Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

140 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dobromir~

~Dobromir~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:42:43

No nie. Lepiej żeby wyrzucali do lasu.

#2 ~Wściekły~

~Wściekły~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:49:00

Lepiej bo wtedy zostaną ukarani! Dostanie pajac jeden z drugim po 500zl to sie nauczy. A tak inni płacą za to że walą wszystko jak leci Koło elektryka Ciągle to samo po weekendzie to się wysypuje z tych smietnikow

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:54:45

Lepiej żeby wyrzucali do swoich pojemników.

#4 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:56:30

Ale trzeba mieć nudne życie, żeby od 5 rano stać w oknie i gapić się kto jakim autem przyjeżdża pod śmietnik. Zapewne ma zapisane dokładnie rejestracje, markę samochodu i kolor również, aby potem uprzejmie donieść do straży miejskiej i redakcji GP. Przedmówca dobrze mówi, do lasu - źle, na śmietnik też źle bo to nie twój śmietnik tylko mój. Zaraz się zacznie wojna GSL vs GS, pewnie ciężko pomyśleć, że ktoś mieszka w Słupsku a auto nadal zarejestrowane na powiat. I o dziwo można też mieszkać na wsi i mieć auto na GS. Ciekawe co pomyśli Pani Jadwiga, gdy zobaczy pod śmietnikiem auto z rejestracjami z innego województwa lub nawet kraju. Zapewne specjalnie ktoś przyjechał wyrzucić śmieci. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:00:48

Ale trzeba mieć nudne życie, żeby od 5 rano stać w oknie i gapić się kto jakim autem przyjeżdża pod śmietnik. Zapewne ma zapisane dokładnie rejestracje, markę samochodu i kolor również, aby potem uprzejmie donieść do straży miejskiej i redakcji GP. Przedmówca dobrze mówi, do lasu - źle, na śmietnik też źle bo to nie twój śmietnik tylko mój. Zaraz się zacznie wojna GSL vs GS, pewnie ciężko pomyśleć, że ktoś mieszka w Słupsku a auto nadal zarejestrowane na powiat. I o dziwo można też mieszkać na wsi i mieć auto na GS. Ciekawe co pomyśli Pani Jadwiga, gdy zobaczy pod śmietnikiem auto z rejestracjami z innego województwa lub nawet kraju. Zapewne specjalnie ktoś przyjechał wyrzucić śmieci. 

ale trzeba być idiotą i dusigroszem żeby podrzucać komuś  7śmieci, zapewne tak robisz bo po co byś tu pisał takie bzdety grzegorzu z GSL.

#6 ~kopytko~

~kopytko~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:04:48

Panie Klusek a dowody macie?

Czy tak tylko na zasadzie jedna baba drugiej babie piszesz pan zeby wierszówka wpadła co?

Teraz każdy płaci za śmieci,  chce czy nie. I my na terenie powiatu placimy uczciwie bo my jestesmy policzalni, a nie jak w miescie w tych blokach czy wieżowcach cholera wie ilu was mieszka i przez to miasto ma wiecznie problem z oplata za śmieci.

Może mi ktoś logicznie powiedzieć po cholerę miałbym wozic smieci gdzieś sie bujać z nimi przed pracą, skoro i tak co miesiąc muszę zapłacić? Czy mam pół pojemnika, czy cały, czy mam dwa worki z plastykami czy trzy itd płacę tyle samo. Jak  bede miał puste pojemniki, bo np wyjedziemy wszyscy z domu na miesiąc to tez zapłace tyle samo.

Wiec dziennikarzyno marny najpierw dowiedz się jak to działa a potem pisz....

A nie jakiejś babie coś sie wydaje i dzwoni do GP. Kurde dziennikarz sledzczy....

Dowody.

Zdjecia, film może i wtedy pisz.

#7 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:09:23

Ale to jest gówniane miasto i gówniani ludzie, afera nawet o śmieci.. słupskie dno..

#8 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:09:52

ale trzeba być idiotą i dusigroszem żeby podrzucać komuś  7śmieci, zapewne tak robisz bo po co byś tu pisał takie bzdety grzegorzu z GSL.

Prosto do Twojego śmietnika, wypatruj mnie w oknie :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:21:41

Ale trzeba być jełopem i nie pomyślec o tym że są ludzie z poza powiatu z poza gminy z poza województwa z za granicy co wynajmują mieszkania w blokach bo tu pracują w słupskich firmach i posiadają pojazdy z rejestracjami z innych miast , gmin lub państw i jadąc do pracy biorą śmiecie  i zatrzymują sie przy smietniku i wywalają w pobliżu miejsca zamiaszkania , LUDZIE PRZECIEZ TO TAKIE PROSTE I PO CO ROBIC Z TEGO SENSACJE

#10 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:25:03

Niestety,problem z podrzucaniem śmieci istnieje.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:30:07

A co mnie to obchodzi,u nas (os.Konarskiego ),też podrzucają ale ja płacę tylko za 2 osoby zameld. w moim mieszkaniu.Ani grosza więcej.

#12 ~Pizmac~

~Pizmac~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:31:22

Administrator nie moze decydowac o wybudowaniu wiaty smietnikowej... zarzadca lub zarzad wspolnoty ma do tego prawo.

#13 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:35:41

Niestety,problem z podrzucaniem śmieci istnieje.

kogo to boli nie rozumiem najważniejsze że nie do lasu

#14 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:37:26

masz rację a ta pusta baba i co ją to obchodzi ile jest śmieci i jakie

#15 ~pogromca trolli~

~pogromca trolli~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:48:26

Jakiś brudas, rejestracja samochodu została już zapisana, podrzuca śmieci przy wejściu do parku koło szkoły na Banacha. Nawet śmierdzielowi nie chce się podjechać pod jakiś śmietnik i tam swoje brudy podrzucić.

#16 R@dek

R@dek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 19 luty 2019 - 17:50:25

fotopułapka smietnikowa.glupszej rzeczy nie slyszalem. a jak ktos jezdzi autem na GSL  a jest mieszkancem?  niech straz miejska wezmie sie za robote lepiej, spacerowac a nie wozic tyleczki . w ogole to od czego ta straz miejska jest w miescie? poprosze  o jakies uprawienia i obowiazki nie bede  szukal w czelusciach internetu.

#17 ~Julian~

~Julian~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:56:02

Podobnie przy garażach na Kotarbińskiego 3 wystarczy zamontować monitoring i szybko się zwróci,ale SM kolejarz to pani porażek potrzeba świeżej krwii a nie TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI

#18 ~Wacek~

~Wacek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:00:56

fotopułapka smietnikowa.glupszej rzeczy nie slyszalem. a jak ktos jezdzi autem na GSL a jest mieszkancem? niech straz miejska wezmie sie za robote lepiej, spacerowac a nie wozic tyleczki . w ogole to od czego ta straz miejska jest w miescie? poprosze o jakies uprawienia i obowiazki nie bede szukal w czelusciach internetu.

masz rację po co ta straż ponoć miała być zlikwidowana

#19 ~ToTylkoJa~

~ToTylkoJa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:18:40

A jeżeli ktoś mieszka na wsi a jest zameldowany w mieście (załóżmy, ze mieszkanie wynajmuje) i tam płaci i tak za wywóz odpadków to czemu ma ich nie przywozić do śmietnika za który płaci i tam wrzucać?. 

#20 ~administrator~

~administrator~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:29:13

Ja administruję pewną nieruchomość i mam podobny problem. Zgłaszałem do wielu służb i powiedziano mi, że jeżeli ktoś obcy zostawia śmieci w naszym pojemniku to nie mają narzędzi do jego ukarania, pod warunkiem, że zostawia je w pojemniku a nie obok, bo wtedy można go ukarać tylko za zaśmiecanie. Sorry, taki mamy klimat jak to powiedziała pani bieńkowska (celowo z małej litery)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych