Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 16:52:43

Teraz narzekacie na park a jak trzeba było głosować za budową biedronki to gdzie byliście?  

#22 ~pędziwiatr~

~pędziwiatr~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 17:10:50

na tak duzym osiedlu nie ma lidla albo biedry, serio? nie ma żadnej konkurencji?

#23 ~jesteście ze wsi~

~jesteście ze wsi~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 18:07:51

Bardzo dobrze fujary, że tam powstał park a nie kolejna pierdonka. Wy już oszaleliście z tymi dyskontami! w żadnym mieście nie ma tylu... wam się tyłka już z kanapy nie chce ruszyć, większość młodych już wyjechała a wam nadal w głowach biedronki i lidle, widać zaciąg ze wschodu nadal pulsuje we krwi. Ten park to 1 dobra rzecz w tym mieście od kilku lat...

#24 tryzub

tryzub

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 485 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 18:10:48

Wieczne niezadowolenie, trawa zimą! Kompletny brak rozsądku.

Jest park przy ul Wazów. Mieszkam przy nim.

Do wiadomości różnym krzykaczom - ten park "pierwsze kroki" zaczął stawiać 40 lat temu.

Ejże, Panie piękny - całkiem dobry pomysł, przecież nasiona traw i chwastów również zimują, a wiosną skoro świt - kiełkują.

#25 tryzub

tryzub

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 485 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 18:13:29

A gdzie sportowe przyżądy!!! to istota aktywnego wypoczynku nie tylko dla dzieci, emeryci i renciści znowu mają siedzieć w domu/// Mentalnie dalej jesteśmy w tyle...

Przyżądy poszły do szkoły uczyć się ortografii.

#26 ~Bali~

~Bali~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 18:32:55

A co kundle nie mogą się wysrać ! bo tylko kundlarze tam się szwendają i co za pretensje chcieliście jedną wielką kuwetę no to proszę...... nigdy się nie dogodzi co za społeczeństwo jedna wielka zgraja GSL-wców. Zasrane chodnik,i zniszczone nasadzenia przyjrzyjcie się w lustrze kim jesteście    osiedle wieśniaków, trawa ma wyrosnąć w grudniu no tak na życzenie "obywatelskie" a kundlom pościelić dywany

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 18:40:43

A po co tam park? i bardzo dobrze bo nikt nie słuchał że kolejny park to porażka -  szybko go rozniosą, tylko pieski będą miały wygodę do srania ( a trawę to trzeba byłoby kosić a tak po problemie)  chore społeczeństwo ciągle nowe roszczenia......... zaorać i poczekać aż zarośnie odchodami i puszkami po piwie bo to motto tej dzielnicy

#28 ~mateusz~

~mateusz~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 18:51:09

TA PANI BOGUSLAWSKA to nie dobry czlowiek   zastawiaja samochody mieszkancom blok  tak zeby nie mogli wyjechac ale to juz sie skonczy nie ma juz  KOBYLINSKIEGO  i nikt juz nie pomorze jest juz napisane podanie i zdjecie zrobione  nie odpuscimy trzeba z tym skonczyc

#29 ~Gerwazy~

~Gerwazy~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 19:30:07

Jak zwykle najlepiej narzekać, park jest ok, na wiosnę będzie zielony. Radny Szewczyk wykonał swoją robotę. Spotkałem go kiedyś na moście i dał mi nawet kalendarzyk.

#30 ~Wiedźma~

~Wiedźma~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 19:45:58

Bardzo dobrze fujary, że tam powstał park a nie kolejna pierdonka. Wy już oszaleliście z tymi dyskontami! w żadnym mieście nie ma tylu... wam się tyłka już z kanapy nie chce ruszyć, większość młodych już wyjechała a wam nadal w głowach biedronki i lidle, widać zaciąg ze wschodu nadal pulsuje we krwi. Ten park to 1 dobra rzecz w tym mieście od kilku lat...

Również uważam, że plac zabaw dla dzieci właśnie w tym miejscu to super sprawa, nie żaden sklep wielopowierzchniowy - tych w Słupsku mamy pod dostatkiem. Niestety mam kilka uwag;

zgodnie z PN plac zabaw dla dzieci powinien być ogrodzony, usytuowany jest bowiem bezpośrednio przy dość ruchliwej ulicy, pod przyrządami powinny być maty, ławki zaś są, moim skromnym zdaniem, za wysokie. Jestem osoba dorosłą, średniego wzrostu i siedząc na nich nie dostaję stopami do ziemi, nie powinny być całkiem niskie jak dla dzieci, ale również nie mogą być jak dla koszykarzy, a wysianie trawy

i nasadzenia roślin ozdobnych moły być przeprowadzone w listopadzie bo wiosną jak ktoś słusznie zauważył rośliny szybko rozpoczęły by wegetację. myślę, że przy odrobinie wyobraźni

i dobrej woli to jednak da się naprawić :)

#31 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 21:17:10

Bardzo nieładnie krytykować , jak to Pani mówi swoją inicjatywę. Bez podpisów wszystkich tych ludzi mogła by Pani co najwyżej pomarzyć, rozmawiałem z mnóstwem ludzi mieszkających na osiedlu i każdy jest zadowolony, a nawiasem mówiąc nie widziałem jak rośnie trawa w zimie. Jeśli coś szpeci to ta wnęka miedzy budynkami przy ulicy, a siatka tam stercząca stanowi niebezpieczeństwo nie tylko dla maluchów.

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 22:32:03

Nie wierzcie śledziom, to oszuści!

#33 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:03:13

Również uważam, że plac zabaw dla dzieci właśnie w tym miejscu to super sprawa, nie żaden sklep wielopowierzchniowy - tych w Słupsku mamy pod dostatkiem.

Tak? To pokaż mi hipermwrket na Mochnackiego/Wiatracznej/Konarskiego! Pewnie masz samochód to sobie możesz pojeździć i powybierać. Ja mam na myśli osoby starsze, biedniejsze, które aby kupić taniej muszą targać torby autobusami. W sklepikach do podstawowych zakupów spożywczych dopłaca się zeta od sztuki. Ciebie może stać ale tych starców już nie.

#34 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:49:10

Widać jak fachowcy marnują publiczne pieniądze,450tys.poszło w błoto,

Szkoda gadać i pisać o tym.a ile zmarnowano na akwaparku ? sami fachowcy tez byli......

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 12:34:49

Widać jak fachowcy marnują publiczne pieniądze,450tys.poszło w błoto,

Szkoda gadać i pisać o tym.a ile zmarnowano na akwaparku ? sami fachowcy tez byli......

Fachowcy,kolego nie marnują pieniędzy podatników.Marnują je partacze lub złodzieje.

#36 ~mieszkaniec osiedla Batore~

~mieszkaniec osiedla Batore~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 15:13:15

Tak? To pokaż mi hipermwrket na Mochnackiego/Wiatracznej/Konarskiego! Pewnie masz samochód to sobie możesz pojeździć i powybierać. Ja mam na myśli osoby starsze, biedniejsze, które aby kupić taniej muszą targać torby autobusami. W sklepikach do podstawowych zakupów spożywczych dopłaca się zeta od sztuki. Ciebie może stać ale tych starców już nie.

Człowieku, na całym świecie hipermarkety są na obrzeżach miast, a nie na każdym (czytaj małym) osiedlu. Nie wciskaj kitu, że chodzi ci o tych "biednych starszych ludzi" nie chce ci się dupska ruszyć od monitor - to zamów zakupy przez internet.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 13:20:25

Człowieku, na całym świecie hipermarkety są na obrzeżach miast, a nie na każdym (czytaj małym) osiedlu. Nie wciskaj kitu, że chodzi ci o tych "biednych starszych ludzi" nie chce ci się dupska ruszyć od monitor - to zamów zakupy przez internet.

Kolejny, który podpisał lojalkę z mafią sklepikarską tego osiedla. Ponadto trudności ze zrozumieniem pisanego przeze mnie tekstu powalające!

Nadal twierdzę, że staliśmy się zakładnikami lobby sklepikarzy przy akceptacji radnego Sz. Jak tylko poszło echo o Biedronce to natychmiast zbierano podpisy przeciw, oczywiście na szkodę mieszkańców wymyślając park, psią sralnię itp. nawet budowa cyrku by przeszła. Taka była determinacja radnego i spółki.  

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 14:44:01

Kolejny, który podpisał lojalkę z mafią sklepikarską tego osiedla. Ponadto trudności ze zrozumieniem pisanego przeze mnie tekstu powalające!

Nadal twierdzę, że staliśmy się zakładnikami lobby sklepikarzy przy akceptacji radnego Sz. Jak tylko poszło echo o Biedronce to natychmiast zbierano podpisy przeciw, oczywiście na szkodę mieszkańców wymyślając park, psią sralnię itp. nawet budowa cyrku by przeszła. Taka była determinacja radnego i spółki.  

Zrozumiałbym twoje żałosne jojczenie o zasraną Biedronkę,gdyby ta sieć była tania.Ale już nie jest tania więc o co kaman?Miałeś tam pracować jako cieć "ochroniarz" czy co?

#39 ~mieszkaniec osiedla Batore~

~mieszkaniec osiedla Batore~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 19:52:49

Myślę, że sądzisz innych swoją miarą i to ty, jak ktoś słusznie zauważył,  miałeś  jakiś interes aby powstała Biedronka. Przestań truć o teorii spiskowej, lub siłach nieczystych. Uważam, że plac zabaw to super rozwiązanie, dzieci będą mogły wyładować swoją energię i usprawnić się fizycznie a nie spędzać czas przy  mało edukacyjnych grach komputerowych

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mama

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych