Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Inwestycja w złoto i srebro

75 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~rotan~

~rotan~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 11:21:40

Pewnie, że nieruchomości magazynowe - zwróćcie uwagę na biurowce. To takie nieruchomości dają perspektywy, ale realnie - to jest temat na lata, a nie na krótki okres czasu. Tak więc sama inwestycja wymaga po prostu rozsądnego gospodarowania.

#42 ~AdriannaM~

~AdriannaM~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 12:28:20

Ja dość dużo czytałam na ten temat na stronie Mennicy Złota, poza tym zwiedziłam już kilka forów internetowych i coraz bardziej przekonuję się do tej inwestycji. Z tego co wiem, to dosc bezpieczna inwestycja kapitału.

#43 ~1kolega2kolegi~

~1kolega2kolegi~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 16:43:38

Ja dość dużo czytałam na ten temat na stronie Mennicy Złota, poza tym zwiedziłam już kilka forów internetowych i coraz bardziej przekonuję się do tej inwestycji. Z tego co wiem, to dosc bezpieczna inwestycja kapitału.

Zainwestuj w naukę - lepiej na tym wyjdziesz.

#44 Atma

Atma

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 10:47:55

Zarówno nieruchomości, jak i złoto inwestycyjne, to lokaty długoterminowe. Zresztą teraz się niespecjalnie opłaca, bo napięta sytuacja z ISIS sprawia, że złoto drożeje, choć w perspektywie potencjalnej wojny jest opcja, że będzie jeszcze droższe.

Złoto czy srebro?

Zasadniczo srebro i złoto cena jedynie odróżnia. Jeśli masz więcej środków to wybierz złoto, jeśli mniej - srebro. Z tym, że ceny złota są bardziej stabilne, jeśli masz fundusze możesz też zastanowić się nad diamentami.

#45 ~gertis~

~gertis~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 11:14:35

Nieruchomości pozostają najpewniejszą formą inwestycji, ale wszystko jednak docelowo zależy od budżetu i doświadczenia, bo jednak zakup hali wartej miliony złotych to nie jest byle jaka zabawa...

#46 DT82

DT82

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 23:16:05

Jeśli ktoś się zastanawia nad inwestycjami w złoto to polecam najlepszą stronkę do tego celu: http://BitGold.com/r/03TgMR
Zaraz po rejestracji dostaniemy na dobry początek 0,10g złota :)

#47 ~poweks~

~poweks~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 11:22:20

Każda kolejna inwestycja w nieruchomości, jaka jest możliwa do wdrożenia z tej bazy JARTOM, daje ogromny potencjał, ale jednak najpierw musicie wyłożyć do tego stosowny kapitał. Nie ma co ukrywać, że bez takich środków ciężko dalej zajechać.

#48 ~gestes~

~gestes~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 11:19:27

Nieruchomości magazynowe były i jeszcze długo będą nadal stanowiły znakomitą atrakcję. Powinny pozwalać świetnie inwestować, ale mimo wszystko wymaga to stosownych środków. Na rynku nie ma również konkretnego inwestora, a jednak w JARTOM tych wolnych inwestycji jest mnóstwo.

#49 waldi155

waldi155

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 luty 2016 - 00:18:59

Złoto, srebro, nieruchomości i grunty a może po prostu lokaty bankowe

#50 bograczm

bograczm

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 18:54:51

polecam popatrzec tutaj

http://www.bessergol...cja-srebra.html

#51 ~bezimienny~

~bezimienny~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 11:29:11

Ja zainwestowałem w kilka monet z zlotatarcza.com I jestem z siebie dumny to jest prawdziwa inwestycja! A nie jakieś tam lokaty itp dziwne rzeczy które się zupełnie nie sprawdzają. 

#52 taricotti

taricotti

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 19:37:40

Jak dla mnie w złoto warto, jest raczej stabilne i z czasem zawsze coś tam na nim zarobisz. Jeśli planujesz zakup to chyba najbezpieczniej z Mennicy Polskiej ( https://www.mennica.com.pl/ ) i możesz nawet spokojnie online, jeśli nie jesteś z Warszawy :)

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 09:20:09

Nie oszukujmy się... Nie ma czegoś takiego jak "bezpieczne" inwestycje. Wszystko wiąże się z pewnym ryzykiem, natomiast co do kruszcu jakim jest złoto, to ryzyko straty jest stosunkowo niskie. Przede wszystkim nie podlega inflacji i w mniejszym stopniu "odczuwa" ogólną sytuację gospodarczą na rynku. Ja ze dwa lata temu zdecydowałem się w takiej formie trzymać oszczędności i jak na razie zapowiada się to bardzo dobrze. Wszystkim zainteresowanym tą tematyką polecam blog skarbnicazlota.pl  ;)

#54 pratos

pratos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 10:33:44

Złoto to oczywiście klasyk inwestycji kruszcowych ale jeśli cena srebra jest sprzyjająca to również warto zainteresowac się tym kierunkiem. Warto jednak przed inwestowaniem trochę się przygotować, poczytać i nabrać rozeznania bo jak to zostało podkreślone wyżej: każda inwestycja zawsze niesie ze sobą jakieś ryzyko.

#55 ~miltaow~

~miltaow~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 12:48:24

Ryzyko i to spore, chociaż.... Są tematy, gdzie ryzyko jest dużo mniejsze, a jednak zarabia się o wiele więcej niż na lokatach, a przynajmniej tak to wygląda w teorii. Jednym z takich jakie biorę pod uwagę są obligacje prywatne, chodzi o Blue Investment Group. CHodzi o firmę, która ma dostęp do nieruchomości bankowych. Kupują je za grosze, za 1/3 wartości, a sprzedają za kilka razy więcej. Kaca co kwartał, nie znalazłem kogoś, kto by napisał, że nie dostał wypłaty. Widzicie jakiś problem?

#56 toplajn

toplajn

Swojak

• PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 13:15:51

Moim zdaniem o wiele lepiej jest zainwestować w mieszkania - można je chociażby wynajmować. Teoretycznie rata za mieszkania sama się spłaca, a my po 20 latach mamy mieszkanie o nieobniżonej wartości, które możemy sprzedać lub za te pieniądze żyć - czy to nie jest dobry pomysł? Możecie znaleźć takie mieszkania na sprzedaż np. u Zagrodzkich - warto sprawdzić co obecnie oferują.

#57 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 12:50:27

Komuś coś to mówi - big.biz.pl/poradnik-inwestora/

Czy naprawdę obligacje prywatne nie są ryzykowne, dają zyski?  Przynajmniej jak wczytać się w ten model, to wygląda na to, że jest dosyć pewny. Mylę się? Bo skoro obligacja zabezpieczona nieruchomością?  Można stracić?

#58 kamwill

kamwill

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 21 październik 2016 - 14:22:51

Witam! Czy lokata kapitału w złoto lub srebro jest opłacalna i bezpieczna? Czy ktoś z Was może mi poradzić czy lepiej zakupić złoto czy srebro? Czy warto inwestować w kruszec? 

Pozdrawiam

Ostatnio zainwestowałem w złoto i mówiąć szczerze dość mocno się na tym przejechałem. Niestety momnt mojej inwestycji zbiegł się z osiągnięciem przez nie prawie najwyższej ceny w roku i patrząc teraz na  notowania złota jestem bardzo w plecy. Radzę się mocno rozeznać w cenach i dopiero wtedy przystąpić do inwestycji.

#59 kamwill

kamwill

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 16:43:34

Moim zdaniem warto jest teraz inwestować we wszelkiego rodzaju kruszce. Są one o wiele bezpieczniejsze niż standardowe lokaty i obligacje, bo możesz je trzymać u siebie w domu, a nie w banku. Aktualnie szczególną uwagę zwróciłbym na diamenty (więcej możesz o nich przeczytać na diamenty inwestycyjne), są one teraz w bardzo korzystnej cenie i moim zdaniem warto w nie zainwestować.

#60 malwina83

malwina83

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 23:05:51

Patrząc na poczynania naszego rządu z emeryturami powoli zastanawiam się czy nie zainwestować coś co da mi pewną emeryturę. Na początku myślałam, żeby zacząć oszczędzać w trzecim filarze. Waham się bo nigdy nie wiadomo czy wszystkich oszczędności w przyszłości nie zeżre jakiś nowy podatek. Coraz bliższa jestem zakupowi sztabek złota 

Od kilkunastu lat cena złota stale rośnie, może nie są to ogromne przyrosty roczne ale jednak są. Eksperci przewidują, że w cena złota będzie jeszcze wyższa. Złoto łatwo nabyć, wystarczy wejść na stronę Mennicy. Nie trzeba specjalnych studiów czy szkoleń żeby umieć inwestować w ten żółty kruszec. Oprócz sztabek złota mamy również do wyboru monety bulionowe. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych