Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Internet w Lęborku

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrProfesik

MrProfesik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 wrzesień 2012 - 19:09:44

Jakich mamy dostawców internetu w Lęborku? Znam Vectre, Kanał 6, Neostrada. Interesuje mnie internet bez limitu transferu a więc kablem. Z jakich wy korzystacie? Dodam, że mieszkam na Wysockiego :) Pozdrawiam.

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 06:25:56

Scorpion

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 13:20:47

Jakich mamy dostawców internetu w Lęborku? Znam Vectre, Kanał 6, Neostrada. Interesuje mnie internet bez limitu transferu a więc kablem. Z jakich wy korzystacie? Dodam, że mieszkam na Wysockiego :) Pozdrawiam.

Tylko Neostrada. Korzystam od 8 lat 24/h. Praktycznie ZERO problemów, a te które były to stare Livebox. W końcu je wymieniono na nowe. Mam Neosrtadę 1, telefon i telewizje za niecałe 100zł. m-cznie. Nie zamienię tego na nic innego. Mają dobre wsparcie 24/h, a inni tak jak Vectra, to porażka (miałem od nich kablówkę, sasiad kradł przez 8 lat, a ja płaciłem, jemu nic nie zrobili, a mnie pogrozili).

#4 MrProfesik

MrProfesik

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 30 wrzesień 2012 - 17:41:00

Ja mam właśnie odwrotnie.. Neostrada mnie oszukała i w tym miesiącu rozwiązuje umowę. Chciałbym głównie dowiedzieć się o jakości Vectry :)

I powiedzcie coś więcej o Scorpionie :)

Użytkownik MrProfesik edytował ten post 30 wrzesień 2012 - 20:03:26

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 06:44:50

Ja mam Scorpiona od 4 lat i nie ma żadnych powodów do narzekań

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 08:45:52

Neostrada jest stabilna, inny internet czasem jest, czasem go nie ma, czasem działa dobrze, a czasem źle. Neo masz zawsze takie jak sobie wybierzesz. :)

#7 ~guciu~

~guciu~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 23:01:09

Ją ma scorpiona jakieś 7 lat mieszkam przy placu pokoju nie zamienił bym na żaden inny do jednej anteny podłączonych jest 12 użytkowników. Średnia prędkość ściągania to 700KB/s

#8 ~ROBERT~

~ROBERT~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 22:43:53

WITAM. POSZUKUJE DOSTEPU DO INTERNETU. NIESTETY NIE NA UMOWE BO W MOIM PRZYPADKU JESTEM 3 MIESIACE W KRAJU POTEM 6 MIESIECY MNIE NIE MA. POSZUKUJE KOGOS KTO UDOSTEPNI MI KLUCZ I PODZIELIMY SIE KOSZTAMI

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 12:17:45

Chyba śnisz Rober :)

#10 ~toto~

~toto~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 12:26:15

Tylko Neostrada. Korzystam od 8 lat 24/h. Praktycznie ZERO problemów, a te które były to stare Livebox. W końcu je wymieniono na nowe. Mam Neosrtadę 1, telefon i telewizje za niecałe 100zł. m-cznie. Nie zamienię tego na nic innego. Mają dobre wsparcie 24/h, a inni tak jak Vectra, to porażka (miałem od nich kablówkę, sasiad kradł przez 8 lat, a ja płaciłem, jemu nic nie zrobili, a mnie pogrozili).

ja miałem NEO również 8 lat +- i odradzam to szajstwo jakaś awaria to dzwonisz do nich oni niby sprawę załatwiają mija 2 dni dalej nic ja z nimi woje przez pół roku toczyłem bo neta zrywało aż w koću po pół roku kabel wymienili bo z kablem coś było ale odradzam neo totalnie mają indywidualnych użytkowników w du*** nie informują o jakiś pracach modernizacyjnych nic 0 , teraz mam Vectre 6 miechów i 0 problemów  to raz a 2 jak jakieś prace robią to dostaje na M@ila że mogą być utrudnienia ale nie muszą  np : od 0:00 do 6:00 dnia tego i tego ale rzadko są  przez 6 miechów  tylko 2 razy . NEO TO SZAJS !

#11 ~toto~

~toto~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 12:29:31

i dodaj co do neo to strasznie jak się gra ping sięga 70-60 na neo 10 mb a ja mam teraz Vectre i płace 50zł za 30mb i wszystko śmiga lajtowo bez lagów a dodam że nic nie ściągałem , w neo  jest totalnie zacofane stare kable problemy same z nimi są odrazam Vectre polecam !!

P.S w Vetrze powiedzieli jak coś by się działo to można do nich przyjść osobiście jakby się coś działo a centrala nic by nie robiła wniosek 1 szanują klienta a Neo ma w du***  .

#12 ~neonówek~

~neonówek~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 21:05:15

Mam neo 40mb.Tylko na umowie.Live jest 19-20mb/s.Do tego Decoder UHD 80 i TV śmiga szybko TV bez cięć.Download 900 kb

#13 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 09 styczeń 2014 - 21:32:48

W LTE plusa download mam ok 2500-3000kb/s

#14 ~surfer~

~surfer~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 13:58:26

Vectra to kibel. U mnie w bloku też kradła, jak zgłosiłam to wymówili mi umowę. Jestem w Orange, gdzie czasami są problemy z dekoderem TV, ale wymieniają na nowe.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 11:21:24

tez wlasnie zastanawiam sie na jakiego dostawce wybrac lecz noestrada odprada bo za drogo wychodzi bezprzewodowy tez bo ma limit i tak naprawde duzego wyboru juz nie mam.

#16 ~krystian~

~krystian~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 07:51:23

wczoraj wziołem internet z play w leborku wewnątrz budynku bez anten dodatkowych po 30Mb/s pobierania i wysyłania polecam

#17 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 15:45:18

Scorpion największe gówno jakie można założyć... W dzień chodzi w miarę natomiast wieczorem kicha straszna... Nie polecam!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych