Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Inwestycja w złoto i srebro

75 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maks~

~Maks~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 13:11:05

Witam! Czy lokata kapitału w złoto lub srebro jest opłacalna i bezpieczna? Czy ktoś z Was może mi poradzić czy lepiej zakupić złoto czy srebro? Czy warto inwestować w kruszec? 

Pozdrawiam

Użytkownik tytus edytował ten post 29 maj 2013 - 19:46:47
ukryty link

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 06:07:10

Witam! Czy lokata kapitału w złoto lub srebro jest opłacalna i bezpieczna? Czy ktoś z Was może mi poradzić czy lepiej zakupić złoto czy srebro? Czy warto inwestować w kruszec? 

Pozdrawiam

Ale Amber gold już nie czynne ?

#3 -MISIA

-MISIA

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 29 maj 2013 - 11:30:43

Pozdrawiam

W złoto warto, chociaż ostatnie 2 miesiące nie były najlepsze. Ale proponuję śledzić rynek i czerpac wiadomości od maklerów a nie z forum. Chyba, że lubisz takie ryzyko i grę w ciuciubabkę a wolną gotówkę trzymasz w rękawie dla zabawy   :D

#4 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 19:20:46

w waluty ktore sa mocne sie inwestuje a nie w kruszce.nie zyjemy w rosji I nie placimy zlotem.

#5 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 19:22:55

zreszta chyba wystarczy posledzic giełdę. :)

#6 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 19:47:28

w waluty ktore sa mocne sie inwestuje a nie w kruszce.nie zyjemy w rosji I nie placimy zlotem.

Sorki, ale , moze lepiej już nic nie napiszę, ot fachowcy - w waluty powiadasz  ?  hm :)

#7 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 20:07:51

nie wiem po co Pani Misio soe Pani unosi.... nie podwazam Pani zdania tylko napisalam od siebie.... przepraszam jesli urazilam.

#8 ~pelcia~

~pelcia~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 13:56:05

Jeśli chcecie zaczynać na forexie to radzę próbować dostać się do firmy tradingowej. Sam działam w Maximus Trading, wiem jak to jest. W momencie kiedy obracacie nie swoimi pieniędzmi po prostu łatwiej jest wam inwestować, podejmować szybkie decyzje - zwyczajnie możliwości zarobku są znacznie większe.

#9 ~jakub katocha~

~jakub katocha~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 13:56:38

Tak na serio - ile muszę mieć pieniędzy żeby móc zacząć na forexie? 10 tysięcy na start ma sens?

#10 ~antek marski~

~antek marski~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 13:55:24

A czytałeś wszystkie wpisy, które się wcześniej pojawiły? Nie musisz mieć żadnej kasy. Jeśli działasz w Maximus Trading to oni ci dają pieniądze na inwestycje, twoim zadaniem jest działanie na takich zasadach, żeby jak najwięcej na tym zarobić.

#11 warth

warth

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 19:43:26

Teraz lepszą inwestycją są grunty i nieruchomości.

#12 piotrorl

piotrorl

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 16:26:56

Myślę, że jak najbardziej. Złoto od zarania dziejów było środkiem płatniczym i takim pozostanie.

#13 ~inwestor~

~inwestor~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 15:21:39

To prawda, złoto w ubiegłym roku miało zadyszkę, ale teraz zaczyna wychodzić z dołka. Moim zdaniem to najlepszy czas na inwestycje np w monety lub sztabki złota Mennicy Polskiej:)

#14 ~jarek mazurski~

~jarek mazurski~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:29:31

Zdecydowanie nieruchomości, wystarczy popatrzeć na historyczne wyceny wybranych hal np. hale.jartom.com/nieruchomosci/Tulipan-Park-Warszawa-Nadarzyn-1080dhhw,61,hale,hp,w,,,,--

To bardzo dobre okazje, o ile firmy znajdą środki na realizację tych inwestycji.

#15 ~adam kierek~

~adam kierek~
  • Goście

Napisano 16 maj 2014 - 10:28:17

Przedmówco - pełna zgoda, problem tkwi jednak w tym, że mało która firma posiada teraz aż taki kapitał, aby móc sobie pozwolić na przejęcie hali magazynowej wartej kilka milionów - to staraj się brać pod uwagę. 

#16 ~margoto~

~margoto~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 10:24:52

Ten kto posiada teraz środki, zrobi fajną inwestycję. Jedynym problemem rynkowym jest kapitał - ale faktycznie przejęcie właśnie teraz hali Jartomu, rodzi znakomite możliwości inwestycyjne.... 

#17 ~forumiak~

~forumiak~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 10:21:25

Piszecie o halach Jartomu - a macie takie środki żeby przejąć halę za kilka milionów? Pewnie nie, i to jest problem rynku. Gdyby na rynku była kasa to już dawno tych nieruchomości by nie było. 

#18 ~kalinigo~

~kalinigo~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 10:34:52

Magazyny to inwestycja dla poważniejszego gracza... macie kilka milionów na inwestycje? Coś mi się nie wydaje. Mając te środki pewnie bym włożył w to kasę. To inwestycja długoterminowa. Nie spodziewajcie się tutaj zwrotu z inwestycji w jakimś wybitnie krótkim czasie, bo niby jak?

#19 ~paten~

~paten~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 10:40:15

Kolego - też bym zainwestował w taką halę, ale widzę, że te nieruchomości JARTOMu to kilka milionów. Jaka część rynku ma środki na takie przejęcia? Mizerna....

#20 ~marwus~

~marwus~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 10:40:33

Nieruchomoścu magazynowe to inwestycje z nieco innej półki cenowej, wymagają posiadają milionów. To nie jest inwestycja dla byle kogo, więc raczej nie traktowałbym jej jakoś czegoś wyjątkowego. Ale faktycznie to ma JARTOM jest godne uwagi - dla dużego gracza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych