Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 08:53:05

Dwie kwestie: 1. Myślę, że bardziej miasto wypromowało i nadal promuje Nataszę, aniżeli odwrotnie. Do tej pory wszędzie pełno plakatów z jej wizerunkiem. Każd mieszkaniec kurortu jak coś chce powiesić (plakat, reklamę, czy tablicę kierunkową) to musi miastu słono płacić. Proponuję zatem, aby miasto podpisało z Nataszą umowę barterową.
2. Skoro Natasza twierdzi, że miasto może zrobić na sprowadzeniu i wynajmowaniu jachtu biznes, to też uważam, że nie miasto ma się zajmować biznesem, to może zrobić Natasza. Niech idzie do banku, weźmie kredyt i już, a miasto co najwyżej za promocję niech jej obniży podatki lokalne. I to też się nalży zastanowić, czy aby słusznie, bo przecież wielu mieszkańców inwestuje w tym kurorcie, jednocześnie go promując za friko, a za to miasto jak sie zorientuje to tak im dowali podatkami (czynszem, itp.).

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 09:13:19

Też się zdziwiłem jak zobaczyłem Majchrzaka w reklamie piwa,
przecież to telewizja go wypromowała , a nie piwo,

to nieetyczne , że wziął szmalec za ta reklamę :P

Polskie usteckie piekiełko , zniszczyć każdego ,
kto nie chce być szaraczkiem.

To nie polskie piekiełko tylko rozsądek nie dać zrobić z miasta jelenia i nie finansować z miejskich pieniędzy cwanej panienki, która nawet jeśli ma fajne hobby to chce je realizować na krzywy ryj i najwyraźniej nie ma ochoty wziąć się do jakiejś pracy żeby na to swoje hobby uczciwie samodzielnie zapracować.

#23 ~kill~

~kill~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 11:05:03

A ja tak sobie myślę, że zanim nasze władze i pan od promocji się obudzą, inne miasto jak np. Łeba, poruszą wszystkie możliwe instytucje i firmy (od Allegro po TVN i inne) i wykupią słynny jacht. Postawią go sobie w marinie - porcie jachtowym (swoją drogą Łeba ma już kilka dobrych lat elegancki port jachtowy :P) i będą na nim zarabiać kokosy, również związane jest to z promocją. A Prawda jest taka, że marka Ustki z roku na rok jest coraz słabsza. Zeszłoroczny sezon turyści wspominali jako permanentną NUDĘ.
Co do Nataszy to trzeba działaś natychmiast,dopóki Polska pamięta kto to w ogóle jest i co robi, faktycznie za pół roku to już mało kto będzie pamiętał (no chyba, że Łeba podpisze z nią gwiazdorski kontrakt i reklamę na całą Polskę). A prawda jest taka, że Ustka w tej chwili nie ma żadnych innych atutów.
Trochę to wszystko brzmi przewrotnie, ale przykro patrzeć, że takie miasto jak Ustka nie potrafi się skutecznie wypromować i z roku na rok coraz bardziej zawiewa tandetą i nudą.

#24 ~perła forum~

~perła forum~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 11:27:44

A ja tak sobie myślę, że zanim nasze władze i pan od promocji się obudzą, inne miasto jak np. Łeba, poruszą wszystkie możliwe instytucje i firmy (od Allegro po TVN i inne) i wykupią słynny jacht. Postawią go sobie w marinie - porcie jachtowym (swoją drogą Łeba ma już kilka dobrych lat elegancki port jachtowy :P) i będą na nim zarabiać kokosy, również związane jest to z promocją. A Prawda jest taka, że marka Ustki z roku na rok jest coraz słabsza. Zeszłoroczny sezon turyści wspominali jako permanentną NUDĘ.
Co do Nataszy to trzeba działaś natychmiast,dopóki Polska pamięta kto to w ogóle jest i co robi, faktycznie za pół roku to już mało kto będzie pamiętał (no chyba, że Łeba podpisze z nią gwiazdorski kontrakt i reklamę na całą Polskę). A prawda jest taka, że Ustka w tej chwili nie ma żadnych innych atutów.
Trochę to wszystko brzmi przewrotnie, ale przykro patrzeć, że takie miasto jak Ustka nie potrafi się skutecznie wypromować i z roku na rok coraz bardziej zawiewa tandetą i nudą.

powiem Ci,ze miałam podobne zdanie do Twojego, dopoki nie posłuchałam, nie poczytałam kilku wypowiedzi i doszłam do wniosku,że poza twarzą w tym wszystkim nie ma żadnego pomysłu. A finansowanie z publicznych pieniędzy jakiejś mglistej koncepcji, której promocyjne i finansowe powodzenie jest wróżeniem z fusów jest z deczka nieodpowiedzialne. I podkreślam,że chodzi o pieniądze publiczne.

Sama też zauważyłaś slusznie,że o p. Nataszy za pół roku Polska zapomni,chyba,że Łeba podpisze z nią "gwiazdorski" kontrakt. No i nasuwa się pytanie w tej chwili komu winno bardziej na kontrakcie zależeć. Ja założe się, że za pół roku więcej osób będzie wiedziało co to Łeba (i Ustka) niż kto to Natasza Caban.

Poza tym w tym wszystkim panowała jakaś straszna presja, by zastanowić się szybko, bo tu już do drzwi pukają inne miasta inni sponsorzy,a p. Caban nie będzie czekać w nieskończoność. W tym miejscu z kolei nasuwa się pytanie o wielkość tej miłości do Ustki, skoro łączona jest ona z pewną kwotą (za użyczenie wizerunku).

Piszesz,że Łeba będzie na jachcie zbijać kokosy. Jesteś w stanie poświadczyć, że w powiedzmy 100 tys osób przyjedzie w ciągu roku do Łeby tylko po to, by zobaczyć ten jacht? Ja wiem,ze takie wrózenie tyczy się różnych obiektów. Ale też nie sądze, by akurat on był głównym magnesem.

I na koniec, moi drodzy uważający,ze zakup tego jachtu to złoty interes - nikt wam nie broni wziac kredytu, zrzucić sie spośród siebie, założyć spółkę i wykupić jacht i zarabiac na nim te wielkie pieniądze ;)

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 12:09:20

powiem Ci,ze miałam podobne zdanie do Twojego, dopoki nie posłuchałam, nie poczytałam kilku wypowiedzi i doszłam do wniosku,że poza twarzą w tym wszystkim nie ma żadnego pomysłu. A finansowanie z publicznych pieniędzy jakiejś mglistej koncepcji, której promocyjne i finansowe powodzenie jest wróżeniem z fusów jest z deczka nieodpowiedzialne. I podkreślam,że chodzi o pieniądze publiczne.

Sama też zauważyłaś slusznie,że o p. Nataszy za pół roku Polska zapomni,chyba,że Łeba podpisze z nią "gwiazdorski" kontrakt. No i nasuwa się pytanie w tej chwili komu winno bardziej na kontrakcie zależeć. Ja założe się, że za pół roku więcej osób będzie wiedziało co to Łeba (i Ustka) niż kto to Natasza Caban.

Poza tym w tym wszystkim panowała jakaś straszna presja, by zastanowić się szybko, bo tu już do drzwi pukają inne miasta inni sponsorzy,a p. Caban nie będzie czekać w nieskończoność. W tym miejscu z kolei nasuwa się pytanie o wielkość tej miłości do Ustki, skoro łączona jest ona z pewną kwotą (za użyczenie wizerunku).

Piszesz,że Łeba będzie na jachcie zbijać kokosy. Jesteś w stanie poświadczyć, że w powiedzmy 100 tys osób przyjedzie w ciągu roku do Łeby tylko po to, by zobaczyć ten jacht? Ja wiem,ze takie wrózenie tyczy się różnych obiektów. Ale też nie sądze, by akurat on był głównym magnesem.

I na koniec, moi drodzy uważający,ze zakup tego jachtu to złoty interes - nikt wam nie broni wziac kredytu, zrzucić sie spośród siebie, założyć spółkę i wykupić jacht i zarabiac na nim te wielkie pieniądze ;)

Prawda, a ludzie i tak przyjadą bo przyjeżdżają głównie NAD MORZE I NA PLAŻĘ a nie do Ustki.Pozdrawiam

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 12:47:02

Też się zdziwiłem jak zobaczyłem Majchrzaka w reklamie piwa,
przecież to telewizja go wypromowała , a nie piwo,

to nieetyczne , że wziął szmalec za ta reklamę :P

Polskie usteckie piekiełko , zniszczyć każdego ,
kto nie chce być szaraczkiem.

Co ty bredzisz Smerf . Kto kogo niszczy. Czy Ustczanie zabraniają oplywac p.Nataszy kulę ziemską. Jesli o mnie chodzi może to robić do końca swoich dni. Jestem pełna podziwu dla niej ale nie koniecznie godzę się na wykladanie naszej miejskiej kasy na zakup jachtu i aż 60 tys na wątpliwą promocję miasta dzięki wykorzystaniu wizerunku Nataszy. Sam tworzysz to usteckie piekielo takimi postami . Kompletnie nie rozumiesz , ze ktoś może mieć inne zdanie . Podziwiamy Nataszę , ale naszych pieniędzy na ten cel nie damy. I gdzie tu jest chęć niszczenia kogokolwiek. Smerf czy ty aby nie za mocno liczysz na aprobatę pewnego miesięcznika .

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 13:29:36

Chodzi głównie o to, że Ustka nie ma koncepcji na promocję, ani miasta ani tym bardziej regionu (ale to już może domena gminy). Od kilku lat wiszą w mieście plakaty z Nataszą, więc gdzie konsekwencja? I co dalej? Miasto ma jakiś pomysł? Sama słyszałam jak w telewizji TVN wypowiadała się na temat Ustki, usteckiego portu i.tp. To w interesie władz jest wypromowanie miasta, a akurat przytrafiła się niezła okazja, p. Caban jest gotowa do podjęcia współpracy. Czego brakuje? pomysłu, innowacyjności. Ale tak to jest jak strategiczne stanowiska zajmowane są przez nieodpowiednie osoby (ale to już inna sprawa). Dlaczego piszę o Łebie? Bo tam z roku na rok miasto oferuje swoim turystom mnóstwo atrakcji, tak, że każdy znajdzie coś dla siebie, czasami ich pomysły są kontrowersyjne (jak np. słynne księstwo i jego obchody), ale za to interesujące dla wczasowiczów, bo przyjechali właśnie po to, aby się bawić. Nie każdy chce na wakacjach leżeć w nieskończoność na słońcu, zwłaszcza popołudniami i wieczorami ludzie chcą zobaczyć coś innego niż tylko plaża i morze. Czyż nie jest tak?? Nie chodzi o to, że np. Łeba (bo to może być każde inne miasto) będzie zbijać kokosy na samym jachcie, bo będzie to "magnes"; ludzie przyjeżdżający na urlop, nawet jeżeli przypadkowo dowiedzą się że w mieście znajduje się coś takiego to pójdą zobaczyć, zrobić sobie zdjęcie itp. O miłośnikach żeglarstwa nie wspominam.

Dlaczego np. Łeba, miasto liczące dokładnie 4100 mieszkańców może zorganizować bezpłatny koncert gwiazdy światowego formatu jakim jest Shaggy?W zeszłym roku Feel. Dlaczego po zachodzie słońca miasto kipi życiem, plaża nadal pełna jest turystów bawiących się na licznych imprezach, a w Ustce o tej porze dnia w szczycie sezonu są pustki? Dlaczego miasto nie potrafi w pełni wykorzystać swoich atutów? Takie są moje odczucia, ale niestety sama ich nie podzielam...

Pozdrawiam Smerfa Marudę:):)

#28 ~kill~

~kill~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 13:42:26

Poza tym z uporem maniaka będę bronić p. Nataszę Caban, bo pokazała, że jak się chce to można wszystko. Podziwiam to, co zrobiła. Wielki szacunek. I tyle!!!

#29 ~Łebianin~

~Łebianin~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 13:43:12

[quote name='Gość' date='27.02.2010, 13:29:36' post='292803']
Chodzi głównie o to, że Ustka nie ma koncepcji na promocję, ani miasta ani tym bardziej regionu (ale to już może domena gminy). Od kilku lat wiszą w mieście plakaty z Nataszą, więc gdzie konsekwencja? I co dalej? Miasto ma jakiś pomysł? Sama słyszałam jak w telewizji TVN wypowiadała się na temat Ustki, usteckiego portu i.tp. To w interesie władz jest wypromowanie miasta, a akurat przytrafiła się niezła okazja, p. Caban jest gotowa do podjęcia współpracy. Czego brakuje? pomysłu, innowacyjności. Ale tak to jest jak strategiczne stanowiska zajmowane są przez nieodpowiednie osoby (ale to już inna sprawa). Dlaczego piszę o Łebie? Bo tam z roku na rok miasto oferuje swoim turystom mnóstwo atrakcji, tak, że każdy znajdzie coś dla siebie, czasami ich pomysły są kontrowersyjne (jak np. słynne księstwo i jego obchody), ale za to interesujące dla wczasowiczów, bo przyjechali właśnie po to, aby się bawić. Nie każdy chce na wakacjach leżeć w nieskończoność na słońcu, zwłaszcza popołudniami i wieczorami ludzie chcą zobaczyć coś innego niż tylko plaża i morze. Czyż nie jest tak?? Nie chodzi o to, że np. Łeba (bo to może być każde inne miasto) będzie zbijać kokosy na samym jachcie, bo będzie to "magnes"; ludzie przyjeżdżający na urlop, nawet jeżeli przypadkowo dowiedzą się że w mieście znajduje się coś takiego to pójdą zobaczyć, zrobić sobie zdjęcie itp. O miłośnikach żeglarstwa nie wspominam.

Dlaczego np. Łeba, miasto liczące dokładnie 4100 mieszkańców może zorganizować bezpłatny koncert gwiazdy światowego formatu jakim jest Shaggy?W zeszłym roku Feel. Dlaczego po zachodzie słońca miasto kipi życiem, plaża nadal pełna jest turystów bawiących się na licznych imprezach, a w Ustce o tej porze dnia w szczycie sezonu są pustki? Dlaczego miasto nie potrafi w pełni wykorzystać swoich atutów? Takie są moje odczucia, ale niestety sama ich nie podzielam...

Pozdrawiam Smerfa Marudę:):) Panie Zając czekamy na Pana i Smerfa oraz Panią Podruczną-Mocarską w Łebie .Dajcie sobie państwo spokój z ta Ustką.Nasza Łeba bez was będzie miała kiepski sezon .Same wasze nazwiska staną sie atrakcją sezonu.Czekamy w nerwach.

#30 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 13:56:06

No takie są prawa demokracji. W wyborach samorządowych wybrani zostali ludzie, którzy w swoich deklaracjach mieli ulepszyć miasto, mieli mnóstwo wizji, planów itp. Ich kadencja się kończy, a mieszkańcy oceniają, porównują i wyciągają wnioski. Na szczęście wybory już niebawem....:):)

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 13:59:58

Nie dziwcie się, że ktoś porównuje nasz ustecki "sezon" z tym w Łebie. Od zawsze konkurowaliśmy o turystę, poza tym jest najbliżej.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 14:50:38

a ja bywam w łebie często i powiem wam że zgodnie z zasadą wszędzie dobrze gdzie nas niema albo cudze chwalicie swojego nie znacie
zmuszony jestem czytać posty o tym jak to w łebie jest fajnie i jaką prmocję mają
a ja wiem że jest tak samo .... ani dobrze ani źle , poprostu normalnie na miarę naszych portfeli i budżetów
mają taką samą pogodę , ten sam straganiarski burdel z mydłem powidłem i gdyby nie to że łeba jest 5 razy mniejsza to można by ją porównywać ale że jest taką wielgachną wioską to porównanie nie jest szczęśliwe

#33 ~sebo~

~sebo~
  • Goście

Napisano 28 luty 2010 - 19:36:19

Bardzo słusznie Ustki nie stać na jacht jak to określono pani Caban, niech lepiej p. Caban powie4DD3A6
jakie to miasta proponowały jej aby ich promowała? <_ <_< <

#34 ~replay~

~replay~
  • Goście

Napisano 28 luty 2010 - 22:49:08

perła perłą, ale myślenie j.w. w przestrzeni muszli nawet perłowej jest jak widać klaustro-fobiczne .......

#35 ~~B.Podruczna-Mocarska~~

~~B.Podruczna-Mocarska~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 15:46:29

[Chodzi głównie o to, że Ustka nie ma koncepcji na promocję, ani ...
...

Pozdrawiam Smerfa Marudę:):) Panie Zając czekamy na Pana i Smerfa oraz Panią Podruczną-Mocarską w Łebie .Dajcie sobie państwo spokój z ta Ustką.Nasza Łeba bez was będzie miała kiepski sezon .Same wasze nazwiska staną sie atrakcją sezonu.Czekamy w nerwach.

Dotychczas swoje życie dzieliłam na rodzinę i pracę zawodową. Unikałam w ostatnich latach działalności publicznej mając komfort pracy poza Ustką i mieszkania kilometr od doskonałej do spacerów plaży. Teraz swoje poglądy na sprawy Ustki przedstawiam korzystając z uprzejmości redakcji w ZU podpisując się pod tymi poglądami z imienia i nazwiska. Szanuję w dyskusji odwagę prezentowania swoich poglądów w tak ważnych dla miasta sprawach w podobny sposób, tzn. z nazwiskiem i poza anonimowo. Krytykę pozamerytoryczną i anonimową z zasady będę lekceważyć i pomijać milczeniem, chociaż co oczywiste jest dla mnie przykra. Składam to jednak na karb koniecznych i oczywistych kosztów publicznego prezentowania swoich jakichkolwiek poglądów. A ponieważ jestem już hm…dużą dziewczynką : -) i przeżyłam już więcej lat niż mi zostało to zniosę to : -) Ogromnie namawiam jednak osoby cokolwiek poważnie traktujące życie do dyskusji merytorycznej w sprawach miejsca gdzie żyjemy i stosowania dewizy, że monopolu na racje NIKT nie ma ale rozmawiać ZAWSZE o problemach trzeba. Po prostu. Bowiem i od Ciebie i ode mnie, od NAS, zależy i poziom kultury na jakim rozmawiamy i jakość miasta w którym żyjemy wraz z rodzinami. A nikt nam gotowych i najlepszych rozwiązań nie poda NAM na tacy, jeśli SAMI nie wykażemy inicjatywy. Więcej na forum nie zamierzam wypowiadać się, zwłaszcza pozamerytorycznie. Jednak jeśli np. redakcja ZU nadal mi to umożliwi zrobię to i będę robić na jej łamach, w tym ustosunkuję się do na razie utraconej promocji Miasta przez Nataszę Caban - którą podziwiam za odwagę wobec przyrody i samotności w rozwiązywaniu problemów.

Pozdrawiam serdecznie
Barbara Podruczna-Mocarska

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 16:41:35

Dotychczas swoje życie dzieliłam na rodzinę i pracę zawodową. Unikałam w ostatnich latach działalności publicznej mając komfort pracy poza Ustką i mieszkania kilometr od doskonałej do spacerów plaży. Teraz swoje poglądy na sprawy Ustki przedstawiam korzystając z uprzejmości redakcji w ZU podpisując się pod tymi poglądami z imienia i nazwiska. Szanuję w dyskusji odwagę prezentowania swoich poglądów w tak ważnych dla miasta sprawach w podobny sposób, tzn. z nazwiskiem i poza anonimowo. Krytykę pozamerytoryczną i anonimową z zasady będę lekceważyć i pomijać milczeniem, chociaż co oczywiste jest dla mnie przykra. Składam to jednak na karb koniecznych i oczywistych kosztów publicznego prezentowania swoich jakichkolwiek poglądów. A ponieważ jestem już hm…dużą dziewczynką : -) i przeżyłam już więcej lat niż mi zostało to zniosę to : -) Ogromnie namawiam jednak osoby cokolwiek poważnie traktujące życie do dyskusji merytorycznej w sprawach miejsca gdzie żyjemy i stosowania dewizy, że monopolu na racje NIKT nie ma ale rozmawiać ZAWSZE o problemach trzeba. Po prostu. Bowiem i od Ciebie i ode mnie, od NAS, zależy i poziom kultury na jakim rozmawiamy i jakość miasta w którym żyjemy wraz z rodzinami. A nikt nam gotowych i najlepszych rozwiązań nie poda NAM na tacy, jeśli SAMI nie wykażemy inicjatywy. Więcej na forum nie zamierzam wypowiadać się, zwłaszcza pozamerytorycznie. Jednak jeśli np. redakcja ZU nadal mi to umożliwi zrobię to i będę robić na jej łamach, w tym ustosunkuję się do na razie utraconej promocji Miasta przez Nataszę Caban - którą podziwiam za odwagę wobec przyrody i samotności w rozwiązywaniu problemów.

Pozdrawiam serdecznie

A kim ty jesteś "duża dziewczynko ",ze chcesz kazdego pouczać.Wyglada na to że chcesz miec patent na wszystko.Już historia miała takich,i wiadomo jak to sie skończyło.Jaka radakcja ZU to tylko jeden ideolog Pan Zajac-nastepny wszechwiedzący .Teraz w parze bedziecie robili piane z mózgu mieszkańcom .Wstyd!!! Oddajcie Ustke dla MŁODYCH .Wasz czas już dawno minął DINOZAŁRY.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 17:20:48

Pozdrawiam serdecznie

Uuuuuu powiało ...... BUFONEM ...... , który wie lepiej , ale zachęca do wymiany poglądów. Komiczne. Jeśli o mnie chodzi szanowna pani może ile chce ustosunkowywać sie na jakichkolwiek łamach do według niej utraconej promocji miasta przez Nataszę Caban . Uważam , że utarcone to byłoby 325 tys. jak nic. Nataszę również podziwiam za odwagę wobec przyrody i samotności w rozwiązywaniu problemów i życzę dalszych sukcesów i to byłoby na tyle.

#38 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 17:35:59

A .Teraz w parze bedziecie robili piane z mózgu mieszkańcom .Wstyd!!! Oddajcie Ustke dla MŁODYCH .Wasz czas już dawno minął DINOZAŁRY.

No to Młodzi do dzieła!!!

Młodzi!!!

Młodzi?

Cisza .... :unsure:

Wyjechali ... :(

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 14:10:30

No to Młodzi do dzieła!!!

Młodzi!!!

Młodzi?

Cisza .... :unsure:

Wyjechali ... :(

Dlaczego Smerfie wyjechali do Irlandii przecież P.Tusk obiecywał w swoim ekspoze,że nie ma potrzeby wyjazdu za chlebem bo Irlandia bedzie u nas.A ty pewnie podjadasz ten chleb zamiast jak to powiedziałeś styropianu z konfiturą.Także i ty jestes populistą na garnuszku ,który dostajesz od swoich politycznych pryncypałów.

#40 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 10:57:21

5000zł miesięcznie za używanie wizerunku ?! I to w sytuacji kiedy gmina ustka sfinansowała jej podróż ?

Sorry,ale nie z moich podatków,niech lepiej miasto wydaje pieniądze na poprawę bezpieczeństwa i łatanie dziur w drogach.A Pani Natasza niech sobie poszuka prywatnych sponsorów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych