Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Inwestowanie w złoto

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~sanker~

~sanker~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 10:57:48

Działam z XTB. Uważam, że rynek surowców jest bardziej perspektywiczny niż rynek walutowy, ale to każdy może mieć własne doświadczenia. Bez rekwotować, niskie spready, wysoka płynność. Na koncie Basic dają gwarantowany stop loss. Jeśli zamierzacie spróbować, to radzę oczywiście zacząć od konta demo. Można testować wszystkie funkcje i narzędzia, no i na tej podstawie najłatwiej można ocenić, czy dacie sobie radę. Wpłaćcie depozyt dopiero, kiedy coś sensownego wypracujecie.

#22 ~samos~

~samos~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 09:48:22

W XTB działam max przy dźwigni 1:100. Mam gwarantowany stop loss, realny spread 0,3 pkt na złocie. Ogólnie potencjał jest tutaj bardzo duży, głównie ze względu na płynność tego rynku. Trudno przewidzieć, jak to będzie dalej wyglądać, ale naprawdę - mam efekty. To, co wam wymieniłem, dotyczy XTB - ich platformy. Ale wiadomo - nie od razu kasa, radzę startować z kontem testowym i na nim sprawdzić, czy się do tego nadajecie.

#23 ~adammn~

~adammn~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 11:04:30

Na złocie gram pod alternatywę dla akcji spółek dywidendowych głównie. Do tej pory zwroty praktycznie 15% rocznie, czasami mniej, czasami więcej. Na monetach jest dodatkowy profit według mnie, bo czasami sprzedaję kolekcjonerom, czy robię takie małe biznesiki przez aukcje online. Jak masz trochę czasu to idzie zarobić. Bardzo dużo monet złotych, które z 30% przebitką później sprzedałem kupiłem pierwotnie w mennica24.pl.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 13:59:09

bezedury....

#25 gregh

gregh

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 11:58:09

Ja uważam, że lepszym sposobem na pomnożenie pieniędzy  jest inwestycja w nieruchomości za granicą. Brat mnie namówił na taką inwestycję, znaleźliśmy korzystną ofertę na Inwestuj w Gruzji i zaczliśmmy współpracę z tym biurem.

#26 ~utarga~

~utarga~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 09:46:01

Surowce to jak dla mnie mega opłacalny temat i po prostu warto w nie wejść, ale wiele zależy od tego, jakie macie oczekiwania. Na pewno pod względem inwestycyjnym można teraz wyciągnąć całkiem niezłe środki, ale jakie dokładnie, to już zależy od was. XTB daje wam wszystkie materiały, jakie są niezbędne, do zarobienia konkretnej kasy. A czy to wykorzystacie? To już zależy w 100 proc. do was. Na pewno potencjał pod względem inwestycyjnym jest znakomity. 

#27 ~halto~

~halto~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 10:34:17

Co do systemu XTB to faktycznie tak to wygląda, ale zrealizowanie celów - przede wszystkim poznajcie system, rozpoznajcie temat, wtedy naprawdę wyciągniecie z tego maksa. Najważniejsze jest zdrowe podejście. Nie szczęście, tylko doświadczenie ma kluczowe znaczenie. 

A żeby osiągnąć dokładnie to, czego chcecie, musicie temu poświęcić po prostu sporo czasu.

#28 m0drzew

m0drzew

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 03:07:40

te systemy xtb to hazard... wygrasz, albo przegrasz... ja tam wolę zarabiać w ten sposób:

jeden skuteczny sposób na zarabianie kasy

#29 ~damante~

~damante~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 10:57:39

Nie, to jest normalne inwestowanie. Większość zależy od Twojej wiedzy na temat rynku i narzędzi. Masz pojęcie, działasz z głową, to wyciągasz z tego całkiem niezłe pieniądze. Tak jak ja. Ale rzeczywiście - takie inwestowanie na pewno nie jest dla każdego.

#30 ~wacek555~

~wacek555~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:21:35

Szybko dostarczają złoto ze strony mennica24.pl. To jest akurat bardzo istotne żeby czas realizacji zamówienia trwał nie więcej niż 24h, bo po prostu ceny kruszcu są w ciągłym ruchu, więc towar kupiony jednego dnia, już dwa dni później może być wart zupełnie inne pieniądze.

#31 ~semtero~

~semtero~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 07:17:12

Dokładnie tak. Wchodzi się w XTB i przez nich wszystko załatwia. Nie ma co ukrywać, że potencjał inwestycyjny w temacie jest bardzo duży, ale trzeba przede wszystkim rozsądnie do tego podejść. Jak należy inwestować? Planując to z głową. Czyli najpierw okres testowy, ale przede wszystkim działanie wyłącznie z takimi tematami, o jakich macie pewne pojęcie. I to już jedyna słuszna droga.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych