Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Inwestowanie w opcje binarne?

forex giełda inwestycja praca online finanse internet

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 Tomek54

Tomek54

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 13:16:12

Dobre zestawienie bonusów bez depozytu jest tutaj: http://opcjebinarne....s-bez-depozytu/ ale i w sumie polecam tylko byllbinary i Ayrex 

#42 bonio

bonio

Bywalec

• PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 19:35:23

Na pewno warto wcześniej bardzo dobrze zaznajomić się z tematem. Mój brat na przykład interesował się akcjonariatem obywatelskim, ale jak się okazuje to już przeżytek. To się szybko zmienia i trzeba mieć stale rękę na pulsie. Tak samo może być z opcjami binarnymi...

#43 Macoo

Macoo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 22:50:17

Generalnie inwestowanie w opcje binarne, to ciekawa alternatywa dla GPW czy Forexa. Jest w miarę prosta, ale oczywiście trzeba poznać odpowiednie strategie i optymalne platformy, tak żeby móc spokojnie grac, ja zaczynałem przygodę z gpw i opcjami binarnym od serwisu https://gragieldowa.pl/opcje-binarne

#44 ~martin~

~martin~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 09:44:57

Długo odwodziłam męża od pomysłu zakupu złota inwestycyjnego korzystając z ofert internetowych. Jednak przekonał mnie i skorzystaliśmy z usług Mennicy, której ofertę znaleźć można na stronie pod adresem mennica24.pl . Wszystko przebiegło pomyślnie, więc polecam.

#45 Kacpair

Kacpair

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 10:45:39

Na początku temat może wydawać się dość skomplikowany, ale nie jest to jakaś wiedza magiczna. Warto posiłkować się brokerami np. Iq option https://xbinop.com/pl/opinia/iqoption/

ma bardzo dobre opinie. Jak wszędzie trzeba poświęcić trochę czasu na początku, aby się wdrożyć, ale najpierw trzeba siać, by później zbierać plony.

#46 grand

grand

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 13:24:27

Myślę, że w tym wypadku lepszym rozwiązaniem niż IQoption, będzie exbino, bo ma polską walutę i minimalny depozyt to tylko 50PLN - http://binary24.pl/exbino/

#47 nokibird

nokibird

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2017 - 15:43:48

Inwestowanie w opcje binarne jest bardzo podobne do inwestowania w forex jednak tutaj szybciej mozemy realizowac nasze zyski. Nawet do 93% w ciagu 30 sekund. Wiecej informacji na temat opcji binarnych takich jak strategie, opinie, brokerzy mozemy znalesc na https://www.opcje-binarne.pl/

#48 grand

grand

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 20:36:07

Polecam korzystać ze sprawdzonych stron, jeśli chodzi o opcje binarne ;) 

#49 forex24

forex24

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 18:26:21

Opcje binarne są podobne do forex jednak mają zdecydowanie większe opłaty, także zdecydowanie jest lepiej znaleźć jakaś platformę forex (np tutaj https://platformyforex.pl) i na niej zacząć handel niż bawić się w opcje. 

#50 mpire

mpire

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2017 - 17:15:30

Swego czasu próbowałem inwestować w opcje binarne, niestety nie czułem ich i nic z tego dobrego nie wyszło. Teraz, dzięki https://pl.tradingvi...yptocurrencies/ zainteresowałem się kryptowalutami i naprawdę zastanawiam się nad tym, czy w nie nie zainwestować.

#51 ~bart1980~

~bart1980~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 14:01:39

a ja od miesiąca zainwestowałem w masternode na walucie Polis.

Dziennie przynosi mi to zysk około 150 zł co miesięcznie daje 5000 zł zarobku. Codziennie do mojego portfela spływa około 8- 9 jednostek
Pomijając codzienne zyski plusem jest to, że przez cały czas jestem właścicielami zainwestowanego kapitału i mogę nim dysponować np łatwa i szybko spieniężyć.
Oczywiście nie sugeruje inwestować wszystkich swoich oszczędności, ponieważ każda inwestycja niesie za sobą ryzyko

#52 ~sektors~

~sektors~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 09:55:46

Poczytajcie sobie o inwestowaniu w złoto. A najlepiej zacznijcie od odpalenia konta testowego na XTB – wtedy powinny nadejść wnioski. Co mam konkretnie na myśli? Głównie panel xstation. Pod względem analitycznym to jest mistrzostwo świata, poważnie. Tylko do poważniejszych wniosków można dojść dopiero po czasie – głównie chodzi o zrozumienie zasad działania tego systemu. Macie tam gwarantowany stop loss. Ogólnie – złoto jest mocno płynnym tematem i tutaj potencjał zysku jest po prostu bardzo duży.  

#53 ~setoro~

~setoro~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 09:34:22

Przeanalizuj możliwości, jakie daje XTB - masz różne tematy. Poziom ryzyka? Jest zależny od danego przypadku, ale generalnie radzę celować w te tematy, które po prostu nie są dla was anonimowe. tam macie system xstation, genialną analitykę, a musicie jedynie odpowiednio do tego podejść.

#54 ~semeski~

~semeski~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 10:50:18

Polecam XTB - działa pierwsza klasa, niezawodnie, solidnie.

Tzn. przede wszystkim powinniście inwestować w takie zagadnienia, o jakich macie pojęcie. Jeśli faktycznie w ten sposób do tego tak podejdziecie, to cele zrealizujecie. Pod względem inwestycyjnym moment jest znakomity - wykorzystajcie to.

#55 Piotroff

Piotroff

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 maj 2019 - 21:06:08

Forex to jednak jest giełda i dobrze mówisz, kto nie ryzykuje ten nie ma. Czy sprawdzałeś może temat pożyczek społecznościowych? Wydają się ciekawą alternatywą i zyski jakie można uzyskać są bardzo kuszące. z włożonych 50 tys. zł można dostać co najmniej 6,5 tys. zł. Na lokacie z pewnością tyle nie zarobisz a giełda jednak jest niepewna. 

#56 ~gajkus~

~gajkus~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 09:31:23

Hmm… giełda i forex to dwie różne rzeczy, więc nie bardzo rozumiem. Jeśli chcecie coś sensownego z tego wyciągnąć, to musicie działać. Akurat pod względem inwestycyjnym rynek wygląda, jak wygląda. A jak będzie dalej? Czas pokaże. Macie system XTB, możecie podziałać na demie, bez ryzykowania własnych środków.  A ile z tego wyciągniecie, to już całkiem inna kwestia.

#57 ~dreks~

~dreks~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 10:01:03

OK, ale czy wejście w temat wiążę się z poważniejszymi kosztami? Nie chodzi mi o sam depozyt, tylko o inne tematy. Czy np. samo korzystanie z systemu związane jest z jakimikolwiek kosztami? Jakiś miesięczny abonament, czy coś?

#58 ~hampus~

~hampus~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 07:12:08

Opcje binarne też są w systemie XTB? Planuję coś ruszyć z niewielkim kapitałem, ale chcę, żeby to było przemyślane. No i na pewno jakoś sensownie podzielę portfel. Co proponujecie?

#59 Pomarańczowa

Pomarańczowa

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 17:14:55

ja sie zawsze cykałam opcji binarnych, już wolę forex, ale wiadomo co kto lubi :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forex, giełda, inwestycja, praca, online, finanse, internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych