Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Internet radiowy w okolicach Lęborka - jaki dostawca?

internet radiówka radiowy lębork

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2012 - 00:06:26

Witam Serdecznie,

Ostatnio kupiłem dom kawałek od Lęborka, konkretnie w miejscowości Pogorzelice i nie mogę tu liczyć na internet kablowy. Korzystam chwilowo z iPlusa, ale to tragedia a nie internet. Szukam dostawcy internetu radiowego. Kto może mi świadczyć takie usługi?
Na pewno wiem, że Scorpion, ale nie mogę wziąć na próbę, muszę podpisać umowę na 2 lata conajmniej i dlatego przy okazji zapytam, czy ktoś korzysta ze Scorpiona w okolicach Lęborka i co może powiedzieć?
Jaki dostawca internetu radiowego będzie dla mnie najlepszy?

Pozdrawiam
Maciej

#2 Pio

Pio

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 214 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 09:35:18

Ja korzystam z internetu Scorpiona w Cewicach i jest OK.z tego co mi wiadomo Scorpion ciągnie swoj światłowód przez Pogorzelice i ma być transfer do 100mb,takze polecam..

#3 ~Arkadiusz~

~Arkadiusz~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 15:21:34

Cześć, mieszkam w Pogorzelicach i mogę z pełną świadomością polecić ten internet :)

#4 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 09:58:56

Nie wiem czy obejmuje was l-net, warto poczytać i spróbować

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 18:04:34

szukam opinii o L-net z białogardy czy ktoś korzysta?

#6 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 09:10:37

szukam opinii o L-net z białogardy czy ktoś korzysta?

ja i osobiście polecam, prędkości można dobrać do potrzeb, nie ma x letnich umów, a co za tym idzie, można dość szybko zmienić dostawcę, no i cena.. przystępna. A i samo zakladanie... ładnie czysto zrobili zamontowali.. Nie wiem jak teraz to wygląda-montowałam gdy dopiero się rozkręcali, czy dalej robią to sami.. czy już mają pracowników innych.. nie wiem.. Korzystam do dziś i jestem zadowolona

Jasne by nie było tak różowo.. w trakcie ostrej burzy.. potrafi zrywać połączenie, ale no to przy ostrym szale pogody. No i 2 minus... brak prądu, brak i internetu, urządzenie podłączone pod gniazdko.. jasne wszystko można ominąć, dokupić baterie czy coś..

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, radiówka, radiowy, lębork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych