Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

IZUagbe Ugonoh

NADZIEJA BIALYCH ?!

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 00:20:16

Czesc Wszystkim !  :) 
....
Zaintrygowalo mnie ostatnio to co robi Dariusz Michalczewski...Darek to ostatnio twarz Tiger Pro Motions.
(Pare razy mialem przyjemnosc spotkac sie z Darkiem Michalczewskim...raz w legendarnej dyskotece Miami w Slupsku...ale nie w tym rzecz )
Czy to co odbedzie sie niedlugo w Gdansku ma szanse powodzenia czy tez nie...
Izu to polski piesciarz, mistrz Europy i swiata - amatorow...itd...itd...
To Polak...ktory urodzil sie w Polsce...chociaz jego rodzina pochodzi z Nigerii...ogolnie fajny gosc.
Czy wygra z Alim Demirezem w Gdansku ? ...zobaczymy.
Ma gosc potencjal...i chce zostac Mistrzem Swiata Wagi Ciezkiej...zycze mu z calego serca powodzenia.  :) 
...o ile pokona Demireza... ktory ostatnie 10 walk wygral przez nokaut ( :unsure:...ja pier..le ciezko bedzie) ...to Izu bedzie (mniej wiecej) w pierwszej dziesiatce potencjalnych przeciwnikow...ktorzy moga spotkac sie z aktualnie najlepszym...czyli z Joshua...

Wszystko jest mozliwe, Izu to nieglupi gosc...nie to co tuman Golota, albo de bil Szpilka.  :D 
"...troche szkoda ze ma troche ciemna karnacje  ;)  "   ...ale to Polak !

...mowi nie tylko plynnie w naszym ojczystym jezyku (bo jak ma mowic skoro sie w Polsce urodzil), ale i madrze przede wszystkim !  :) 
....

P.S.

Izu ! Do boju Polsko !  :) 
Trzymam za Ciebie kciuki ! ...serio. :)

#2 ~kazerd ad~

~kazerd ad~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 10:28:09

1 flaszka wybrzeza razem z innym kopaczem z gdanska ,he he moze bedzie trio?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 10:59:13

1 flaszka wybrzeza razem z innym kopaczem z gdanska ,he he moze bedzie trio?

Dziwny to jest komentarz. Nie zrozumiałeś tematu czy napisałeś to będąc pod wpływem alkoholu. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 19:28:15

michalczewski plus peszko = bum bum bum bum bastic 

ale to na marginesie .ten bokser to taki postrzeleniec probowal w slupsku-dupsku cos zrobic teraz w gdansku probuje ,gdzie maja tez problemy np z liczeniem mieszkan, ogolnie dobrze ,ze broni jeszcze nie maja bo wielu musialo by juz wachac cwiety a poza tym macht gut herr dariusz

#5 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 22:00:14

michalczewski plus peszko = bum bum bum bum bastic 

ale to na marginesie .ten bokser to taki postrzeleniec probowal w slupsku-dupsku cos zrobic teraz w gdansku probuje ,gdzie maja tez problemy np z liczeniem mieszkan, ogolnie dobrze ,ze broni jeszcze nie maja bo wielu musialo by juz wachac cwiety a poza tym macht gut herr dariusz

...jako sportowca / boksera szanuje Michalczewskiego, to Mistrz...i nikt mu tego nie odbierze.
Wku rwil mnie kiedys swoim jednym z wywiadow, jak cos pitolil o tym zeby szanowac homoseksualistow, ze ci ktorzy nie toleruja homosi to sa %$/&%$§...tym mnie lekko zirytowal...

...bo kim on jest zeby sie wypowiadac na ten temat.
Zna sie na boksie, niech tego sie trzyma. O homosiach mnie jego opinia nie interesuje.

Wracajac jednak do tematu...to kupka pieniedzy mu szybko topnieje i musi sobie poszukac jakiegos zajecia zeby funkcjonowac na poziomie do ktorego sie przyzwyczail.
Zycze mu wszystkiego dobrego w tym co teraz robi, zeby Izu zwyciezal i slawil Polske na caly swiat. :)

#6 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 22:43:06

...do tematu wrocimy, teraz zostalem zaproszony przez syna do gry w fort nite...zatem nara !  :) 
Hej !  :D

#7 ~Poradzi sobie~

~Poradzi sobie~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 20:02:37

Izu wygra.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych