Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Internet stacjonarny w Gdynii

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~petrasek~

~petrasek~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 09:38:24

Przeprowadzam się. Czy na forum jest ktoś z Gdyni, kto ma przetestowane ze 2-3 firmy? Muszę temat załatwić na odległość i to jest dla mnie problem. Usługa musi być pierwsza klasa i działać niezawodnie. Bez szaleństwa z kosztami - do 100 zł za miesiąc. Najlepiej światłowód. Propozycje?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 22:38:44

Od założenia Legionu Chrystusa 78 lat temu 33 księży molestowało 175 dzieci. Twórcą Legionu był ks. Marciel Maciel Degollado, znany z molestowania seksualnego ministrantów oraz dzieci uczęszczających do szkół i przedszkoli prowadzonych przez księży. 
Pedofil Degollado przeżył swoje życie w grzechu, krzywdząc innych i nie poniósł żadnych konsekwencji. 
Był współpracownikiem i zaufanym człowiekiem... Jana Pawła II. 

#3 ~marylek~

~marylek~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 09:40:00

Jaka ulica, a najlepiej - jaki numer domu? Tak mogę ci nawet coś podpowiedzieć, bo akurat z samego miasta to nic nie wynika. Światłowody są dostępne tylko w pewnej części miasta, w wybranych budynkach.

#4 ~petrasek~

~petrasek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 09:30:26

To nie mogę tego sam sprawdzić? Nie podam tutaj adresu. Nie ma żadnych privów. Mogę wysłać na maila. Gdzie ty to sprawdzasz?

#5 ~marylek~

~marylek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 09:35:46

Możesz to sprawdzić przez panwybierak.pl - kwestia podania adresu i rodzaju usługi. To trwa dosłownie chwilę i wyświetla ci wyłącznie listę dostępnych ofert. Masz też pokazaną datę ostatniej aktualizacji. Jak dla mnie mega wygodne rozwiązanie.

#6 ~petrasek~

~petrasek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 09:41:01

No jest data aktualizacji, ale czy weryfikowałeś to? Na 100 proc. jest aktualne? Sprawdzałeś dane dotyczące kilku usług? Co ci pokazało?

#7 ~marylek~

~marylek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 09:33:23

Tak, wszystko się zgadzało, ale jeśli masz wątpliwości, to lepiej sprawdź sam. Jak chcesz, to możesz nawet wszystko sprawdzać ręcznie. Na liście ofert, które spełniają zapytanie, masz podaną datę ostatniej aktualizacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych