Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Inwestowanie w złoto

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ciakisz

ciakisz

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 08:11:41

Cześć,

od kilku miesięcy zastanawiam się w co ulokować pieniądze.. Rozmawiałem już z kilkoma osobami i często powtarza się że na monetach można zarobić. Przeglądałem kilka ofert i trafiłem na http://inwestycje.me...a.com.pl/zloto/ co sądzicie o tych złotych monetach? 

Dzięki za pomoc

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 10:51:29

Sondzimy ze to jest reklama.

#3 barni

barni

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 14:30:27

Ja myślę że inwestycje w złoto są tak samo niebezpieczne jak w inne surowce. http://www.inwestowaniena5.pl tutaj znajdziesz bezpieczniejsze formy inwestycji.

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 14:47:31

Najlepsze inwestycje to te w nieruchomosci, w mieszkania (i w ziemie). Teraz jest najlepszy czas ku temu zeby wyrwac cos z rynku nieruchomosci, kilka kawalerek lub mieszkan dwupokojowach, takie sa najbardziej oplacalne. :)
Nigdy sie na tym nie straci, zawsze mozna sprzedac (najlepiej oczywiscie po pieciu latach zeby nie placic niepotrzebnie 19% podatku dla panstwa), albo wynajac i czerpac z tego korzysci finansowe.
Majac na stanie kilka takich mieszkan jest tylko jeden problem, co robic z pieniedzmi, czy jezdzic sobie na zagraniczne wycieczki, czy inwestowac dalej... :D
...ale kazdemu zycze takich problemow,
pozdrawiam ! :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 15:06:53

Ee tam...inwestujcie w alkohol!! Jest najlepiej oprocentowany a przy odpowiednich dodatkach dość szybko się zwraca :-)

#6 Bodix12

Bodix12

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 20:13:00

Można  kupić jedną albo dwie sztabki złota, ale inwestycje długoterminowe wymagają posiadania raczej większej kwoty pieniędzy. Jesli nie to jednak lokaty zawsze będą dobrą alternatywą polecam  oferty na http://www.rankinglokat.eu

#7 ~peteks~

~peteks~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 10:15:23

O ile macie na to środki, to czemu nie, bo zainwestować można i to całkiem niezłe pieniądze. Pytanie o odpowiedni kapitał. Czy posiadacie go? Zerknijcie choćby na to - jartom.com/centrum-logistyczne-na-sprzedaz

#8 ~mnll~

~mnll~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 13:01:52

Ja zainwestowałem w ekologicznaelektrownia.pl więc mogę się wypowiedzieć. Wymagany kapitał może wynosić już 30 000zł, średnioroczny zysk to około 14%. Inwestycja polega na wykupieniu udziałów w spółce celowej, które mogą być dziedziczone, sprzedane lub podarowane. Inwestycja jest w pełni bezpieczna, ponieważ elektrownie muszą skupić całość wyprodukowanej energii. W praktyce wszystko wygląda dokładnie tak, jak opisano na ich stronie. Są więc uczciwi, za co ich cenię i serdecznie polecam.

#9 hanianow

hanianow

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 październik 2015 - 11:59:57

Można zarobić na monetach, ale pod warunkiem że się na nich dobrze znasz. Jeśli tak nie jest, to nawet nie próbuj bo to bez sensu.

#10 karolbiel1

karolbiel1

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 29 październik 2015 - 12:44:31

Można zarobić na monetach, ale pod warunkiem że się na nich dobrze znasz. Jeśli tak nie jest, to nawet nie próbuj bo to bez sensu.

Niekoniecznie tak jest, gdyż są takie strony jak mennicazlota.pl czy inne tego typu, na których nawet są specjalne kalkulatory, dzięki którym możesz wszystko zaplanować. Polecam szczególnie plan "Edukacja", który pozwala oszczędzać na przyszłość dzieci. 

#11 Demetriusz

Demetriusz

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 12:37:28

Złote monety zawsze były dobrą inwestycją. Zarówno bulionowe jak i okolicznościowe http://inwestycje.me...y/monety-zlote/ . Kiedy Stanisław August Poniatowski 250 lat temu zakładał Mennicę Polską za jedną złotą monetę można było kupić dużą posiadłość. Niedawno Mennica Polska wydała złoty Merentibus ze Stanisławem Augustem Poniatowskim o wadze 1 kg. Wyprodukowano 10 szt takich monet. Tak monet bo są one środkiem płatniczym w Nowej Zelandii o wartości 10 000 dolarów nowozelandzkich. Kilka lat temu monetę tę sprzedawano za 210 tyś zł. Obecnie oscyluje ona między 230 a 215 tyś zł. Kamienicy za to się już nie kupi, ale jakieś małe mieszkanko ....
merentibusaw.png

#12 ~Konstanty~

~Konstanty~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 12:48:21

Najlepsze inwestycje to te w nieruchomosci, w mieszkania (i w ziemie). Teraz jest najlepszy czas ku temu zeby wyrwac cos z rynku nieruchomosci, kilka kawalerek lub mieszkan dwupokojowach, takie sa najbardziej oplacalne. :)
Nigdy sie na tym nie straci, zawsze mozna sprzedac (najlepiej oczywiscie po pieciu latach zeby nie placic niepotrzebnie 19% podatku dla panstwa), albo wynajac i czerpac z tego korzysci finansowe.
Majac na stanie kilka takich mieszkan jest tylko jeden problem, co robic z pieniedzmi, czy jezdzic sobie na zagraniczne wycieczki, czy inwestowac dalej... :D
...ale kazdemu zycze takich problemow,
pozdrawiam ! :)

... Kamienicy za to się już nie kupi, ale jakieś małe mieszkanko ....

Tylko mieszkanka!

#13 witkac

witkac

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 07 listopad 2015 - 11:42:56

Na krótko można zarabiać na walutach. Przykładowo w maju ceny euro dochodziły do 4 zł, a teraz do 4,30 zł/Euro. To 7,5 procenta w 5 miesięcy i to bez podatku. Wystarczy tylko mieć konto walutowe https://www.deutsche...o-walutowe.html Można wszystkie zlecenia wykonywać aplikacją na smartphonie. Jednak by grać samodzielnie na giełdzie podobno trzeba mieć przynajmniej milion złotych. Wówczas już nie trzeba chodzić do pracy, a doradcy inwestycyjni będą pracować za nas.

#14 marzka11

marzka11

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 10:53:39

Ogólnie to widzę że takie strony typu skup.zlota.pl mają się od dłuższego czasu dobrze więc chyba ogólnie cała "złota" branża kręci się dobrze. Tym bardziej że czasy się ostatnio robią mocno niepewne, a to jednak jedna z bezpiecznych form lokowania kapitału.

#15 antonina1974

antonina1974

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 19 luty 2016 - 14:35:02

Hej, zanim zaczniecie inwestować, koniecznie sprawdźcie ceny w pewnych źródłach. Ja polecam tę stronę: gram złota

#16 ~Rekord~

~Rekord~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 09:33:38

Też słyszałem o omnibet.pl, dobra sprawa, jak ktoś sam się na tym nie zna, a chciałby typować pewnie i wygrywać :) Ja lubię ryzyko, ale ostatnio jednak bardziej się uspokoiłem i zamiast inwestować, typować, powierzyłem to ludziom z omnibet i dużo zyskuje.

#17 ~gadna~

~gadna~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 07:21:16

Inwestowanie w złoto to naprawdę opłacalny temat i można  w taki sposób wyciągnąć całkiem niezłe zyski. Działam w temacie metali dopiero od kilku miesięcy, głównie na platformie easyMarkets i naprawdę sensownie sobie radzę. Plusów wiele, ale przede wszystkim chodzi o niezawodność platformy i to, co wpływa na bezpieczeństwo. Obecność dealCancellacion była dla mnie bardzo ważna, bo jednak świadomość opcji anulowania operacji po prostu wiele ułatwia.

#18 ~rubens~

~rubens~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 07:41:25

Co muszę zrobić, żeby korzystać z konta? Oni wymagają jakiejś większej identyfikacji, przesyłania dokumentów, czy wpłacania depozytu? W skrócie - co muszę zrobić, żeby zacząć z nimi inwestować?

#19 ~gadna~

~gadna~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 07:23:53

Będziesz musiał wprowadzić swoje dane, ale to dopiero kiedy będziesz chciał inwestować normalne pieniądze. Pamiętaj, że broker musi się również z tego rozliczać, podobnie jak z tych dochodów musisz się rozliczać również i ty. Ale spokojnie - wszystkiego dowiesz się od easyMarkets. Masz wątpliwości to nie czekaj na odp. z forum, tylko dzwoń do supportu. Tam o wszystkim cię poinformują. 

#20 rasiak94

rasiak94

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 15:25:33

Uważam, że lepiej jest zdecydować się na inwestowanie w fundusze inwestycyjne, gdyż umożliwiają inwestycję na różnych rynkach. Najpopularniejsze zostały wymienione na http://www.viennalif...forma-funduszy/ - stronie internetowej platformy, umożliwiającej inwestowanie w nie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych