Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

140 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:02:18

Przy ulicy Poniatowskiego przy w kompleksie w okolicy firmy Stolon podrzucanie śmieci przez GSL to temat rzeka. Tu trafiają śmieci nie tylko komunalne ale także resztki poprodukcyjne z firm budowlanych i warsztatów samochodowych. Tylko z racji bezpieczeństwa swojego garażu nie reaguję. Tu fotopulapka przydała by się na skałę.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:02:36

Ale trzeba mieć nudne życie, żeby od 5 rano stać w oknie i gapić się kto jakim autem przyjeżdża pod śmietnik. Zapewne ma zapisane dokładnie rejestracje, markę samochodu i kolor również, aby potem uprzejmie donieść do straży miejskiej i redakcji GP. Przedmówca dobrze mówi, do lasu - źle, na śmietnik też źle bo to nie twój śmietnik tylko mój. Zaraz się zacznie wojna GSL vs GS, pewnie ciężko pomyśleć, że ktoś mieszka w Słupsku a auto nadal zarejestrowane na powiat. I o dziwo można też mieszkać na wsi i mieć auto na GS. Ciekawe co pomyśli Pani Jadwiga, gdy zobaczy pod śmietnikiem auto z rejestracjami z innego województwa lub nawet kraju. Zapewne specjalnie ktoś przyjechał wyrzucić śmieci. 

nie rozumiesz problemu

#63 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:08:12

ja mieszkam w bloku i płacę za śmieci 30 zł miesięcznie od rodziny. moja rodzina liczy 2 osoby w innej rodzinie jest 4,5,6 osób itd... w tym przypadku opłata jest jednakowa więc dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś się dorzuci ze śmieciami do mojego konta bo ja wyrzucam mniej więc niech ktoś sobie skorzysta oby zachował czystość a z doświadczenia wiem że zamykane wiaty nie sa dobrym rozwiązaniem ponieważ smieci podrzucane są pod ogrodzenie i dookoła niego.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:12:04

Mieszkam w Slupsku od kilku miesiecy. Auto mam na obcych rejestracjach. Rano wychodzac do pracy wrzucam smieci do bagaznika, podjezdzam 200m do kontenera, zatrzymuje sie, wyrzucam i jade dalej. Podejrzewam, ze wiekszosc przypadkow tak wlasnie wyglada. Starsi ludzie maja swoje paranoje. Artykol oparty na spekulacjach.

wierz mi, mylisz się co do większości przypadków

#65 ~kazer~

~kazer~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:12:52

Niestety,problem z podrzucaniem śmieci istnieje.

ceny w gore a smieci zamiast mniej jest wiecej ,kiepsko kiepsko w tym slupsku-dupsku sie dzieje

#66 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:13:23

Przez przypadek trafiłeś w sedno.
Kubełek przy domu jeden, mały, a nie wszystko da się spalić więc się wywala z kubełka (w promocji w casto za 65 zł) już po dwóch dniach. Drugi kubełek? Drogo? Większy? Drogo. Wójtowa przyśle śmieciarkę za tydzień dopiero... No nic, nie będzie mi tu leżeć, niech leży w mieście...

Napisałem o mieście , nie wiem jak jest z wywozem poza miastem

#67 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:13:50

Przez przypadek trafiłeś w sedno.
Kubełek przy domu jeden, mały, a nie wszystko da się spalić więc się wywala z kubełka (w promocji w casto za 65 zł) już po dwóch dniach. Drugi kubełek? Drogo? Większy? Drogo. Wójtowa przyśle śmieciarkę za tydzień dopiero... No nic, nie będzie mi tu leżeć, niech leży w mieście...

Napisałem o mieście , nie wiem jak jest z wywozem poza miastem

#68 ~kazer~

~kazer~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:15:22

pol biedy jak podrzucaja do kontenera a nie pod kontener a potem wszystko fruwa

#69 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:16:05

ja mieszkam w bloku i płacę za śmieci 30 zł miesięcznie od rodziny. moja rodzina liczy 2 osoby w innej rodzinie jest 4,5,6 osób itd... w tym przypadku opłata jest jednakowa więc dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś się dorzuci ze śmieciami do mojego konta bo ja wyrzucam mniej więc niech ktoś sobie skorzysta oby zachował czystość a z doświadczenia wiem że zamykane wiaty nie sa dobrym rozwiązaniem ponieważ smieci podrzucane są pod ogrodzenie i dookoła niego.

Problem w tym, że niebawem będziesz płacić 60, m.in. właśnie przez śmieci mieszkańców gminy. A jak ci nie posegregują to jeszcze za nich karę zapłacisz. Chcesz to płać, ale nie nakazuj tego innym mieszkańcom miasta.

#70 ~płace ale nie płaczę~

~płace ale nie płaczę~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:19:21

każdy kombinuje jak może szukacie winnych z daleka a rozejrzycie sie z bliska ile osób mieszka na dziko nie płaci za smieci a tez wyrzuca ile jest osób niby samotnie wychowujących,zameldowane 2 osoby a mieszkają np;4.

sądze ze zgłaszajac problem odpowiednim słuzba nic sie nie wskóra poniewaz za mała szkodliwosc czynu a skoro ludzie widza o 5 rano to dlaczego sami nie interweniuja

#71 ~wicewersa~

~wicewersa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:27:59

Je....ac gsl i ich śmieci

je...ać gs i ich śmieci

#72 ~ble~

~ble~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:32:47

Te osoby powinni być karane za wyrzucanie śmieci nie na swój rejonie te gnidy dworskie straż miejska powinna ich karać za to mandatem najwyższej pułki nawet 5000000

skąd taka"pułka" się bierze i to z taką kwotą

#73 ~eoer~

~eoer~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:42:09

Jako mieszkaniec Słupska jestem ciekaw ilu jest w chwili obecnej mieszkańców miasta według deklaracji śmieciowych? I dlaczego jest tak, że ci którzy uczciwie deklarują ilość mieszkańców w gospodarstwie domowym(min. ja) płacą i będą płacić jeszcze więcej za cwaniakującą cebulę.

#74 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:42:24

Problem w tym, że niebawem będziesz płacić 60, m.in. właśnie przez śmieci mieszkańców gminy. A jak ci nie posegregują to jeszcze za nich karę zapłacisz. Chcesz to płać, ale nie nakazuj tego innym mieszkańcom miasta.

i dalej to samo  on za rodzine 2 osobową zapłaci 60 a rodzina 6 osobowa też 60 więc niech dorzucają do jego konta....itd

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:51:05

Ja mam zarejestrowany samochód na blachach PO i już się boję że mnie jakieś mocher z ukrycia zaatakuje.

Autobusów i samochodów firmowych nie sfilmujemy. Tym bardziej, że piszesz ,,mocher", czyli intelektualnie masz z 10 lat?

#76 ~rk~

~rk~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:54:10

je...ać gs i ich śmieci

Sam się je....ij, popaprańcu!!!!!

#77 ~Zorientowany~

~Zorientowany~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:54:56

Jako mieszkaniec Słupska jestem ciekaw ilu jest w chwili obecnej mieszkańców miasta według deklaracji śmieciowych? I dlaczego jest tak, że ci którzy uczciwie deklarują ilość mieszkańców w gospodarstwie domowym(min. ja) płacą i będą płacić jeszcze więcej za cwaniakującą cebulę.

Z deklaracji wynika  że 76.000, brakuje co najmniej 15 .000 ...stad luka finansowa i konieczność podwyżki. Obecny viceprezydent M. G. nawet tego nie  wie, pieprzył o cenie benzyny podwyżkach w PGK itp bzdety. Mamy stałą umowę z PGK i ich stan finansów nie ma na to wpływu....tylko brak tych 15 tys opłat plus oszustwa że nie segregują choć płacą jakby segregowali.

#78 ~Ziober~

~Ziober~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:03:59

Dzicz ze  wsi przyjeżdża i nikt ich nie pilnuje SKANDAL !!!

#79 ~Dupek~

~Dupek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:17:58

je...ać gs i ich śmieci

może razem się pojebi..y

#80 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:19:30

Proponuję ustawiać kosze na śmieci w takich miejscach żeby GSL nie mógł prosto z ulicy, nie wysiadając nawet z samochodu, wyrzucać pod pojemnik. A tak się dzieje np. przy ul. Wrocławskiej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych