Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

140 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:22:10

Dzicz ze wsi przyjeżdża i nikt ich nie pilnuje SKANDAL !!!

mieszkam pod Słupskiem wybudowałam piękny dom za mega hajc i głupio czuję się jak czytam wiesniak z gsl i płacę 52 zł za mc za 2 os i stawiam dużo worków zabierane są wszystkie nie ma problemu więc po co zawozić do miasta i brudzić auto .

#82 ~Ge Es~

~Ge Es~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:25:20

Problem jest ze te smiecie ktore wrzucaja wsioki nie mieszcza sie w kontenerach i walaja sie dookola.

#83 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:29:00

Problem jest ze te smiecie ktore wrzucaja wsioki nie mieszcza sie w kontenerach i walaja sie dookola.

nie obrażaj ludzi mieszkających na wsi zobacz jesienią jak miastowa patologia zbierając grzyby brudzi las i szybko przeproś

#84 ~Benek~

~Benek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:30:43

Brawo dla Pana Redaktora że zajął się tym problemem. Bo problem jest i to duży.

#85 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:39:15

Proszę niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego wywozi się śmieci do miasta jeśli na wsi też zabierają i to każdą ilość za te same pieniądze

#86 ~Lodzia~

~Lodzia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:40:42

Brawo dla Pana Redaktora że zajął się tym problemem. Bo problem jest i to duży.

jeszcze poproszę opisać tych co wywożą do lasu

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:41:34

ja mieszkam w bloku i płacę za śmieci 30 zł miesięcznie od rodziny. moja rodzina liczy 2 osoby w innej rodzinie jest 4,5,6 osób itd... w tym przypadku opłata jest jednakowa więc dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś się dorzuci ze śmieciami do mojego konta bo ja wyrzucam mniej więc niech ktoś sobie skorzysta oby zachował czystość a z doświadczenia wiem że zamykane wiaty nie sa dobrym rozwiązaniem ponieważ smieci podrzucane są pod ogrodzenie i dookoła niego.

Tak Ci się wydaje, że dla ciebie podrzucanie śmieci z gmin ościennych do miejskich pojemników nie ma znaczenia. W ubiegłym roku wywieziono z miejskich pojemników tak dużo śmieci, że miastu na opłacenie wywozu i składowania śmieci zabrakło pieniędzy z opłat mieszkańców. Stąd spora podwyżka opłaty śmieciowej w mieście, bo w gminach jakoś o wzroście cen nie było słychać. Podrzucanie śmieci nie byłoby problemem, gdyby wszyscy płacili jednakową stawkę i nie oszukiwali przy zgłaszaniu ilości osób zamieszkujących w lokalach czy domach. 

#88 ~Krömbacher~

~Krömbacher~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:48:05

Dodam jeszcze, ze wywalaja wielkogabaryty czyli stare tapczany i mebloscianki, ktore zalegaja po kilka miesiecy przy kontenerach

#89 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:04:12

...ale tu sie dzieje w tym temacie ! ...ho ho ho ! 

#90 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:44:05

Nagraj raz ,drugi gsla i podaj strazy miejskiej. Ja tak zrobiłam i od tego czasu jak zapłacili kary to mamy spokój.Nie przywozą juz mebli,opon i jakiegoś dziadostwa pod nasz śmietnik.

no i zuch  kobieta

#91 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 00:05:54

...a i owszem, czasami sie i wstawiam, a co ?!   ...alkohol jest dla ludzi, ale nalezy pic go z umiarem...poniewaz alkohol pity z umiarem mozna spozywac nawet w duzych ilosciach.  

#92 ~Zielona pantera~

~Zielona pantera~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 00:10:58

...ale tu sie dzieje w tym temacie ! ...ho ho ho !

bo to proszę pani brak rozrywki i bieda

#93 Użytkownik usunięty

Użytkownik usunięty

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów

Napisano 20 luty 2019 - 00:13:03

Jedyne co mogę zaproponować to żeby pani "Jadwiga" kupiła sobie tabletki na lepszy sen a nie o 5:00 przeprowadza monitoring i różne dziwne domysły.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 00:25:22

Gdy czytam rozkminki czarnej penery na tematy prawne, to jakbym obserwował upośledzoną małpę. Proszę cię, nie przestawaj - dostarczasz tyle radości.  :D

#95 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 00:46:05

Jedyne co mogę zaproponować to żeby pani "Jadwiga" kupiła sobie tabletki na lepszy sen a nie o 5:00 przeprowadza monitoring i różne dziwne domysły.

A jakie tabletki zaproponujesz dla stwora, który o 5 rano zasuwa z worami śmieci żeby je podrzucić? W łeb, żeby spał?

#96 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 07:05:49

cały cywilizowany swiat uwaza smieci za surowiec wtórny ,a na tym można zarobic i sie zarabia ,ale nie w kraju  zw.Polska!

Polska to taka kraja  gdzie kształcony w wyzszej wiejskiej szkole wiecznie remontowanej  łurzednik  wi lepij i tworzy i tworzy i tworzy ustawy i tp.papiery !

Efekty widzimy  MY  ,łurzednik  w przyciemniach okularach popijajac  słuzbowa kawe  grzebie w nosie i  ze szczesliwosci buja w oblokach .

Od poczatku bylo zle,jest zle,bedzie zle ... zamiast wspolnie szukac oszczednosci irozwiazac temat łurzednik podnosi oplaty i straszy  karami !

Czyli bedzie jeszcze gorzej !

Czasami mam wrazenie iż głownym celem łurzednika jest pokazanie gdzie moje  miejsce 

czyli wsadzenie podatnika do kosza na smieci ,zamerdanie pałą i utylizacja - czyli szczesliwe

życie łurzednika az do emerytury...

Kraj szczesliwosci gdzie głownym problemem jest kubel na smieci

#97 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 07:19:45

...a ja czasami daje pijakom na wino (jak jestem w Polsce)...a co mi tam, jak grzecznie poprosza, to czasami kopsne im na drina.
Pijakow wiec czasami wspieram drobnom kwotom.  :D

#98 ~osiol nad oslami~

~osiol nad oslami~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 07:24:58

Proponuję ustawiać kosze na śmieci w takich miejscach żeby GSL nie mógł prosto z ulicy, nie wysiadając nawet z samochodu, wyrzucać pod pojemnik. A tak się dzieje np. przy ul. Wrocławskiej

widze jedno rozwiazanie -  byly prezydent chcial zagospodarowac pl. zwyciestwa  podpowiadac ku rozwazeniu - ustawic tamoj wszystkie miejskie pojemniki na odpady i niech

wladza ratuszowa z okien szacownej instytucji pilnuje,sprawdza

i kontroluje - wszak oko panskie ......

#99 ~Mieszkanka wazów~

~Mieszkanka wazów~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 07:52:19

Na wazów jest ta sama sytuacja.

#100 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 08:22:40

Starsza Pani się nudzi i filuje ;p. A tak serio dużo osób ma po prostu rejestrację poza słupskie, a mieszkają w Słupsku. Taka sama sytuacja jest np. w Siemianicach czy Krępie. Rejestracje GS a miejsce zamieszkania GSL.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych