Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

140 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~qq~

~qq~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:01:45

Jak to nie dla pieniędzy, Dyjas? Nie masz człowieku żadnej wiedzy.... Sprawdź, jak wygląda opłacanie wywózki śmieci w gminach to zrozumiesz, dlaczego GSL-e wożą śmieci do Słupska... Prezydentko, odwołaj tego ignoranta. A teraz zagadka: jaki proc. mieszkańców wsi nie płaci za wywóz wcale, i jak to możliwe, że jest ich aż tak dużo?

#42 ~mim~

~mim~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:05:24

Cała ustawa śmieciowa jest niewypałem, bo pisana na kolanie. 

Jeśli jest "niewypałem", to była pisana w kiepskiej fabryce uzbrojenia!

I trzeba teraz wezwać saperów do niewypału!!!

#43 ~wert~

~wert~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:08:36

Jak to nie dla pieniędzy, Dyjas? Nie masz człowieku żadnej wiedzy.... Sprawdź, jak wygląda opłacanie wywózki śmieci w gminach to zrozumiesz, dlaczego GSL-e wożą śmieci do Słupska... Prezydentko, odwołaj tego ignoranta. A teraz zagadka: jaki proc. mieszkańców wsi nie płaci za wywóz wcale, i jak to możliwe, że jest ich aż tak dużo?

No... jaki i jak?!?

Nie bądź skąpcem i może przybliżysz sprawę ogółowi!?!

#44 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:09:54

Jaki macie problem,wyjdż jeden z drugim zza krzaków,zróbcie zdjęcie i po problemie a nie szczekacie jak kundelek na jeża i wypisujecie brednie!

baba moher się nudzi i lata po gazetach ale temat jest -przecież wszyscy płacą teraz za śmieci czy to z miasta czy z poza nie rozumiem kto by woził specjalnie do miasta hahaha koń by się usmiał

#45 ~srytko~

~srytko~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:12:32

Panie Klusek a dowody macie?

Czy tak tylko na zasadzie jedna baba drugiej babie piszesz pan zeby wierszówka wpadła co?

Teraz każdy płaci za śmieci,  chce czy nie. I my na terenie powiatu placimy uczciwie bo my jestesmy policzalni, a nie jak w miescie w tych blokach czy wieżowcach cholera wie ilu was mieszka i przez to miasto ma wiecznie problem z oplata za śmieci.

Może mi ktoś logicznie powiedzieć po cholerę miałbym wozic smieci gdzieś sie bujać z nimi przed pracą, skoro i tak co miesiąc muszę zapłacić? Czy mam pół pojemnika, czy cały, czy mam dwa worki z plastykami czy trzy itd płacę tyle samo. Jak  bede miał puste pojemniki, bo np wyjedziemy wszyscy z domu na miesiąc to tez zapłace tyle samo.

Wiec dziennikarzyno marny najpierw dowiedz się jak to działa a potem pisz....

A nie jakiejś babie coś sie wydaje i dzwoni do GP. Kurde dziennikarz sledzczy....

Dowody.

Zdjecia, film może i wtedy pisz.

a kto ci powiedział, że oni płacą? jak jesteś tak policzalny to przejdź się po wiosce i zapytaj, dlaczego nie płacą i jak to możliwe, bo widać mało wiesz o sąsiadach.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:17:01

Chory artykuł,też mieszkam w Słupskau mam rejestrację Gsl i co podrzucam? ,droga p.Basiu może tak o 5.00 rano to jeszcze śpimy co?może zatrudni się Pani w ochronie tam przynajmniej zapłacą.

#47 ~sim~

~sim~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:18:25

Śmiech... jakby było tak jak wcześniej wywóz odpadów raz w tygodniu to by nie było tematu . Opłatę podnieśli A wywozy zmniejszyli ,zaraz bedzie raz w miesiacu i wtedy slupsk będzie miastem odpadów. Cztery osoby spokojnie zapełnia pojemnik w przeciągu tygodnia nic nowego ,że po tygodniu stoją worki obok. Dramat

Z tym problemem to do gminy!!!

A tak, to jedno słowo ciśnie się na usta - Ś M I E C I A R Z E!!! 

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:20:09

Pan redaktorzyna jak zwykle nie poinformowany przecież na wsiach nie płacą za ilość śmieci -proponuję zebrać więcej informacji bo żenada.

#49 ~Zorientowany~

~Zorientowany~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:23:24

kamerke to se zamontujcie w ...... sama ,,czytelniczka,, powiada iz smieci w workach,sortowane ,

\ze placimy wszyscy  co za problem gdzie je zostawie ?

Problemem sa miejsca postawienia pojemnikow - jak na fotce - bloto,syf

kamerke to se zamontujcie w ...... sama ,,czytelniczka,, powiada iz smieci w workach,sortowane ,

\ze placimy wszyscy  co za problem gdzie je zostawie ?

Problemem sa miejsca postawienia pojemnikow - jak na fotce - bloto,syf

Wszyscy płacimy od osoby i nie jest problem gdzie składujemy śmieci, tylko czy zgłosiliśmy wszystkie osoby i czy sortujemy jeśli tak zdeklarowaliśmy !!!

#50 ~kubełki~

~kubełki~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:24:46

Śmiech... jakby było tak jak wcześniej wywóz odpadów raz w tygodniu to by nie było tematu . Opłatę podnieśli A wywozy zmniejszyli ,zaraz bedzie raz w miesiacu i wtedy slupsk będzie miastem odpadów. Cztery osoby spokojnie zapełnia pojemnik w przeciągu tygodnia nic nowego ,że po tygodniu stoją worki obok. Dramat

Przez przypadek trafiłeś w sedno.

Kubełek przy domu jeden, mały, a nie wszystko da się spalić więc się wywala z kubełka (w promocji w casto za 65 zł) już po dwóch dniach. Drugi kubełek? Drogo? Większy? Drogo. Wójtowa przyśle śmieciarkę za tydzień dopiero... No nic, nie będzie mi tu leżeć, niech leży w mieście...

#51 ~Śmieci power~

~Śmieci power~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:25:09

Je....ac gsl i ich śmieci

#52 ~Xxxxx~

~Xxxxx~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:26:21

Chory artykuł,też mieszkam w Słupskau mam rejestrację Gsl i co podrzucam? ,droga p.Basiu może tak o 5.00 rano to jeszcze śpimy co?może zatrudni się Pani w ochronie tam przynajmniej zapłacą.

przepraszam p.Jadziu

#53 ~fazi~

~fazi~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:27:48

Wszyscy płacimy od osoby i nie jest problem gdzie składujemy śmieci, tylko czy zgłosiliśmy wszystkie osoby i czy sortujemy jeśli tak zdeklarowaliśmy !!!

Właściciel domu jest obowiązany złożyć do wójta deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi 14 dni od zamieszkania na danej nieruchomości pierwszego mieszkańca.

Tylko, że to martwy przepis, bo nikt nie kontroluje prawdziwości tych deklaracji.

#54 ~SLAWOMIR~

~SLAWOMIR~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:31:56

Te osoby powinni być karane za wyrzucanie śmieci nie na swój rejonie te gnidy dworskie straż miejska powinna ich karać za to mandatem najwyższej pułki nawet 5000000

#55 ~jb~

~jb~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:39:03

Wszyscy, ktorym pani Jadwiga sie nie podoba lub ja krytykuja

to syfiarze o takich wlasnie smieciowych manierach, jak wyzej opisane.

#56 ~zofia~

~zofia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:40:26

Niestety,problem z podrzucaniem śmieci istnieje.

Nagraj raz ,drugi gsla i podaj strazy miejskiej. Ja tak zrobiłam i od tego czasu jak zapłacili kary to mamy spokój.Nie przywozą juz mebli,opon i jakiegoś dziadostwa pod nasz śmietnik.

#57 ~tol~

~tol~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:40:56

baba moher się nudzi i lata po gazetach ale temat jest -przecież wszyscy płacą teraz za śmieci czy to z miasta czy z poza nie rozumiem kto by woził specjalnie do miasta hahaha koń by się usmiał

Ale skąd ty wiesz, że inni płacą?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:42:02

Gdzie się takie szuje czarna pantero legną? Nie tylko sieją nienawiść ale i rozmawiają same ze sobą.

Wydawać się mogło,że będzie milej.Zwyczajnie przykro mi na duszy.

Przestań tak jęczeć do pantery i weź się w garść. 

#59 ~Cd~

~Cd~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:42:49

Ja mam zarejestrowany samochód na blachach PO i już się boję że mnie jakieś mocher z ukrycia zaatakuje.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:43:43

Ło matko a ja bym chciał zgłosić że na gslu też podrzucają do kontenerów PCK- ciuchy i to o 5.30 i też popołudniu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych