Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

inspektorzy PIP

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 09:43:38

ico ztego że powinni kontrolować jak tego nierobiom majom wszystko w du... siedzom sobie w ciepłym i czekajom aby godzinki poleciały Państwo w państwie

#22 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 14:00:00

Prosze przyjść i złożyć skargę.

przecież wam donosy anonimowe już wystarczą

#23 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 13:05:46

Niech sprawdzą Wiolettę Kopcińska Ustka Studio ok fryzjer

#24 ~pracownicy~

~pracownicy~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 10:10:59

PIP w Słupsku to wielka ściema. Inspektorka osobiście powiadamia swoich znajomych z Bytowa o kontrolach i mało tego inspektorem podczas kontroli jest znajoma szefa, co jest niezgodne z prawem i powinna wylecieć z pracy za takie postępowanie. Ludzi traktuje się jak szmaty, a taka "Pani" inspektor w kontakcie z szefami zrobiła wszystko, żeby taki pracodawca dostał przyzwolenie na traktowanie swoich pracowników jak totalnych szmaciarzy, zastraszając, ciągle poniżając i zabierając premię bez powodu. Pracujemy po 12 godzin, za 3 maja nie ma wolnego, bo tutaj jest inne prawo, prawo za przyzwoleniem PIP, które właśnie kilka dni temu skończyło kontrolę. Pracując 8 godzin mówią, że Cię zwolnią, bo idziesz prędzej do domu. Co chwile ktoś ląduje w szpitalu, bo są wykończeni psychicznie i fizycznie. Mało tego nawet umowy kazali oddawać i zmieniali na nowe. Po takich ułożonych kontrolach to wychodzi później taki pracodawca, że jest w porządku. Nawet Pani inspektor dobrze wiedziała, że pracownik(sąsiad z wioski w której mieszkają) pracuje bez umowy i co?? Nie poniesiono z tego żadnych konsekwencji, no ba... przecież kontrola była po znajomości. Ty wiesz dobrze kobieto, że o Tobie piszę. Dziękujemy za jeszcze gorsze warunki pracy dzięki Tobie.

#25 ~KTOŚ~

~KTOŚ~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 12:22:39

do dziś nie odpisali mi na moją prośbę o odzyskanie wynagrodzenia i sprawdzenie pracodawcy jak widzę są przekupni albo tam gdzie nie można wychapać pieniędzy nie zajmują się tym ?!!!!!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 10:45:26

jak ktoś się boi kontroli to polecam pomoc itdinfo.pl

#27 Anek512

Anek512

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:55:06

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych