Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Inwestycja w halę produkcyjną.

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 taricotti

taricotti

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 08 lipiec 2015 - 11:10:22

Witam,

Planuję inwestycję w średniej wielkości halę produkcyjną. Chciałbym Was poprosić o poradę w wyborze wykonawcy działającego w naszym regionie. Wstępnie upatrzyłem firmę o zasięgu ogólnopolskim Ocmer ( http://www.ocmer.com.pl/ ), ale chciałbym jeszcze zebrać jakieś inne opcje i opinie przed wysłaniem zapytań ofertowych. Chodzi mi o konstrukcję stalową. Z góry dzięki za pomoc.

#2 anna990

anna990

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 21:23:44

Ja znam tylko odpowiedz na następne Twoje pytanie jakie zadasz skąd wziąść najemców do hali. Proponuje skorzystać z agregatów ogłoszeniowych jest ich kilka niektóre oferują
100 portali ja proponuje ponad 50 w firmie Reklamuj Dom. Stawiają na jakość nie na ilość co moim zdanie o wiele bardziej jest korzystne biorąc pod uwagę że mieszkanie sprzedałam w 2 miesiące.

Użytkownik anna990 edytował ten post 24 wrzesień 2015 - 21:24:31

#3 Bazyli Sawicki

Bazyli Sawicki

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 18:02:19

Dzień dobry!

Jestem nowy z inwestycjami, mam zainteresowani o ayear temu. i mam tego bloga na temat możliwości inwestowanie, mam zainteresowani o forex i handlu binarnym. można odwiedzić moich blogów a może również przekazać uwagi i sugestie na temat inwestycji. Nazwa mojego bloga jest: www.inwestowanie-opcje.pl

nadzieję czytać swoje komentarze i porady na temat jednego z moich blogów tym Days

Dziękuję!

#4 blusrobert

blusrobert

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 13:58:50

Możesz sobie zerknąć na https://commercecon.pl/. Rzetelna, godna zaufania i profesjonalna firma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych