przestanie straszyć z for.

 

Culmsee to ten psychol Łapiński Zbigniew, znany psychopata i schizofrenik wielonickowy.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych