Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Zegnamkwacha~

~Zegnamkwacha~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 01:42:32

Może zamiast szkołami społecznie pożytecznymi zajętoby się wreszcie największą w gminie wylęgarnią patologii czyli Łodzierzą? Uczniowie którzy odstawiając co roku 10 miesięczny kabaret mu uciesze nauczycieli (którzy glupawy uśmieszek kryją pod udawaną naganą) za który dodatkowo zarabiają pieniądze. Jakby nagrać tam serial to w sumie można by to było nazwać rodzinka.pl bo połowa nauczycieli ze sobą spokrewniona a reszta spowinowacona. I pływają sobie w splendorze swej chwały zamiast wziąć się choć trochę za robotę i zacząć chociaż udawać, że ich placówka jest potrzebna (osoby pochodzące do matury w zatrważającej liczbie 3!!!!!). Przywroccie liceum i zamknijcie ten cyrk dla pato uczniów i nauczycieli!!!!

#22 ~Luna~

~Luna~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 08:35:19

Każdy wiek ma swoje zalety i potrzeby. Dzięki wiekowemu radnemu może oddział geriatryczny w miasteckim szpitalu stać sie przodujacy w kraju, a w zakładach pracy będą darmowe comiesięczne badania prostaty. 

Przeczytaj jeszcze raz swój komentarz i odpowiedz sobie dlaczego jesteś taka złośliwa. Musisz być albo stara stetryczała albo masz tak z niedoje..u. 

Nie jestes z Kwasnieskim , nie głosujesz za nim, a jak nie głosujesz to daj sobie na wstrzymanie. Powiedz raczej coś o sobie, pośmiejemy się.

#23 ~bardziej zainteresowany~

~bardziej zainteresowany~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 09:51:40

Ja mam jeszcze raz przeczytać? Proponuję to samo tobie , może wtedy zauważysz, że ZAINTERESOWANY to rodzaj męski. Żaden facet nie może być złośliwA, steryczałA i nie może być starA, prawda? Rozumiem,że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - częsta przypadłość osób niewykształconych.

Nie rozumiem natomiast jak możesz nie umieć odmienić nazwiska osoby, której usiłujesz nieudolnie bronić. 

Zdajesz sobie  sprawę z tego,ze głosuje się na osobę a nie za osobą? Obawiam się, ze tego też nie wiesz.

Nie, nie jestem z KwaśnieWskim, nie mój typ - wolę drobne szatynki.

A coś o mnie, żeby się pośmiać? Z przyjemnością bym napisał, ale obawiam się,ze nasze poczucie humoru znacznie się różni i nie zrozumiesz.

Przeczytaj jeszcze raz swój komentarz i odpowiedz sobie dlaczego jesteś taka złośliwa. Musisz być albo stara stetryczała albo masz tak z niedoje..u. 

Nie jestes z Kwasnieskim , nie głosujesz za nim, a jak nie głosujesz to daj sobie na wstrzymanie. Powiedz raczej coś o sobie, pośmiejemy się.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych