Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Inwestycja w złoto i srebro

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~hareski~

~hareski~
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 09:28:23

Nieruchomości nie generują takiego ryzyka. Popatrzcie na to - Profil branżowy, oferty, propozycje - obserwujcie. Mowa o rynku, który oczywiście wymaga ogromnego kapitału do dyspozycji, ale jednak nie zmienia to faktu, że pod względem inwestycyjnym ten rynek jest genialny i daje mega potencjał...

#62 Kamilxxx

Kamilxxx

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 12:13:44

Inwestycje w złoto uważam za jak najbardziej bezpieczne, złoto raczej już nie stanieje, a będzie tylko drożeć. Nic lepszego i bardziej bezpiecznego się teraz nie znajdzie.

#63 pantadeusz2015

pantadeusz2015

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 21:56:19

Inwestycje w złoto uważam za jak najbardziej bezpieczne, złoto raczej już nie stanieje, a będzie tylko drożeć. Nic lepszego i bardziej bezpiecznego się teraz nie znajdzie.

Amber Gold - bardzo bezpieczna inwestycja dla i-diotów.

#64 ~humper~

~humper~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 13:11:25

JARTOM obserwujcie, ostatni raport w zasadzie jasno pokazał, czego można się spodziewać w najbliższym czasie i wszystko to się sprawdza. W ostatnich miesiącach zaszło wiele zmian, ale prawda jest taka, że kto dysponuje odpowiednim kapitałem, ten może zrobić w tym momencie dobre interesy. Bo hale są do przejęcia za grosze. 

#65 ~hasper~

~hasper~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 07:33:06

Złoto pozostaje dla mnie jednym z pewniejszych tematów inwestycyjnych, ale jeśli chodzi ogólnie o moje inwestowanie, to tylko część kapitału mam wyłożonego właśnie na złoto. Działam na platformie easyMarkets, całkiem sensownie sobie radzę, nie mam żadnych problemów, a plusów ma to wiele. Przede wszystkim - tematy związane z bezpieczeństwem. Bo jednak dealCancellacion mi naprawdę wiele daje, jest ułatwieniem, a raczej to takie koło ratunkowe w trudnych momentach. Ogólnie mój wynik jest zdecydowanie na plus i właśnie o takie kwestie chodzi.

#66 ~katera~

~katera~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 07:34:22

Czy żeby korzystać z dema tej platformy muszę wpłacić jakiś depozyt? Ogólnie - czy oni mogą ode mnie czegokolwiek wymagać? Czy po prostu zakładam konto i mogę zacząć inwestować wirtualną kasą?

#67 ~bakera~

~bakera~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 07:50:38

Nie musisz. Masz określony czas do wykorzystania na wersji demo. Dalej jeśli chcesz coś robić, to już musisz wpłacić środki. Możesz również ponownie aktywować wersję demo systemu, ale do tego również najpierw musisz wpłacić pewne oszczędności.

#68 ~pobado~

~pobado~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 14:00:30

Jeśli na poważnie szukacie okazji inwestycyjnej to obserwujcie bazy JARTOM. W całej Polsce do przejęcia są hale magazynowe - na naprawdę dobrych warunkach. Pozostaje jedynie kwestia wykorzystania tych okazji i pomysłu na zarządzanie samymi bazami. Bo ogólnie pod względem inwestycyjnym to mamy teraz piękny okres. A w jakim stopniu rynek to wykorzysta?

#69 damian1111111

damian1111111

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 11:31:01

Ostatnio interesuję się tym tematem i polecam artykuł http://www.lista-fir...estycja-w-zloto

#70 Erazm25

Erazm25

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 21:12:53

Zanim zainwestuje się jakiekolwiek pieniądze warto najpierw zdobyć rzetelne informacje na ten temat. Dużo mozna się dowiedzieć ze strony oferują również szkolenia forex które prowadzą profesjonaliści obecni na rynku od wielu lat.

#71 ~saskin~

~saskin~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 11:06:18

A czemu nie? U mnie surowce, a w zasadzie pochodne oparte na surowcach zajmują mocną część całego portfela. Czemu? Bo potencjał z takich inwestycji jest naprawdę znaczący. Radzę zaczynać od XTB, konta testowego, wszystko tak ogarniajcie i przetestujcie wszystkie narzędzia. To najważniejsze. Takie doświadczenie jest cenniejsze niż cała teoria razem wzięta… Korzystajcie koniecznie z pomocy opiekuna w XTB – od niego można się dowiedzieć naprawdę wielu konkretów. No i rozwój – nieustający. To najważniejsze. 

#72 waszkamm

waszkamm

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 21 lipiec 2018 - 15:56:56

Już byli tacy co w złoto inwestowali i teraz od dwóch lat mają darmową telenowelę w postaci komisji śledczej ;)

#73 ~adamm~

~adamm~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 14:36:27

U mnie złoto jest absolutnie podstawą portfela inwestycyjnego, a sztabki regularnie uzupełniam w mennica24.pl. Zastanów się również nad sejfem, ale żebyś tylko ty o nim wiedział. Spokojna lokata, nie trzeba się martwić potencjalną sprzedażą. Nie wyjmuj z opakowania złota.

#74 kopecki

kopecki

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 07:27:49

Myślę, że to jest bardzo dobra inwestycja - a jeszcze warto pochylić się nad tematem kamieni szlachetnych - w http://www.pollabo.pl/ można dokonac dodatkowo wyceny z certyfikacją 

#75 ~dzakers~

~dzakers~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 10:52:35

Surowce? Tak, ale mając o nich pojęcie. Z XTB dobrze mówicie. Żeby faktycznie nieźle zarobić, najpierw trzeba poznać rynek. Pod tym względem sytuacja diametralnie się zmieniła – dostęp jest bardzo prosty. A jak to będzie dalej wyglądało? Sami musicie pracować i się rozwijać. Ten rynek nie działa tak, że nagle z niczego pojawią się zyski. Wiedza to podstawa. 

#76 ~semest~

~semest~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 08:51:51

Ok. ale czy działanie na XTB wiąże się z jakimikolwiek innymi kosztami? Tzn. coś poza koniecznością wpłacenia depozytu?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych