Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ambafatima~

~ambafatima~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 12:17:31

Ale straszne gniazdo ze zmijami.Niech wezwie pogromce wezy :D

#2 ~D~

~D~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 12:31:33

Ale straszne gniazdo ze zmijami.Niech wezwie pogromce wezy :D

To, że Twoje aspiracje kończą się na m2 w wieżowcu na romera nie zwalnia Cię od myślenia. Ciekaw jestem czy jak na Twoim balkoniku codziennie znajdowałbyś taką żmiję to też byłoby Ci tak do śmiechu. Facet zainwestował życie w ten kawałek ziemi. Spełnił marzenia i zamieszkał tam gdzie zamieszkał, a teraz boi się o życie swoich dzieci (ukąszenie tych stworzeń może się okazać dla Nich śmiertelne, a jestem pewien, że Ty nie chciałbyś znaleźć zwłok swojego dziecka przed domem). Nie wiem z której strony to jest śmieszne ograniczony człowieczku.

#3 ~jeż~

~jeż~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 13:33:07

Po prostu coś za coś. Wybór domek czy mieszkanie to tak jak każdy z wyborów w życiu.

#4 ~cosma~

~cosma~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 15:01:14

to po co stawiales bartanie dom nie na swojej dzialce. To teredn zmij wiec moze ciebie wziasc szczypcami i wywalic za plot

#5 ~cosma~

~cosma~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 15:02:29

to po co stawiales bartanie dom nie na swojej dzialce. To teredn zmij wiec moze ciebie wziasc szczypcami i wywalic za plot ja mam u siebie i sie ciesze zmije zaskronce jeze

#6 ~~swojak~~

~~swojak~~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 15:13:19

Gościu mówi,że sąsiad mieszka tam od lat i też ma ten problem. Tak więc gostek kłamie,że nic przed budową domu o tym nie wiedział, bo mógł się dowiedzieć gdyby chciał. To on postawił dom przy domu żmii. Ale dzisiaj to normalne, że na łonie przyrody się swietnie mieszka,tylko przyroda i zwierzątka nam przeszkadzają.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 15:56:42

Gościu mówi,że sąsiad mieszka tam od lat i też ma ten problem. Tak więc gostek kłamie,że nic przed budową domu o tym nie wiedział, bo mógł się dowiedzieć gdyby chciał. To on postawił dom przy domu żmii. Ale dzisiaj to normalne, że na łonie przyrody się swietnie mieszka,tylko przyroda i zwierzątka nam przeszkadzają.

tak to teraz kazdy kto sie buduje to ma chodzic najpierw i pytac sasiadow czy przypadkiem na danym terenie nie ma myszy, zmij, wezy, mrowek, komarow, pajakow itd. pomysl czlowieku! a z reszta ludzie nie sa uczciwi i sami tez nic nie powiedzom nowym sasiadom...

#8 ~mich~

~mich~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 19:39:05

żmija to nie wąż!

#9 ~drago~

~drago~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 20:22:25

żmija to nie wąż!

:D

a goryl to nie małpa!

#10 ~majster~

~majster~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2009 - 09:13:19

sasiad pewnie nie chcial byc sam wsrod zmij, dlatego siedzial cicho i nikogo uprzedzal. Teraz razem beda walczyz gadami... ja tam bym nimi w piecu palil... razem z tym drewnem... chociaz ladny pasek tez by sie zrobilo...

#11 ~WYROCZNIA~

~WYROCZNIA~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2009 - 13:00:09

Ponoć takie gady boją się jeży. Dobrzeby było żeby się rodzinka jeży zadomowiła. SPRAWDZONY SPOSÓB to rozsypanie POPIOŁU, ponoć arabski sposób na węże. Węże boją się też hałasu. Kosić trawnik tak często jak się da. Czyste podwórko bez chaszczy, stert drewna. Może też gęsta siatka częściowo ograniczyć wpełzanie ich na posesję. Dzieci wyczulić by nie prowokowały żmije do ataku. Żmije robią to tylko w obronie. W Polsce groźna jest jedynie żmija zygzakowata i niestety występuje równierz u nas.
Niestety budując dom w pobliżu lasu, musimy się liczyć z tym, że będziemy mieszkać w towarzystwie zwierząt, nawet tych nielubianych.
Pozdrawiam i Życzę Powodzenia!

#12 ~Zięciu~

~Zięciu~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2009 - 13:14:29

Ponoć jak się posadzi teściową w ogródku ( a to największa znana nam żmija), to wszystkie inne żmije ucieką. No ale jeden problem z głowy za to drugi się pojawia. Wybór należy do was.

#13 ~Wyrocznia~

~Wyrocznia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 15:52:29

Sposób na żmije i inne padalce. Proszę trzymać na posesji koty.Sposób sprawdzony. Psy niestety nie nadają się do tego.

#14 ~Wyrocznia~

~Wyrocznia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 18:54:57

Ale nie martwcie się żmijami skoro jaż niedługo świńska grypa nas wykończy, a raczej szczepionki przeciw niej >>> czytaj>> http://grypa666.word...w-poniedzialek/

#15 ~ambafatima~

~ambafatima~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 08:59:24

moze Ty mieszkasz w bloku na romera
nie ekscytuj sie tak bardzo
dla mnie to smieszne bo skoro o tym wiedzial nie powinien robic z tego szumu i leciec do gazety
dzieciaki niech uprzedzi ze sa zmije i bedzie koniec
chcial byc blisko natury to ma i niech nie ma do nikogo pretensji
niech sobie je zlapie i wrzuci do domu do terrarium :P

#16 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 13:43:07

Ja ostatnio znalazlem jakies pełzające sku...synstwo w garażu, chyba zaskroniec. Nie nawidzę węży mam straszną fobię i jak tylko jakiegoś spotkam to szpadlem na pół i do sąsiadów, którzy sprzedając mi działkę zarzekali się że tego g..na wcale tam nie ma i że jak mieszkają 20 lat to nigdy nie widzieli. Innych sąsiadów jak teraz spytałem to mówią że jest tam tego na pęczki. A dom juz prawie skonczony tyle ze ja tam mieszkać nie będę. Ewentualnie mogę zacząć hodować bociany ktore lubią wpie... do gowno.

#17 ~GG~

~GG~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 23:02:48

Przede wszystkim należy tez, oprócz co najmniej dwóch kotów, trzymać kury w ilości 10 sztuk.

Żmije nie lubią hałasu.

To gwarancja sukcesu.

#18 ~Luk~

~Luk~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 22:26:12

Bla Bla BLa lewcko feministyczne bezdzietne środowiska wychowane na dzień dobry TVN będą ujadać że żmije zygzakowate są pod ochroną i chroni je list żelazny od Kwaśniewskiego.

Prawda jest taka z te gady są bardzo niebezpieczne dla małych dzieci, moja koleżanka po ugryzieniu w dzieciństwie spędziła 3 miesiące w szpitalu.

#19 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 19:17:28

;)

1268849087_by_kbar2_600.jpg

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście