Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Interwencja

ban dla obecnego1

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 19:28:37

Obecnego trzeba zbanować, to on trolluje w temacie o Iwonie W i w innych tematach też to on trolluje. Ma kilka zarejestrowanych nicków, ale z gościa Obecny1 też trolluje. 
Obecny1 to forumowy szkodnik.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 19:34:07

Jak pisze on pod swoim głównym nickiem, to udaje kulturalnego, a w rzeczywistości to straszny popapraniec. 
Słusznie nazywają go na forum przychlastem.

#3 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 20:17:44

Zgłaszam temat do usunięcia.

#4 ~forumowicze~

~forumowicze~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 20:26:15

a my zgłaszamy ciebie do usunięcia

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 20:36:48

Wreszcie się ktoś wziął za tego trolla! :angry:

#6 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 20:52:24

Kolejny temat wybitnie prowokacyjny. Celem tego tematu jest dołowanie Moderatora i Użytkownika. 

A ja podejmuję wyzwanie:  Pragnę zapytać anonimowy Gościu kim jesteś i dokąd dążysz?  

#7 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 20:55:20

Zazdrośników ci u nas dostatek, wcale mi ich nie żal.  :wacko:

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:02:44

ciekawe czego zazdroszczą ci zazdrośnicy obecnemu 
ten obecny musi mieć jakieś kompleksy skoro tak mu sie marzy

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:08:34

Obecny1 ma ksywke Amerykaniec, bo z uporem maniaka wciąż pisze i mówi o wymarzonym San Diego. 

Jakaś fundacja albo może jakiś związek lekarzy psychiatrów powinien się zrzucić na bilet do San Diego dla Obecnego1, możnaby wtedy przeprowadzić ciekawe badania, taki eksperyment,
jak zachowuje się chory psychicznie, kiedy znajdzie się rzeczywiście w miejscu, które sobie uroił.
jak to skutkuje, jak chory reaguje na takie bodźce zewnętrzne. 

#10 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:16:16

A ja podejmuję wyzwanie:  Pragnę zapytać anonimowy Gościu kim jesteś i dokąd dążysz?  

Przestań się interesować życiem prywatnym innych ludzi.

#11 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:17:10

Zazdrośników ci u nas dostatek, wcale mi ich nie żal.  :wacko:

A mi jest ich żal. To są ludzie genetycznie upośledzeni którzy nie otrzymali daru radości życia.  Smętni, zatwardziali i mściwi. Tacy się rodzą za pieniądze.  :)

#12 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:20:52

Przyłączam się... i pod zgłoszeniem Obecnego1...podpisuję się obiema rękoma!

A przy okazji... składam wniosek...

... co prawda dotyczy  innego wątku...bo chodzi o temat..."Kto widział Iwonę W."

...i mój wniosek polega na tym, żeby ten temat odkluczyć...

Uzasadnienie:

... no bo nawet jak ktoś zobaczy, czy znajdzie od ośmiu lat bezowocnie poszukiwaną Iwonę... no nawet nie ma gdzie podzielić się tą informacją...taka jest prawda!

#13 ~Nie obrażaj moderatora~

~Nie obrażaj moderatora~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:23:28

Dlaczego Obecny obraża wciąż moderatora !

Dzisiaj niektórzy, chcąc zachować swoje lukratywne posadki również muszą uważać, żeby nie drażnić tych "ważnych", a szczególnie tego jednego, któremu znani blogerzy nadali przezwisko: Un. Unego nie wolno drażnić, a białe zawsze czarnym nazywać (a może odwrotnie).  :wacko:

Ot i mondrala :rolleyes: ze wsi pod Slupskiem sie wypowiedzial. :D
Jak tam obecny, nadal wydaje ci sie ze mieszkasz w San Diego ? Czy to zalezy, czy bierzesz leki psychotropowe tak jak ci lekarz zalecil, czy tez nie. :D
Jak jest na dzien dzisiejszy zatem ? Napisz gdzie mieszkasz, a wszystko stanie sie jasne, czy bierzesz tak jak ci lekarz zalecil, albo nie. :D

Bo ten cały przychlast  Obecny1 prawie jak nawiedzony religijnie mireusz z Rytla na innym fo rum  gdzie nasz kolega Franc z Irlandii moderatorem i jak burą sukę fest go świra  goni  z tymi jego głupotami ! :D

Obecny wiadomo, mieszka na wsi pod Słupskiem. Natomiast ten filmik to efekt manipulajci, widziałam posty Pszczółki na Facebooku, jak prosił na polonijnej grupie o kilka zdjęć z San Diego z avatarami 4 forumowiczów. To pewna na 100% informacja, bo kilka osób zaoferowało pomoc, efekt montażu, amatorskiego wszyscy widzieliście. Rację masz Dreistadt, że Obecny żyje w wyimaginowanym świecie wyobraźni i boi się ludzi, bo przesiaduje całymi dniami i nocami w domowej izbie u siebie na wsi, a właściwie tu na forum. A może ma nawet syndrom Burreta? Kto go tam wie.

#14 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:25:07

Obecnego trzeba zbanować, to on trolluje w temacie o Iwonie W i w innych tematach też to on trolluje. Ma kilka zarejestrowanych nicków, ale z gościa Obecny1 też trolluje. 
Obecny1 to forumowy szkodnik.

Jak pisze on pod swoim głównym nickiem, to udaje kulturalnego, a w rzeczywistości to straszny popapraniec. 
Słusznie nazywają go na forum przychlastem.

ciekawe czego zazdroszczą ci zazdrośnicy obecnemu 
ten obecny musi mieć jakieś kompleksy skoro tak mu sie marzy

Przestań się interesować życiem prywatnym innych ludzi.

mi%C5%9B%20z%20kwiatuszkami%20mi%C5%82eg

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:27:42

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: 
Tobie też miłego poniedziałku życzę Uleczko.
Jesteś taka śliczna.

#16 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:29:20

A ja tak sobie myślę, że ten temat wkrótce osiągnie sukces. Będzie sztandarowym tematem Forum.  :)

#17 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:36:45

Przestań obrażać moderatorów trollu obecny.

Dzisiaj niektórzy, chcąc zachować swoje lukratywne posadki również muszą uważać, żeby nie drażnić tych "ważnych", a szczególnie tego jednego, któremu znani blogerzy nadali przezwisko: Un. Unego nie wolno drażnić, a białe zawsze czarnym nazywać (a może odwrotnie).  :wacko:

Bo ten cały przychlast Obecny1 prawie jak nawiedzony religijnie mireusz z Rytla na innym fo rum gdzie nasz kolega Franc z Irlandii moderatorem i jak burą sukę fest go świra  goni  z tymi jego głupotami ! :D

Obecny wiadomo, mieszka na wsi pod Słupskiem. Natomiast ten filmik to efekt manipulajci, widziałam posty Pszczółki na Facebooku, jak prosił na polonijnej grupie o kilka zdjęć z San Diego z avatarami 4 forumowiczów. To pewna na 100% informacja, bo kilka osób zaoferowało pomoc, efekt montażu, amatorskiego wszyscy widzieliście. Rację masz Dreistadt, że Obecny żyje w wyimaginowanym świecie wyobraźni i boi się ludzi, bo przesiaduje całymi dniami i nocami w domowej izbie u siebie na wsi, a właściwie tu na forum. A może ma nawet syndrom Burreta? Kto go tam wie.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 21:58:42

Co ciebie interesuje gdzie kto mieszka?
Lecz swoje kompleksy a Obecnego zostaw w spokoju.
Dla mnie może mieszkać nawet na szczycie Kilimandżaro,jego dom jego sprawa.
Nie pasuje tobie? To wprowadź się do ziemianki

#19 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 22:01:11

Moderatorzy postanowili nie usuwać tematu, ich "święta" wola.

Nie moja gazeta i nie moje Forum. 

#20 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 22:08:12

Masz rację przedmówco. Każdy mieszka tam gdzie los go umieścił.  Ja wiele lat mieszkałem w drewnianym baraku. To było moje dzieciństwo. Bardzo szczęśliwe.  Po latach przeprowadziłem się do bloku w mieście.  Smutek. Klatki chodowe i ulice ze smogiem. Tak mieszkał również Steve. Ale los rzucił Go w  nieznane. Rzucił do San Diego. Do Raju. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych