Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Inwestowanie w opcje binarne?

forex giełda inwestycja praca online finanse internet

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 grand

grand

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 20 wrzesień 2013 - 15:07:17

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, by rozpocząć inwestowanie na rynku Forex albo w opcje binarne.

Słyszałem, że jest to w miarę opłacalne i niezbyt trudne. Ale jak się mówi: "kto nie ryzykuje ten nie ma" :)

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z Forexem albo opcjami binarnymi?

Znalazłem taką stronę http://www.binary24.pl/ - wygląda ciekawie, co o tym sądzicie?

Użytkownik grand edytował ten post 04 październik 2016 - 21:02:13

#2 ~77~

~77~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 15:27:11

brawo.gif

#3 grand

grand

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 10:41:29

Jak widzę nikt nie ma doświadczenia, więc pójdę na sapera i zarejestruje się na darmowym koncie Demo (nic nie stracę) i poinwestuje ;) 

#4 grand

grand

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 11:29:46

Oto wyniki mojej inwestycji na koncie demo:

88c8fcc1e35ba568med.jpg

Co o tym myślicie? Warto zainwestować prawdziwe pieniądze?

Na czysto miałbym 27zł w przeciągu pół godziny :D

#5 ~manderos~

~manderos~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 11:21:07

To duże ryzyko... Tylko nieruchomości mają w tym momencie na tyle niskie wyceny, aby można było je nazwać okazjami. Zobaczcie to - http://www.jartom.com/hale Nie ma co ukrywać faktu, że tutaj mówimy o dużym kapitale, ale tak samo wysoki jest potencjał zysku.

#6 grand

grand

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 17 październik 2013 - 12:45:23

Właśnie nieruchomości są dużym ryzykiem. Szukaj i wciskaj klientom sprzedaż działki, domu - to nie jest wcale łatwe! 

Na rynku pojawiła się nowość w postaci Sygnałów Binarnych. Szczegóły znajdziecie na http://www.binary24....sygnaly_binarne

#7 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 14:06:06

Słyszeliście, że w Japonii jest bardzo popularne inwestowanie w opcje binarne. Prawie 1/4 jej mieszkańców gra na giełdzie co najmniej 3 razy w tygodniu, siedząc w domu.  :)

#8 ~marek23~

~marek23~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 12:53:28

Ja słyszałem, że to nawet jest 1/3 ich obywateli, ale nie ma co do nich porównywać Polaków, u nas jest całkiem inne podejście do życia. Ludzie wolą pracować fizycznie za grosze i żyć tak monotonnie...

#9 ~gerwi~

~gerwi~
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 18:44:56

Japończycy są dziwni, ale nie zmienia to faktu, że wiedzą najlepiej w co inwestować ;)

#10 Damian81

Damian81

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 10:21:01

Dołączę do tematu, ponieważ mój problem również dotyczy inwestowania. Nigdy wcześniej nie inwestowałem pieniędzy, dlatego moje doświadczenie jest zerowe. Chciałbym w przyszłym roku zainwestować część moich oszczędności w fundusz inwestycyjny. Nie mam wybranego konkretnego funduszu - jak na razie jestem na etapie szukania odpowiedniego. Czy ktoś z Was mógłby mi coś polecić? Co sądzicie na temat tych funduszy - https://www.bphtfi.pl/stopy-zwrotu?

#11 grand

grand

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 07:56:50

Jakoś nigdy nie byłem przekonany do funduszów :)

#12 ~rosik~

~rosik~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 11:10:19

Na funduszach straciliśmy spore pieniądze. Jeśli chodzi o inwestycje, które są opłacalne, to na pewno hale magazynowe, szczególnie w SSE, ewentualnie w biurowcach. JARTOM ma takich okazji na prawdę sporo - kwestia tylko taka, czy rynek rzeczywiście znajdzie na to wszystko środki.

#13 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 14:41:24

Inwestycje w nieruchomości są czasochłonne.

#14 BogusM3

BogusM3

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 10:27:10

Witam!

Pojawiła się nowa platforma przeznaczona do inwestowania w opcje binarne przy pomocy BitCoinów. http://www.bitplutos.com?campaign=10

Platforma oferuje możliwość zachowania całkowitej anonimowości, nie wymaga weryfikacji oraz gwarantuje wypłacalność będąc podmiotem podległym  firmie eXclusivE Ltd. właściciela serwisu eXbino.com działającego na rynku od 2012 roku.

Rejestracja i korzystanie z platformy są anonimowe. Wymagane są jedynie adres e-mail oraz hasło.

*Dodatkowo numer telefonu jeśli chcemy zapisać się na szkolenia.

Depozyty obsługiwane są w kryptowalucie BitCoin aczkolwiek jest możliwość realizacji wpłat z regularnych walut poprzez przewalutowanie po aktualnym kursie na BTC, można również dokonać wpłat poprzez Skrill lub Neteller.  

Wszystko bezpośrednio na platformie. Serwis oferuje kilka bonusów startowych zależnych od wysokości złożonego depozytu, sięgają one od 25% do 100% wartości wpłaty. Oczywiście by wypłacić bonus należy zgodnie z regulaminem dokonać obrotu bonusem!

Sama platforma oferuje możliwość inwestowania w ponad 90 aktywów: walut, surowców, indeksów, akcji jak również kurs BTC. Na pojedynczej transakcji inwestor możne zyskać nawet 85%! Dla początkujących w świecie opcji binarnych i inwestycji serwis oferuje indywidualne szkolenia oraz całodobowe wsparacie online oraz opcję SpotFollow dającą możliwość obserwowania innych, bardziej doświadczonych inwestorów.

Zapraszam do inwestowania: http://www.bitplutos.com?campaign=10

#15 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 16:38:23

ja ostatnio inwestuje w opcje binarne i narazie mam zyski całkiem niezłe..

#16 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 13:01:51

Witam rok temu dowiedziałem się o tych opcjach binarnych i od tego czasu poszukuje dla siebie nauczyciela w tych opcjach binarnych.

Do tego czasu niestety nikogo nie znalazłem mam nadzieje że jak zaczynam się ogłaszać na forum to ktoś do mnie napisze.

Wiadomo że taka nauka nie będzie za darmo słyszałem że w takich opcjach binarnych po kilku miesiącach można zarobić 20 tysięcy złotych albo i lepiej więc jak jakiś nauczyciel w tych opcjach binarnych nauczy mnie tyle zarabiać to 50% miesięcznych zarobków jest dla niego zapewne każdy zastanawia się gdzie tutaj jest haczyk żadnego nie ma mi 10 tysięcy miesięcznych zarobków w domu wystarczy.

Oto mój email możecie śmiało tam napisać na forum będę mniej zaglądał a na email zaglądam codziennie.

edek7278@gmail.com

#17 mattti89

mattti89

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 15:59:41

Witam, mamtakie pytanie, a u jakich brokerów macie konta? Co sądzicie o Option trade? Ostatnio sporo o nim czytałem w necie. Warto wejść? Dzięki :)

#18 David76

David76

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 grudzień 2015 - 21:53:09

Ja od paru miesięcy inwestuję z Option trade. Wcześniej dość dlugo szukalem brokera. W końcu jednak wybór padł na OT, ma sporo regulacji, więc bezpieczny, do tego dużo instrumentów do inwestowania. A Ty czego szukasz?

#19 mattti89

mattti89

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 23:50:35

Założyłem u nich konto standard. Wpłaciłem 1 tysiać, tak na sprawdzenie. Postestuje trochę i dam znać :)

#20 mattti89

mattti89

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 01:13:41

A mam takie pytanie brałeś u nich udział w jakimś webinarze?

https://www.optiontr...y-webinars.html

Założyłem u nich konto standard. Wpłaciłem 1 tysiać, tak na sprawdzenie. Postestuje trochę i dam znać :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forex, giełda, inwestycja, praca, online, finanse, internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych