Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Inwestowanie w opcje binarne?

forex giełda inwestycja praca online finanse internet

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 David76

David76

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 23:41:57

Tak, byłem jakiś czas temu na szkoleniu w option trade ze startegii opartej na Fibonaccim. Bardzo fajne szkolenie, do tego goście z comparica często je robią. Sporo można wynieść, tylko musisz u nich mieć konto - przynajmniej demo.

#22 mattti89

mattti89

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 07:15:56

Ostatnio też znalazłem fajnego brokera, tzn fajne bonusy daje :)

http://www.bullbinar...-deposit-bonus/

Oferta tez ciekawa, może warto się zainteresować :)

#23 CzystaMoc

CzystaMoc

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 16:38:31

Ja inwestuję od jakiegoś czasu w złoto, wszystko zaczęło się od tej strony - mennica, a potem już jakoś poszło. Dużo czytałam o tego typu inwestycjach, potem kupiłam trochę bulionu, teraz czekam bo złoto idzie w górę i są szanse na całkiem ładne zyski ;)

#24 Tomáš Petera

Tomáš Petera

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2016 - 13:35:17

d

Użytkownik Tomáš Petera edytował ten post 13 luty 2016 - 13:35:56

#25 Tomáš Petera

Tomáš Petera

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2016 - 13:35:17

Witam,

Parę tygodni temu w intrenecie znalazłem stronę, która zawiera dużo porad i wskazówek jak handlować opcjami binarnymi. Wpadłem na pomysł żeby o tej stronie wspomnieć u was, w przypadku gdyby ktoś szukał informacji na ten temat czy materiałów do nauki. Jest tam dokładnie opisane, krok po kroku, jak handlować opcjami binarnymi. Znajdziesz tam także rady dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia, ale także dla zaawansowanych traderów. Oczywiście nie brakuje tam również strategii, których możesz użyć w swoim planie handlowym wedle własnej woli. Odwiedzić poradnik opcji binarnych

#26 doniwera

doniwera

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 luty 2016 - 11:06:29

ja slyszalam ze jest to oplacalne ale trzeba ie porządnie wgłebic w temat ;) I znać troche na rzeczy 

#27 kogorua

kogorua

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 luty 2016 - 11:48:48

Inwestowanie w opcje binarne jest dość przewrotne - można zarabiać potężne sumy, jeśli ma się ogromny kapitał, ale można też zbudować duży majątek właściwie od zera. Najważniejsze to wykorzystywanie sygnałów binarnych i korzystanie z usług dobrych brokerów. Lepiej więc przejrzeć dobrze opinie o opcjach binarnych i dopiero później grać za prawdziwe pieniądze.

Użytkownik kogorua edytował ten post 20 luty 2016 - 20:34:35

#28 mattti89

mattti89

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2016 - 08:48:54

czesc. handluje ktos z Was w ox markets? szukam opinni.

#29 Babian

Babian

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 10:19:18

Ja właśnie chcę pobawić się w opcje binarne z Noble Option . Czy ktoś już inwestował coś z nimi? mają ciekawe informacje na bieżąco z giełdy na stronie i wygląda to ciekawie. Myślę że zainwestuje jakąś sumkę na początek i zobaczę. 

#30 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 13:31:26

W dzisiejszych czasach można nieźle zarobić na kursach walut, ale trzeba wiedzieć jak inwestować dobrze pieniądze w waluty. Poczytajcie na tym forum biznesowym http://www.biznesfor...-walut-vf81.htm jak dobrze inwestować pieniądze w waluty w dzisiejszych czasach !

#31 michalPZN

michalPZN

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 07:45:37

Oczywiście, że inwestycja w opcje binarne może się opłacić. Jest jednak tak wielu dostawców - brokerów, że trzeba szczegółówo poznać ich ofertę. W tym celu najlepiej skorzystać ze strony oszustwo.net gdzie brokerzy zostali przetestowali i szczegółowo opisana jest ich oferta.

#32 ~Marka~

~Marka~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 19:30:02

Bardzo lubię opcje binarne

#33 HelenaWilla

HelenaWilla

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 21:50:21

Bardzo lubię opcje binarne

Myślę, że opcje binarne jest naprawdę fajny sposób na zarabianie pieniędzy z domu. Sprawdź TopOption opinia, aby znaleźć najlepsze informacje!

#34 sylwia4012

sylwia4012

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:01:04

Od kilku miesięcy operuję na opcjach binarnych i polecam to każdemu, kto chce inwestować w sieci. Jeśli dobrze wybierzecie platformę inwestycyjną zyskacie narzędzia do zarabiania. Ja wybrałam Exbino, bo mają najbardziej kompleksową moim zdaniem platformę. Platforma jest bezpieczna i stabilna. Do tego regularnie wypłacają zyski. Jeśli ktoś chciałby zainwestować w opcje to ta platforma jest według mnie najlepsza.

#35 grand

grand

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 04 październik 2016 - 21:05:38

Ech, widzę że pojawiło się tu sporo stron, które nie są sprawdzone... Jeżeli ktoś już szuka wiedzy na temat opcji binarnych, to szczerze mogę polecić Wam http://www.binary24.pl/ - jak źródło codziennych i darmowych analiz, a także forum binarne.com jako kompendium wiedzy jak i aktualnych opinii  :)

#36 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 13:00:43

Tutaj trzymajcie namiary - big.biz.pl/poradnik-inwestora/

Co o tym sądzicie? Jeden z tematów, jakie na poważnie biorę pod uwagę, bo z założenia ma dawać kilka razy wyższy zysk niż na lokacie. Czy ktoś w to wchodził? Jak to widzicie? Czy to dla was bezpieczna inwestycja?

#37 bartekk90

bartekk90

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 15:09:56

Inwestowanie w opcje binarne jest opłacalne, nawet bardzo, ale może być też ryzykowne, szczególnie jeśli za inwestowanie bierze się ktoś bez żadnego doświadczenia i wiedzy. Najważniejsza jest odpowiednia strategia - polecam kierować się zarówno grafami za okres poprzedni, jak i wiadomościami z rynku. Co do platform do inwestowania, to jest ich kilka, dość nowoczesną mają na https://exbino.com/pl/ - jest prosta w obsłudze, a konta z obłogą klienta bez zarzutu.

#38 grand

grand

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 14:56:15

Czytałem  na forum opinie o exbino

#39 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 15:16:53

Witam ;) Zajmuję się marketingiem internetowym, inwestycjami  średnioterminowymi. Osoby zainteresowane takim typem inwestycji zapraszam do rozmowy, mój e-mail: kubateczar@gmail.com

#40 trados

trados

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 19:46:07

Jeśli chodzi o opcje binarne to faktycznie jest to banał. Tutaj właściwie opierasz się tylko na szczęściu. Jeśli chodzi o forex to jest już nieco więcej kombinowania. Powinno się sporo czasu poświęcić na naukę oraz później na analizowanie światowych rynków. Osobiście gram od paru lat i na początku było naprawdę ciężko. Przez większość czasu niestety się traci. Jeśli już ktoś decyduje się na inwestowanie w forex to mogę polecić tę stronę: https://www.tms.pl/kursy-akcji . Mają bardzo fajne konto demo, na którym wiele się nauczyłem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forex, giełda, inwestycja, praca, online, finanse, internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych