Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

inspektorzy PIP

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 09:43:38

ico ztego że powinni kontrolować jak tego nierobiom majom wszystko w du... siedzom sobie w ciepłym i czekajom aby godzinki poleciały Państwo w państwie

#22 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 14:00:00

Prosze przyjść i złożyć skargę.

przecież wam donosy anonimowe już wystarczą

#23 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 13:05:46

Niech sprawdzą Wiolettę Kopcińska Ustka Studio ok fryzjer

#24 ~pracownicy~

~pracownicy~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 10:10:59

PIP w Słupsku to wielka ściema. Inspektorka osobiście powiadamia swoich znajomych z Bytowa o kontrolach i mało tego inspektorem podczas kontroli jest znajoma szefa, co jest niezgodne z prawem i powinna wylecieć z pracy za takie postępowanie. Ludzi traktuje się jak szmaty, a taka "Pani" inspektor w kontakcie z szefami zrobiła wszystko, żeby taki pracodawca dostał przyzwolenie na traktowanie swoich pracowników jak totalnych szmaciarzy, zastraszając, ciągle poniżając i zabierając premię bez powodu. Pracujemy po 12 godzin, za 3 maja nie ma wolnego, bo tutaj jest inne prawo, prawo za przyzwoleniem PIP, które właśnie kilka dni temu skończyło kontrolę. Pracując 8 godzin mówią, że Cię zwolnią, bo idziesz prędzej do domu. Co chwile ktoś ląduje w szpitalu, bo są wykończeni psychicznie i fizycznie. Mało tego nawet umowy kazali oddawać i zmieniali na nowe. Po takich ułożonych kontrolach to wychodzi później taki pracodawca, że jest w porządku. Nawet Pani inspektor dobrze wiedziała, że pracownik(sąsiad z wioski w której mieszkają) pracuje bez umowy i co?? Nie poniesiono z tego żadnych konsekwencji, no ba... przecież kontrola była po znajomości. Ty wiesz dobrze kobieto, że o Tobie piszę. Dziękujemy za jeszcze gorsze warunki pracy dzięki Tobie.

#25 ~KTOŚ~

~KTOŚ~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 12:22:39

do dziś nie odpisali mi na moją prośbę o odzyskanie wynagrodzenia i sprawdzenie pracodawcy jak widzę są przekupni albo tam gdzie nie można wychapać pieniędzy nie zajmują się tym ?!!!!!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 10:45:26

jak ktoś się boi kontroli to polecam pomoc itdinfo.pl

#27 Anek512

Anek512

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:55:06

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.

#28 ~Marcia~

~Marcia~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 13:03:05

Inspektorzy mają powiązania z pracodawcami nikt nad pracownikami PIP nie ma kontroli. Przeważnie jak zaznaczone by nie mówili to pracodawca wszystko wie .Zlikwidować ta instytucję Bojko co jak nic nie robią nie roby znające się z pracodawcami kto sprawdza inspektorów pracy ?

#29 ~Marcia~

~Marcia~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 13:07:27

Mam nadzieję że tą instytucję zamkną bo nic nie robią chronią duńska pracodawcą w Poznaiu inspektorzy, albo siedzą w kieszeniach pracodawców, albo konflikt interesów ludzie zgłaszają A oni niby robią kontrolę i piszą ok wszystko wspaniale .Mam nadzieję że ci w sejmie zajmą się ta instytucją i ja zamkną albo WYMIENIą inspektorów w pozniu brak słów Państwo w Państwie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych