Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Inwestycja w złoto i srebro

75 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~lucas22~

~lucas22~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:58:53

Mnie się nie tak dawno w sumie zdarzyło inwestować w złoto poprzez serwis mennica24.pl. Szczerze ich polecam. Bezpłatna konsultacja, zawsze aktualne notowania kursu złota, najwyższa próba kruszywa i konkurencyjne ceny. To tak pokrótce ;)

#22 metka

metka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 wrzesień 2014 - 09:08:01

Ja również jestem na tak.

Sama zdecydowałam się na odłożenie pieniędzy w złocie z uwagi na oprocentowanie lokat - które powiedzmy sobie szczerze, zbyt korzystne nie jest.

Kupowałam w tej mennicy:

https://mennicazlota.pl/

Jest to bezpieczne miejsce - z wszystkimi wymaganymi certyfikatami i można tam obecnie zakupić sobie złoto z najlepszych mennic europejskich .

Jest to generalnie dobra inwestycja na wiele lat. Mamy pewne zabezpieczenie.

#23 ~Prezes~

~Prezes~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 09:53:49

A co, reaktywował się AMBER GOLD, a kiedy ? :o

#24 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 10:32:01

Opłaca się na pewno wejść teraz w nieruchomości magazynowe, ale to wszystko wymaga kapitału. Obserwujcie JARTOM - tutaj faktycznie można zrealizować fajne przejęcia - zakładając posiadanie na prawdę sporych środków. A kto je teraz posiada?

#25 10tolek

10tolek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2014 - 17:56:14

Parę lat temu zaczynałem przygodę z mennicą i złotymi sztabkami i monetami bulionowymi. Jedno jest pewne by móc coś zyskać musisz na bieżąco śledzić kurs złota http://inwestycje.me...ora/kurs-zlota/

Taka inwestycja szybko Ci się nie zwróci, ale po swoich doświadczeniach wiem, że lepiej kupować złoto w 2 połowie roku. W tym roku cena złota rosła gwałtownie w 1 kwartale i odkułem się aż miło. Teraz spada cały czas, więc porównując kursy na przestrzeni roku a nawet lat można pokusić się o zakupy złota. W jakiej formie wybierzesz czy sztabki czy złoto to zależy od Ciebie.

#26 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 09 październik 2014 - 13:02:43

Parę lat temu zaczynałem przygodę z mennicą i złotymi sztabkami i monetami bulionowymi. Jedno jest pewne by móc coś zyskać musisz na bieżąco śledzić kurs złota http://inwestycje.me...ora/kurs-zlota/
Taka inwestycja szybko Ci się nie zwróci, ale po swoich doświadczeniach wiem, że lepiej kupować złoto w 2 połowie roku. W tym roku cena złota rosła gwałtownie w 1 kwartale i odkułem się aż miło. Teraz spada cały czas, więc porównując kursy na przestrzeni roku a nawet lat można pokusić się o zakupy złota. W jakiej formie wybierzesz czy sztabki czy złoto to zależy od Ciebie.

Szukasz głupszego od siebie ???

#27 ~Jola123~

~Jola123~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 18:52:59

http://q.gs/7f5wv

#28 ~paliszew~

~paliszew~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 10:42:03

Warto wejść w nieruchomości. JARTOM przecież nie miał takich inwestycjo od wielu lat. Kwestia tego jak rynek na to zareaguje, a fakty są takie że kto ma teraz kapitał, ten może znakomicie zainwestować sporą sumę.

#29 OzoN

OzoN

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 23 październik 2014 - 09:57:48

Warto wejść w nieruchomości. JARTOM przecież nie miał takich inwestycjo od wielu lat. Kwestia tego jak rynek na to zareaguje, a fakty są takie że kto ma teraz kapitał, ten może znakomicie zainwestować sporą sumę.

Tylko w jakim sensie wejść w nieruchomości? Fundusze, kontrakty - ? Dobre sobie. 
Prawda jest taka, że złoto w tej chwili ma dość duzy potencjał korekta o ok. 30%, do tego konflikty zbrojne na świecie i ciągle zmniejszająca się ilość tego surowca. Efekt? Złota prędzej czy później strzeli i będzie szło w górę dość płynnie i szybko. Tylko trzeba kupować nie u jakiś dziwnych pośredników tylko w miejscach takich jak Mennica Staropolska ewentualnie jakieś banki, tylko trzeba pamiętać, że w bankach są dużo mniej korzystne kursy złota, dla kupujących. 
Tak czy inaczej uważam, że w najbliższych 10 latach, na złocie będzie mozna całkiem dobrze zarobić. 

#30 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 10:40:32

JARTOM wymaga wyłożenia kapitału i tutaj faktycznie można świetnie zainwestować - w nieruchomości magazynowe. Zakładając wyłożenie kilku milionów złotych można zrobić fajny interes. Tylko kto ma na to środki?

#31 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 11:58:08

Panowie - te nieruchomości o których piszecie mają potencjał pod działalność produkcyjną, transportową i inne, ale to wymaga dużego wkładu, a samo przejęcie i utrzymanie hali magazynowe to również znaczące kwoty.

#32 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 11:33:39

biczes - racja, a kto mówi  że to inwestycja dla kogoś małego? Nieruchomości inwestycyjne potaniały i dają potencjał. Cały czas kwestia tego czy rynek ma środki na takie przejęcia, a tych właśnie środków cały czas brakuje.

#33 ~kambio~

~kambio~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 11:24:09

Nikt nie sugeruje, że to dla małej firmy. Wiadomo, że milionowe kapitały na inwestycje mają jedynie wybrane jednostki i to się nie zmieni. Nieruchomości jeszcze przez jakiś czas na pewno będą bardzo opłacalne pod względem inwestycyjnym.

#34 ~pardzien~

~pardzien~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 11:25:43

Żeby wejść w nieruchomości to trzeba mieć kapitał i pomysł na wykorzystanie okolicy. JARTOM ma te nieruchomości faktycznie opłacalne, ale nie zapominajmy, że to nie jest inwestycja dla każdego. Wejście  z produkcją czy innym biznesem również wymaga kapitału.

#35 ~prisca~

~prisca~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 10:59:13

Z cyklu okazje - hale.jartom.com/nieruchomosci/Budynek-magazynowo-biurowy-na-sprzedaz-Poznan-2433adzs?_ga=1.161042621.1215210252.1404207444 Ale okazje dla poważnego gracza i ludzi dysponujących na prawdę wysokim kapitałem. A kto go faktycznie posiada?

#36 ~palpo~

~palpo~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 11:11:44

A to - hale.jartom.com/nieruchomosci/Nowoczesne-Centrum-Dystrybucyjne-Bielsk-Podlaski-2302ahhw?_ga=1.225071386.1215210252.1404207444 Pytam czysto teoretycznie - jaki jest okres zwrotu z inwestycji przy tak kosztownych nieruchomościach?

#37 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 11:12:07

Okazji jest więcej - hale.jartom.com/nieruchomosci/Hala-w-Parku-Magazynowym-Piaseczno-1188ehhw?_ga=1.204027280.1215210252.1404207444 Tylko, że nie ma co ukrywać - one są przeznaczone wyłącznie pod wybitne postacie dysponujące wiedzą i kapitałem. Magazynu nie przejmie byle kto...

#38 melasa

melasa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 10:31:58

naprawde nie wiem czego się tak boicie przeciez w amber gold nie mieliscie niczego do ręki dane i na tym się ludzie przejechali - na swojej głupocie i łatwowierności. a np w http://www.coinart.p...tabki-k159.html kupujesz i masz fizycznie sztabkę złota lub srebra w ręce możesz nawet z nią spać jak się o nią boisz :) 

#39 ~kosmik~

~kosmik~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 10:33:02

W Łomiankach JARTOM ma woolne centrum dystrybucyjne. Przykład takiej nieruchomości, która robi różnicę i daje ogromny potencjał - jartom.com/nieruchomosci/Zespol-budynkow-produkcyjnomagazynowych-Lomianki-1391adzs To inwestycja długoterminowa, ale z ogromnym potencjałem. Na tym robi się interesy.

#40 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:39:00

Z inwestycją w złoto to tak samo jak z inwestycją w walutę. Raz idzie do góry a raz w dół. 

Złoto ciężko przechowywać, a pieniądze przynajmniej na lokacie można ulokować. Polecam Wam do wymiany ten kantor- https://liderwalut.pl jest korzystny i bezpieczny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych