Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pazera~

~Pazera~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 18:06:32

ŁE NO Natka tak nisko się cenisz. Sprzedaj się drożej albo olej te biedną Ustkę i idź tam gdzie "proponują ci więcej pieniędzy za ich reklamowanie". Jesteś tego warta przecież to tylko 5000 miesięcznie.Powodzenia , nie oddawaj skóry tanio.

#2 ~nnn~

~nnn~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 18:12:14

No cóż, po rejsie podczas powitania wszyscy na czele z burmistrzem chcieli Nataszę ozłocić. Sprawdziło się to co mówiłem, że po krótkim czasie będą przed Nataszą uciekać z ratusza. Nie będzie jachtu i zrobią wszystko żeby z Nataszą nie podpisać żadnej promującej umowy. Najlepsza promocja dla Ustki to rozpieprzony stadion przy ul. Sportowej i obecnie zanieczyszczony psimi kupami obiekt OSiR przy ul. Grunwaldzkiej.

#3 ~www.powiatslupsk.info~

~www.powiatslupsk.info~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 18:13:30

Proponuje kupić jacht w Polsce, albo niech żeglarka załatwi papiery i przypłynie jachtem z Honolulu.

#4 ~miastowy~

~miastowy~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 18:18:54

To sępy wiedzą ile zedrzeć z dzierżaw na promenadzie i skomlą że nie spuszczą z ceny dzierżawy za m2 a tu patrzcie nie pasuje im, że Caban chce prompwać Ustkę za pieniądze a co myśleli, że znajdą frajerkę za darmo promującą kurort

#5 ~perła forum~

~perła forum~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 18:20:18

tyle,ze to nie inne miasta dołożyly pieniedzy, by ten wizerunek w ogole został stworzony.

#6 ~plywajacy~

~plywajacy~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 18:26:26

Ustka jest bardziej znaną marką niż Natasza Czaban.Więc promowanie Ustki w ten sposób to nieporozumienie.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 18:48:36

i bardzo dobrze , a po jaka cholerę ten jacht niech zgnije przy pirsie w ciągu dwóch lat , i tez jestem zdania ze ustki nie trzeba reklamować bo reklamuje się sama a Pani nataszka niech sobie reklamuje IBUPROM albo witaminę C

#8 ~~ustczanin~~

~~ustczanin~~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 18:51:27

to jakies chore nieporozumienie , zajmijcie sie bezdomnymi i planujcie im mieszkania zamiast planowac wydanie pieniedzy na jakis wizerunek ustki
bez przesady, jakbym był bogaty tez bym opłynął i jadł z rekinami nawet....jesteście załośni , przykro mi to mówić

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 19:03:43

i dobrze się stało! co to w ogóle za rejs dookoła świata. Rozumiem, gdyby Caban wypływała z Ustki, z pożegnaniem i wielką pompą! Gdyby wróciła znów do Ustki byłaby wielka impreza i na tym można by oprzeć akcję "rejsu dookoła świata". Tak na prawdę z szarych ludzi nikt nie wie skąd ona wypłynęła, nie wie dlaczego jej jacht stoi gdzieś na wyspach... Już teraz niewiele osób ją kojarzy, mimo że to jest szczyt jej sławy. Za góra 6 m-cy nikt nie będzie kojarzył żeglarki, która kiedyś tam podobno opłynęła świat...

#10 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 19:22:31

tyle,ze to nie inne miasta dołożyly pieniedzy, by ten wizerunek w ogole został stworzony.

Oczywiście masz rację, zrobił to Ibuprom.
(te parę groszy Ustki i plakaty w całkowitym koszcie to promile)

#11 ~ser~

~ser~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 19:48:21

i dobrze się stało! co to w ogóle za rejs dookoła świata. Rozumiem, gdyby Caban wypływała z Ustki, z pożegnaniem i wielką pompą! Gdyby wróciła znów do Ustki byłaby wielka impreza i na tym można by oprzeć akcję "rejsu dookoła świata". Tak na prawdę z szarych ludzi nikt nie wie skąd ona wypłynęła, nie wie dlaczego jej jacht stoi gdzieś na wyspach... Już teraz niewiele osób ją kojarzy, mimo że to jest szczyt jej sławy. Za góra 6 m-cy nikt nie będzie kojarzył żeglarki, która kiedyś tam podobno opłynęła świat...

Co nie znaczy, że ma się sprzedać tanio. Ludzie w różny sposób zarabiają. Ona zrobiła to w wielkim stylu. Ja osobiście ją kocham, za to co zrobiła i za jej kobiecość.

#12 ~przemo~

~przemo~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 21:03:43

Ale mi to samotny rejs dookoła świata co jakiś czas schodziła na ląd a nawet w czasie trwania rejsu była w tvn i był z nią wywiad jej rejs dookoła świata trwał chyba z dwa lata. Na cholere nam jej ta krypa i kto będzie płacil za miejsce w porcie.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 21:06:47

Co nie znaczy, że ma się sprzedać tanio. Ludzie w różny sposób zarabiają. Ona zrobiła to w wielkim stylu. Ja osobiście ją kocham, za to co zrobiła i za jej kobiecość.

To możesz się dorzucić do jachtu dla niej.
Niestety większość ludzi nie odróżnia tutaj promocji osoby od promocji miasta. Ustka jest już wypromowaną marką, a Natasza Caban nie. Jedyne skojarzenie jakie ona budzi to reklama ibupromu, a nie rejs dookoła świata. Jak tu ktoś napisał, gdyby cały rejs zaczynał się i kończył w Ustce, akcja promocyjna miała by większy sens, a tak nie ma żadnego. Już większą promocją jest organizowany festiwal punkowy, bo jest jednoznacznie kojarzony z Ustką.
Proponuję zatrudnić menadżera. Na usteckim forum się jeden już znalazł samozwaniec.
Aha, i nie piszę tego z zazdrości, bo nie moim marzeniem było opłynąć świat, a spełnienia marzeń jej gratuluję.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 21:25:23

Smerf a moze ty się dorzucisz , bo z tego co wiem to nie odprowadzasz podatku od nieruchomości do naszego urzędu miasta . Więc jakim prawem rozporządzasz naszym budżetem?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 21:40:43

Natasza i tak sobie poradzi widać sprytna dziewoja.

#16 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 22:09:43

ot wymyslila,nie dosc ze kupic jacht to jeszcze placic za twarz...Skoro tak kocha ustke niech promuje ja za darmo...Pazerna...

#17 ~lebianin~

~lebianin~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 22:18:22

Bo Ustka to wiocha , ŁEBA kupi jacht :D

#18 ~perła forum~

~perła forum~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 22:39:14

smef, to nie jest kwestia kto ile, ale sam fakt. Miasto dolozylo do tego rejsu (przed ibupromem), ma swoj udzial w tym wielkim szumie, dlatego uważam żadanie pieniędzy za użyczenie swojego wizerunku (którego współtwórca jest miasto) za wątpliwe etycznie

#19 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 00:45:38

smef, to nie jest kwestia kto ile, ale sam fakt. Miasto dolozylo do tego rejsu (przed ibupromem), ma swoj udzial w tym wielkim szumie, dlatego uważam żadanie pieniędzy za użyczenie swojego wizerunku (którego współtwórca jest miasto) za wątpliwe etycznie

Też się zdziwiłem jak zobaczyłem Majchrzaka w reklamie piwa,
przecież to telewizja go wypromowała , a nie piwo,

to nieetyczne , że wziął szmalec za ta reklamę :P

Polskie usteckie piekiełko , zniszczyć każdego ,
kto nie chce być szaraczkiem.

#20 ~mistowy~

~mistowy~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 07:24:57

ot wymyslila,nie dosc ze kupic jacht to jeszcze placic za twarz...Skoro tak kocha ustke niech promuje ja za darmo...Pazerna...

Władze Ustki są pazerni. Chcieliby znaleźć jelenia do promowania Ustki za darmo. Przy ustalaniu za m2 dzierżawy na promenadzie są nie ugięci ,no to niech sobie popatrzą z drugiej strony jak ktoś inny stawia swoje warunki na które oni nie mają żadnego wpływu poza tym jedynie , że nie przyjmą i nic poza tym. Lecz nie przyjęcie tego nie daje im tego co chcieli by osiągnąć. Tz. Caban do ich promowania, a niewątpliwie jest to także promocja

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych