Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

140 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zaq~

~zaq~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:31:40

Cała ustawa śmieciowa jest niewypałem, bo pisana na kolanie. 

#22 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:36:00

Jaki macie problem,wyjdż jeden z drugim zza krzaków,zróbcie zdjęcie i po problemie a nie szczekacie jak kundelek na jeża i wypisujecie brednie!

#23 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:42:10

To samo dzieje się przy ul. Wrocławskiej, najczęściej wysypują śmieci do pojemników lub obok

samochody z rejestracją GSL ale nie tylko. Co prawda stoi tam od czasu do czasu Straż Miejska, ale kto wyrzuci śmieci gdy widzi zaparkowany samochód Straży.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:42:42

Panie Klusek a dowody macie?

Czy tak tylko na zasadzie jedna baba drugiej babie piszesz pan zeby wierszówka wpadła co?

Teraz każdy płaci za śmieci,  chce czy nie. I my na terenie powiatu placimy uczciwie bo my jestesmy policzalni, a nie jak w miescie w tych blokach czy wieżowcach cholera wie ilu was mieszka i przez to miasto ma wiecznie problem z oplata za śmieci.

Może mi ktoś logicznie powiedzieć po cholerę miałbym wozic smieci gdzieś sie bujać z nimi przed pracą, skoro i tak co miesiąc muszę zapłacić? Czy mam pół pojemnika, czy cały, czy mam dwa worki z plastykami czy trzy itd płacę tyle samo. Jak  bede miał puste pojemniki, bo np wyjedziemy wszyscy z domu na miesiąc to tez zapłace tyle samo.

Wiec dziennikarzyno marny najpierw dowiedz się jak to działa a potem pisz....

A nie jakiejś babie coś sie wydaje i dzwoni do GP. Kurde dziennikarz sledzczy....

Dowody.

Zdjecia, film może i wtedy pisz.

Kopytko chcesz zobaczyć?Zapraszam,ale od każdego wyrzucającego biorę 0,5l gorzałki.Przez 2 godziny nazbierał tyle flaszek,że przez tydzień nie odchodzimy od stołu i sępy się jeszcze pożywią.

#25 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:46:47

Do Obserwatora!

I co z tego że zrobię zdjęcie. Wiesz co możesz z tym zdjęciem zrobić.
Jak nie wiesz to ci powiem, wsadź sobie je w d..........

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:49:47

Jaki macie problem,wyjdż jeden z drugim zza krzaków,zróbcie zdjęcie i po problemie a nie szczekacie jak kundelek na jeża i wypisujecie brednie!

Jak cię ten kundelek za porcięta złapie i małego ukąsi,to się dopiero zjeżysz na cały świat.Widać,że masz problem i coś tam za krzakiem kombinujesz.Pewnie czatujesz-już możesz,czy lepiej poczekać-i sru śmieci do cudzego pojemnika.Oj łajdus z ciebie,łajdus.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:51:53

Do Obserwatora!

I co z tego że zrobię zdjęcie. Wiesz co możesz z tym zdjęciem zrobić.
Jak nie wiesz to ci powiem, wsadź sobie je w d..........

Czy ty to pokłosie Biedronia i tak jak on ciągle o d...prawisz?

#28 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:57:32

kamerke to se zamontujcie w ...... sama ,,czytelniczka,, powiada iz smieci w workach,sortowane ,

\ze placimy wszyscy  co za problem gdzie je zostawie ?

Problemem sa miejsca postawienia pojemnikow - jak na fotce - bloto,syf

#29 ~BPL~

~BPL~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:07:26

W celu podziwiania wycieczek smieciwych zapraszam na róg Norwida i Frąckowskiego. Nawet z przyczepkami przyjeżdżają. Do smietnikow wpada wszystko co popadnie od zwykłych śmieci po gruz. A że coś jest w czarnym worku to nie znaczy że jest posortowane.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:08:25

Mieszkam w Slupsku od kilku miesiecy. Auto mam na obcych rejestracjach. Rano wychodzac do pracy wrzucam smieci do bagaznika, podjezdzam 200m do kontenera, zatrzymuje sie, wyrzucam i jade dalej. Podejrzewam, ze wiekszosc przypadkow tak wlasnie wyglada. Starsi ludzie maja swoje paranoje. Artykol oparty na spekulacjach.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:19:50

A co mnie to obchodzi,u nas (os.Konarskiego ),też podrzucają ale ja płacę tylko za 2 osoby zameld. w moim mieszkaniu.Ani grosza więcej.

Zgadzasz się aby na Twoim śmietniku 3x w tygodniu wywalali wielkie gabaryty, a co powiesz że płacisz za śmieci segregowane a jakaś pinda wywala co rusz swoje gnojowisko. Słusznym będzie jak Ci podwyższą opłatę a ponadto ukarzą za niedotrzymanie umowy

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:21:25

Mieszkam w Slupsku od kilku miesiecy. Auto mam na obcych rejestracjach. Rano wychodzac do pracy wrzucam smieci do bagaznika, podjezdzam 200m do kontenera, zatrzymuje sie, wyrzucam i jade dalej. Podejrzewam, ze wiekszosc przypadkow tak wlasnie wyglada. Starsi ludzie maja swoje paranoje. Artykol oparty na spekulacjach.

A Ty już nie masz się kogo czepić to starszych ludzi.... niedorobiony młodzieńcze

#33 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:21:37

...a ja czasami daje pijakom na wino (jak jestem w Polsce)...a co mi tam, jak grzecznie poprosza, to czasami kopsne im na drina.
Pijakow wiec czasami wspieram drobnom kwotom.

#34 ~drozd~

~drozd~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:27:16

I gdzie w domu trzymasz sześć 100 litrowych worów na odpad segregowany i zmieszany??? Bo takie średnio "porcie" śmieci wyładowywane są z jednego gminnego wozu!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:29:02

Najprościej bylo podwyższyć opłatę ale już stworzyć warunki ... po co???

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:39:43

podobno ci z domków najbardziej uczciwi, bo nie mogą oszukiwać, 

a tu proszę, taki syf

#37 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:44:50

Śmiech... jakby było tak jak wcześniej wywóz odpadów raz w tygodniu to by nie było tematu . Opłatę podnieśli A wywozy zmniejszyli ,zaraz bedzie raz w miesiacu i wtedy slupsk będzie miastem odpadów. Cztery osoby spokojnie zapełnia pojemnik w przeciągu tygodnia nic nowego ,że po tygodniu stoją worki obok. Dramat

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:49:47

Tak z Os. Niepodległości widziałem jak w gr woda śmieci rejestracja JP75 cdn. To oni niedawno się wprowadzili i mieszkańcy Osiedle s Miastku ich nie znoszą.

#39 ~kilokitu~

~kilokitu~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:52:37

....

Teraz każdy płaci za śmieci,  chce czy nie. I my na terenie powiatu placimy uczciwie bo my jestesmy policzalni, a nie jak w miescie w tych blokach czy wieżowcach cholera wie ilu was mieszka i przez to miasto ma wiecznie problem z oplata za śmieci.

Może mi ktoś logicznie powiedzieć po cholerę miałbym wozic smieci gdzieś sie bujać z nimi przed pracą, skoro i tak co miesiąc muszę zapłacić? Czy mam pół pojemnika, czy cały, czy mam dwa worki z plastykami czy trzy itd płacę tyle samo. Jak  bede miał puste pojemniki, bo np wyjedziemy wszyscy z domu na miesiąc to tez zapłace tyle samo.

....

Wiesz - masz rację, naprawdę "trudno to zrozumieć", że w czasach gdy wszyscy i tak płacą za produkowane przez siebie odpady; znajdują się jeszcze d-bile którzy wywożą meble, opony czy gruz do... lasu czy innego rowu.!!!

Trudno to zrozumieć normalnym ludziom!!!

Ale jeśli spojrzy się na sprawę oczami ludzi, których dziad, wujek czy ojciec w ten sposób, zawsze pozbywali się śmieci! Już można zrozumieć, że to problem "nałogowca"!!!

PS. Opisana powyżej "motywacja", padła z ust przyłapanego, na "gorącym uczynku"!

#40 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:54:58

JUŻ PRAWIE UWIEŻYŁEM (bajery to nie nam słupszczanom))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych