Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

inhalator dla dziecka

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 13:39:45

Z jakich inhalatorów wasze pociechy korzystają?Szukam dobrej jakości inhalatora polecacie cos?

#2 ~Zika~

~Zika~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:46:50

No własnie też się chętnie podepnę pod pytanie, bo chyba ten sezon jesienno-zimowy będzie koszmarem katarkowym ;) Ktoś z Was ma w domu nebulizator Air Pro? Planuję taki zamówić po wypłacie, ale chętnie wcześniej poznam opinie. 

#3 ~xmaa~

~xmaa~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:15:25

mamy w domu inhalator  Baby i też sobie chwalę. Inhalacja trwa krótko lek dolatuje też w dolne drogi oddechowe a nie tylko w górne.

#4 ~matkapolka~

~matkapolka~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 12:38:04

No własnie też się chętnie podepnę pod pytanie, bo chyba ten sezon jesienno-zimowy będzie koszmarem katarkowym ;) Ktoś z Was ma w domu nebulizator Air Pro? Planuję taki zamówić po wypłacie, ale chętnie wcześniej poznam opinie. 

hej, ja mam Air Pro, powiem szczerze, że też wybór właściwego trochę mi zajął, jest tyle różnych rodzajów na rynku, ale to zakup na lata więc warto poszperać w necie. Wybraliśmy ten, bo ze względu na swoją budowę leki dobrze docierają i nie traciły właściwości, kiedyś trafiłam w necie na jakieś porównania wszystkich rodzajów, pogoogluj sobie. no i jest jeszcze jeden plus, który może przeważyć, gdy mówimy o małym dziecku - można inhalować na śpiocha ;) sprzęt jest tak cichy, że nie budzi małego

#5 ~Ekspert Healthin~

~Ekspert Healthin~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:13:55

Dzień dobry,
kupując nowy nebulizator, zwróć uwagę na dostępne końcówki. Może to być smoczek i dwie maski twarzowe o różnych rozmiarach oraz ustnik. Warto pamiętać, iż co do zasady dzieci do 4 roku życia powinny być inhalowane za pomocą maski twarzowej, a starsze oraz dorośli - ustnikiem. Spośród wielu dostępnych urządzeń najważniejsze z perspektywy rodziców będą następujące cechy nebulizatorów: możliwość nebulizacji większości popularnych leków, cicha praca, bezpieczeństwo, mobilność oraz stosunek prędkości nebulizacji do wielkość depozycji substancji aktywnej w płucach, co pozwoli nam określić efektywność urządzenia. Warto zwrócić uwagę, że nie wszystkie urządzenia pozwalają na nebulizację leków bez zmian ich właściwości. Popularne nebulizatory pneumatyczno-tłokowe na przykład oziębiają substancję, zaś nebulizatory ultradźwiękowe podgrzewają ją. Jak wiadomo, dzieci nie zawsze lubią podawanie leków, bądź sytuacje, w których muszę siedzieć nieruchomo przez jakiś czas, dlatego ze swojej strony polecam nebulizator Air Pro, który jest jednym z szybszych nebulizatorów na rynku. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam
Ekspert Air Pro

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych