Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aak~

~aak~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 07:00:09

Mówi jasnowidz do jasnowidza:
- Wiesz co?
- Wiem.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 07:04:58

A ostatnio pisali że to detektyw ?

To kim on jest detektywem czy szarlatanem ?

Jego przewidywania z 2013 nie bardzo się sprawdziły, ale widać głupich zaczyna brakować skoro się reklamuje ? 

#3 ~londbrige~

~londbrige~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 07:30:25

...tylko polski zniszczony indoktrynacją zabobonną naród może wciągać takie bzdury...

#4 ~ZZ~

~ZZ~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 08:15:04

Żałosny szarlatan.

#5 ~akk~

~akk~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 08:47:44

Eleganckiego pana zaczepia na ulicy żebrak:
- Jestem jasnowidzem i dostrzegłem, że grozi panu duże niebezpieczeństwo...
- Tak? Jakie?
- Powiem, jeśli da mi pan dwie dychy.
- No, dobra, masz i gadaj!
- Gdybyś mi pan nie dał tej kasy, miałem pana kopnąć w tyłek.

#6 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 09:32:00

A ja Podziwiam Pana Panie Jacku.I chętnie bym sie spotkał.Pozdrawiam

#7 ~Inca~

~Inca~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 09:58:55

Ludzie to świnie ...na pewno nie jeden Panu zazdrości i dlatego ten jad.

#8 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 10:21:30

picus bajdus

#9 ~dcd~

~dcd~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 10:29:37

ten gosc dla kasy zrobi wszystko.brało sie kase od Pershinga i innych bandziorów i nie smierdziała prawda panie Jackowski?

Były rzecznik policji 10 lat badał cuda Jackowskiego i nie potwierdziło to zadnego "cudu" jasnowidzenia.ITAKA twierdzi to samo,ten pan nie przyczynił sie do zadnego odnalezienia.Czym kieruje sie GP promujac tego człenia?!!!

Wikipedia.

#10 ~sceptyczny cynik~

~sceptyczny cynik~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 11:05:48

Prosty test, który możecie mu przeprowadzić. Umawiacie się na wizytę, wchodzicie do domu, dajecie mu z liścia w twarz. I zadajecie pytanie  - dlaczego Pan mnie wpuścił ? NIE PRZEWIDZIAŁ PAN ? :P

#11 ~Kalla to Mafia !~

~Kalla to Mafia !~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 12:09:03

Mam lepszy test ! Niech policzy ilu zamordowanych w szpitalu a nastepnie pochowanych przez mafie  i zaklad pogrzebowy Kalla zostalo przez okres 10 ostatnich lat.

Albo czy jest na Slupsku na cmentarzu Iwona Wieczorek ?  

#12 ~antymoron~

~antymoron~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 13:03:57

Reklama książki? :D Ile zapłacił za ten "news" 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 13:08:36

Jak można wierzyć w takie bzdury? Powiedział, że wie, ale wiedzę zatrzymuje dla siebie. Każdy tak może powiedzieć. Kiedy już ktos mu coś zleci, to te niby wizje są enigmatyczne jak zagadka czy zebra jest biała w czarne paski- lub na odwrót.Powie na przykład, że koło nieboszczyka jest coś zielonego. Jak znajdą go w lesie to mówi, że chodziło o liście, jak na łące to o trawę, a jak w wodzie to że w pobliżu była żaba.To tylko on sam o sobie mówi, że coś przewidział bo nigdy nie było na to dowodów. Zwykły naciągacz bez żadnego daru.

#14 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 14:13:46

W 1993 roku moi rodzice byli u Pana Jackowskiego. Szukali mnie. Ja byłam wtedy na ostrym gigancie. 9-miesięcznym, a miałam wówczas 13 lat... (efekty ujemne bycia głupim szczeniakiem... )To, co mama wtedy usłyszała od Pana Krzysztofa było dla niej tak bolesne i nie do przyjęcia, że nawet nie powtórzyła tego tacie. Mi wspomniała o tym po latach. Podsumuje to jedynie zdaniem- do dziś o tym co się wtedy ze mną naprawdę działo wiem tylko ja i Pan Krzysztof.

#15 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 14:22:33

Jackowski: Ludzie boją się tego, co wiem

Nic pan nie wiesz, jedynie głupoty opowiadasz.
Gdybyś pan był "taki jasnowidz", to nie musiałbyś lansować się w GP, a grałbyś w Lotto i lepiej byś człowieku "wychodził" na tym.

Widać, że już nawet głupcy z pańskich usług nie chcą korzystać.

#16 ~znajomy rodziny~

~znajomy rodziny~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 14:44:03

zastanawia mnie tylko jedno znam osobiście tego człowieka i naprawdę nie neguje jego wizii ale znam rónież jego rodzinę i wiem jak to  miedzy nimi  jest , a najciekawsze ze nie nie jest tak jak on to opisuje to on unika rodziny i on stwarza im problemy a pozatym nie tylko on w tej rodzinie ma podobne zdolności choć trzeba przyznać ze on ma najmocniejsze i czy aby tu  w tym kierunku nie ma  u niego problemu z konkurencją bo z tego co wiem to on nie cierpi żadnego swego konkurenta z dziedziny parapsychologii wszystkich tępi , pytanie dlaczego czy sie ich boi przed zdemaskowanie czy że nie jest tak dobry jak to sam opisuje.

Dodatkowo pewne fakty z życia upieksza bo jesli ktoś ma stare archiwalne jego wypowiedzi szybko skonfrontuje ze  niektóre fakty  kilka lat temu opowiadał zupełnie inaczej no cóż dojżewa do mediów i wie co chwyta za serce

jak to mawiaja koledzy z jego starego podwórka prawdomówny to on nigdy nie był, choć  nie dotyczy to jego dokonań których nie neguje ale pytam dlaczego i w jakim celu to jeszcze upieksza po co juz same fakty sa ciekawe a lanie wody  komu ma to słóżyć chyba tylko mediom

#17 ~otwarty umysł~

~otwarty umysł~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 00:15:51

Prosty test, który możecie mu przeprowadzić. Umawiacie się na wizytę, wchodzicie do domu, dajecie mu z liścia w twarz. I zadajecie pytanie  - dlaczego Pan mnie wpuścił ? NIE PRZEWIDZIAŁ PAN ? :P

to nie tak działa...

#18 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 00:20:14

Jackowski: Ludzie boją się tego, co wiem

Nic pan nie wiesz, jedynie głupoty opowiadasz.
Gdybyś pan był "taki jasnowidz", to nie musiałbyś lansować się w GP, a grałbyś w Lotto i lepiej byś człowieku "wychodził" na tym.

Widać, że już nawet głupcy z pańskich usług nie chcą korzystać.

:lol:  ...to i się wypowiedział ! :D

#19 ~Bodek~

~Bodek~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 00:27:42

Taki wróżbita Maciej.....naciągacz to jest.

#20 ~wrozbita morda zbita~

~wrozbita morda zbita~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 01:30:34

maciej to zenujacy kretacz a jackowski to zupelnie cos innego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych