Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

IWONA Wieczorek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~balon~

~balon~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 17:49:16

Witam zmianę. Tak, jak wiele internautow obserwuje sobie temat. Moje uwagi:
Opcja nr 1. I. mogla wsiasc do auta. To najbardziej prawdopodobne. Znala ta osobe dobrze i wszystko w tym wypadku wskazuje na profesjonalizm za str. sprawcy. Laik by nie dzialal tak precyzyjnie bez zadnych sladow. Dziewczyny sie poklocily i nie sadze, ze mogl przewidziec, ze wyjdzie sobie sama z klubu. Osoba ma dobre wtyki.
Opcja nr 2. Skoro Janusz syszal rozmowe dziewczyn pod oknem, a I. nie dotarla do domu, to Adria coś wie wiecej. Siatkowka jest totalna bzdura. Ktoras ze znajomych musi wiedziec cos wiecej. Znaly relacje I. z mezczyznami. Nie sadze, ze nie. Przemaglowac te panie nalezy!
Opcja nr 3. Pan recznik - moze byc jednym z podejrzanych. Co z monitoringiem osiedla? Moze Adrie nalezałoby zlokalizowac na jakiejs kamerze? Na osiedlu nie bylo kamer? Bermud - wydaje mi sie, ze na nagraniach Panowie maja inne skarpetki, to nie te same osoby.
Opcja nr 4. Znajomi z imprezy - nie pamietaja klotni? tzn. watku klotni? Cos nie gra. Co z Panem policjantem? ...
Opcja nr 5. Maciej. Myslicie, ze gdyby ktos wam powiedzial o gwalcie, a potem tak by sie stalo i bylaby mozliwosc dostania miliona zl za informnacje, nie pofatygowalibyscie sie na spowiedz na policje? Zwalenie na samobojce. Spoko. Najlepiej na kogos, kto nie moze zaprzeczyc i otwierdzic. dziwne. Ale moze, moze.. Kto wie, jaka mial psychike. A moze jego kobieta byla zazdrosna... za bardzo...
Nie chce tez bezposrednio wysuwac aluzji, ale pomyslcie.
Gdzie jest Iwona :( Chcemy pomoc!

#2 ~natalka2900~

~natalka2900~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 09:33:57

hey, dużo czytałam o niej w sieci i ostatnio przeglądając z nudów YouTube tzn. rozmowy w toku zauważyłam na widowni bardzo podobna dziewczynę do Iwony, siedzi w 2 rzędzie po środku w turkusowym żakiecie tak mi się wydaje ze to ona ale nie na 100%,a dokładniej siedzi na psycholożką w żółtym żakiecie. o to link :

jak bedzie coś wiadomo to proszę o kontakt :)

#3 ~natalka2900~

~natalka2900~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 09:36:30

zbliżanie na dziewczynę jest w 22minucie 43 sek.

#4 ~kwestia~

~kwestia~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 15:42:05

Opcja nr 1. I. mogla wsiasc do auta. To najbardziej prawdopodobne. Znala ta osobe dobrze i wszystko w tym wypadku wskazuje na profesjonalizm za str. sprawcy. Laik by nie dzialal tak precyzyjnie bez zadnych sladow. Dziewczyny sie poklocily i nie sadze, ze mogl przewidziec, ze wyjdzie sobie sama z klubu. Osoba ma dobre wtyki.
Opcja nr 2. Skoro Janusz syszal rozmowe dziewczyn pod oknem, a I. nie dotarla do domu, to Adria coś wie wiecej. Siatkowka jest totalna bzdura. Ktoras ze znajomych musi wiedziec cos wiecej. Znaly relacje I. z mezczyznami. Nie sadze, ze nie. Przemaglowac te panie nalezy!
Opcja nr 3. Pan recznik - moze byc jednym z podejrzanych. Co z monitoringiem osiedla? Moze Adrie nalezałoby zlokalizowac na jakiejs kamerze? Na osiedlu nie bylo kamer? Bermud - wydaje mi sie, ze na nagraniach Panowie maja inne skarpetki, to nie te same osoby.
Opcja nr 4. Znajomi z imprezy - nie pamietaja klotni? tzn. watku klotni? Cos nie gra. Co z Panem policjantem? ...
Opcja nr 5. Maciej. Myslicie, ze gdyby ktos wam powiedzial o gwalcie, a potem tak by sie stalo i bylaby mozliwosc dostania miliona zl za informnacje, nie pofatygowalibyscie sie na spowiedz na policje? Zwalenie na samobojce. Spoko. Najlepiej na kogos, kto nie moze zaprzeczyc i otwierdzic. dziwne. Ale moze, moze.. Kto wie, jaka mial psychike. A moze jego kobieta byla zazdrosna... za bardzo...
Nie chce tez bezposrednio wysuwac aluzji, ale pomyslcie.
Gdzie jest Iwona :( Chcemy pomoc!

Bardzo możliwe i dlatego tak to się rozmywa.
Zbrodnia – czyn człowieka, który spotyka się ze szczególnym potępieniem ze strony społeczności, a tu na to też wiele wskazuje, tylko czy tu pierwsze skrzypce gra niewyobrażalna magia pieniądza? B)

#5 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 20:16:43

O widzę, że temat zastępczy już w pełnym pogotowiu wyniesiony na piedestał, na wszelaki przypadek, gdyby ten obszerny upadł z powodu braku zainteresowania i chętnych do dalszej kontynuacji, czy bardzo się mylę ? Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik Jumanji edytował ten post 30 lipiec 2011 - 13:17:14

#6 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2011 - 14:05:35

A może my tu ślęcząc miesiącami coś źle robimy, może masze myślenie ma jakieś widoczne defekty?Dołączona grafika
Dołączona grafika

Może dlatego nie możemy ruszyć z miejsca?Dołączona grafika

Sorry, nie dzwońcie już, na stronie 3713 dla wszystkich to napisałem:
#74252 - Teraz to pojechałeś z pytaniem, może przedwojennymi obligacjami banku zbożowego handlowały?
#74256 - A jak myślisz XX, ile rutek dostał za odwalenie kawał roboty, i na ile walizek kasiory gostka ustrzelili w eleganckim stylu, dobry był ten numer z Meduzą - prawda ?Dołączona grafika

Użytkownik Jumanji edytował ten post 28 kwiecień 2011 - 00:35:31

#7 ~F&G~

~F&G~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 14:51:25

Ale po co tyle pisać Balon?
A jak myślisz, ale szczerze, czy na postawie zebranego materiału dowodowego przez dziesięć miesięcy możliwym jest już dziś postawić kogoś w stan oskarżenia mając świadomość, że to co my tu wiemy jest tylko wierzchołkiem tzw. "GÓRY lodowej" ?

Dołączona grafika

Użytkownik F&G edytował ten post 29 kwiecień 2011 - 14:52:18

#8 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 22:58:32

Ciekaw jestem, czy Iwonie ktoś zniszczył życie, czy sama jak coponiejedni ostatnimi czasy sugerować usilnie próbowali ???:o
Rok cały niby krótko, ale sekund ile ...??? :blink:

I chyba odpowiedzi można i należy tu szukać, ale tylko uważni i inteligentni dostrzec mogą :unsure:
Dołączona grafika
Historia ma to do siebie, że lubi się często powtarzać i tu chyba jest już też bardzo podobnie ...? B)

Użytkownik Jumanji edytował ten post 30 lipiec 2011 - 13:18:52

#9 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 16:06:53

A może my tu ślęcząc miesiącami coś źle robimy, może masze myślenie ma jakieś widoczne defekty?Dołączona grafika
Dołączona grafika

Może dlatego nie możemy ruszyć z miejsca ?Dołączona grafika
Sorry, nie dzwońcie już, na stronie 3713 dla wszystkich to napisałem:
#74252 - Teraz to pojechałeś z pytaniem, może przedwojennymi obligacjami banku zbożowego handlowały?
#74256 - A jak myślisz XX, ile rutek dostał za odwalenie kawał roboty, i na ile walizek kasiory gostka ustrzelili w eleganckim stylu, dobry był ten numer z Meduzą - prawda ?

I WSZYSTKO NA TEMAT !
CHYBA WIĘCEJ PYTAŃ NIE MA - PRAWDA ? Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych