Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Informacje prasowe dotyczące sprawy Iwony Wieczorek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9452 odpowiedzi w tym temacie

#9421 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 19:23:28

Moim  zdaniem do domu Mariusa O.

:excl: :excl: :excl:

No ale jego w domu nie było, 

w czasie jej zaginięcia był na kempingu w Chałupach i

ma na to świadków !!!

:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: 

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 07 czerwiec 2019 - 19:24:32

#9422 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 21:13:26

W sezonie letnim  są w łikędy tramwaje wodne m.in.  Sopot/Hel/Sopot z mola sopockiego

Tramwaje wodne są, tylko chętnych do rzeczowej dyskusji brak ! :angry:

#9423 PlateO'Shrimp

PlateO'Shrimp

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1764 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 12:08:09

Ja bym zachodził w głowę, dlaczego idąc Deptakiem i mijając po swej drodze 30+ zejść na Plażę, Iwona miałaby wybrać właśnie zejście numer 63? Co takiego w tym zejściu że zdecydowałaby się właśnie na nie? W czym zejście na plażę numer 63 jest lepsze (lub gorsze) od zejścia numer np. 64 albo 62 ? Dlaczego miałaby wybrać jedno jedyne zejście przy którym jest kamera?

#9424 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 17:08:13

Ja bym zachodził w głowę, dlaczego idąc Deptakiem i mijając po swej drodze 30+ zejść na Plażę, Iwona miałaby wybrać właśnie zejście numer 63? Co takiego w tym zejściu że zdecydowałaby się właśnie na nie? W czym zejście na plażę numer 63 jest lepsze (lub gorsze) od zejścia numer np. 64 albo 62 ? Dlaczego miałaby wybrać jedno jedyne zejście przy którym jest kamera?

Żartowałem sobie z wyzyjnych, a chyba niesłusznie.

Otóż 63 to 3+3 i 3, a zatem trzy trójki, znane z wizyjnego 333.

Gdy rozum śpi budzą się upiory

Iksy nie śpią, jak sądzę, ale Temat śpi.

#9425 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 13:19:39

Iksy nie śpią, jak sądzę,

ale Temat śpi.

Za dużo różnej maści kombinatorów przez te 9 lat szwendało się przy tej sprawie i narobiło wielkiego bałaganu !!! :angry:

Ale cieszy mnie sam fakt, że jednak głos rozsądku dotarł do tych, co zadecydowali o wszczęciu i przeniesieniu jak najdalej od tego patologicznego 3M środowiska sprawy Iwony :)

Jeżeli sama wierchuszka da pełne przyzwolenie oficerom policji krakowskiego Archiwum X pod nadzorem Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie, a ci zaś uczciwie zbadają, coby wnikliwie dotrzeć do tych co za tym się kryją faktycznie, to My jako światły już europejski Naród w pełni korzystający ze zdobyczy demokracji będziemy znać prawdę bez potrzeby dalszego stania na straży i pilnowania coby nie dochodziło dalej do prób mataczenia, tudzież standardowego zamiatania sprawy pod dywan ! B)

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 11 czerwiec 2019 - 17:27:05

#9426 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 22:21:18

Dziwna cisza w mediach i tu, ciekawe czy na tym najliczniejszym, kulturalnym forum  jest chociaż  jeszcze z pięć osób  szczerze zainteresowanych nieznanym losem znikniętej dziewczyny w tajemniczych okolicznościach 9 lat temu ??? 

#9427 Igna

Igna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:36:30

Czekaja na wyniki archiwum x.

#9428 az-5

az-5

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 09:06:05

Może on celowo podstawiony, coby przesunąć ewentualne  "miejsce akcji" jak najdalej od wejścia nr 63 ? B)

Wybacz Feniksie ale czy to nie jest tak trochę bez sensu?

Po przesłuchaniu kolegów, sprawdzeniu monitoringu, logowań komórkowych i zapisu urządzenia rejestrującego czas i trasę przejazdu zamontowanego w pojeździe, śledczy musieli niespecjalnie dać wiarę zeznaniom kierowcy, stąd jak to sami określają "podchodzą do nich z ostrożnością".

Zleceniodawcy powinni byli wysłać kierowcę z lepszą bajeczką albo w ogóle podstawić kogoś trudniejszego do zweryfikowania. Wniosek jest prosty, nie było żadnych zleceniodawców.

Użytkownik az-5 edytował ten post 03 lipiec 2019 - 09:07:00

#9429 eastberlin

eastberlin

nak, nak

• PipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 10:05:22

Czekaja na wyniki archiwum x.

Ciemna strona policyjnego Archiwum X z Krakowa

"Pan chce postawić człowieka w roli Boga"

https://wiadomosci.o...zofii-w/d5n2jdt

#9430 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 23:23:03

Ciemna strona policyjnego Archiwum X z Krakowa

"Pan chce postawić człowieka w roli Boga"

Dość ciekawa kryminalna sprawa z nizin społecznych, plusem, że wysłuchać można -

Szkoda, że sutenera Krystka nie mogą zapytać o nieznany los Iwony ? :(

https://www.tvp.info...4UkxePALg1a5PLo

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 07 lipiec 2019 - 18:02:05

#9431 az-5

az-5

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 15:39:55

Jak donosiła Superstacja w zeszłym roku, prokuratorzy krajowi mieli sprawdzać m.in. czy śledczy odpowiednio sprawdzili internetowe wpisy po zaginięciu Iwony oraz czy użyto odpowiednich technik przy przesłuchiwaniu byłego chłopaka Iwony.

http://www.superstac...ela-8-lat-temu/

#9432 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 07 lipiec 2019 - 17:59:34

A nie mówiłem, że za kilka lat wszyscy zapomną o tej biednej dziewuszce - nieprawa-iż ? :huh:

#9433 PlateO'Shrimp

PlateO'Shrimp

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1764 postów

Napisano 07 lipiec 2019 - 19:17:22

A nie mówiłem, że za kilka lat wszyscy zapomną o tej biednej dziewuszce - nieprawa-iż ? :huh:

Przeciez jestesmy :) Pamietamy :)

#9434 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 07 lipiec 2019 - 19:23:05

- Nie znam Iwony Wieczorek. Bardzo współczuję rodzicom, jednak podkreślam, że nie mam z nią nic wspólnego. W czasie jej zaginięcia byłem na kempingu w Chałupach. Mam na to świadków – dodaje Mariusz O.

"W tej sprawie popełniono tak wiele błędów na początku, ale dobrze stało się, że teraz patrzą na to ludzie z innej perspektywy i że nie robią tego już miejscowi śledczy i miejscowi prokuratorzy, którzy po prostu nie popisali się !!! :(
Jest nadzieja, że krakowskie Archiwum X rozwiążę tę sprawę ....."
Za dużo w tej sprawie  kontrolowanych kłamstw i różnego rodzaju   przekłamań !!!  :( I jeżeli rzeczywiście krakowskie Archiwum X chce wyjaśnić i tą tej Iwony sprawę, to obowiązkowo musi przyjrzeć się dziwnym działaniom cenzorów pod nickiem serce-czytelnik i smakosz na tym tu najliczniejszym forum!!! (Bardzo możliwe nawet, że ktoś z pewnych środowisk im za tą krecią robotę tu płaci ?) B)

- No a może jednak przed wejściem na plażę numer 63 w Jelitkowie znajomą dziewczynę żołnierze dostrzegli na którejś z 96 kamer monitoringu strzegącego pałacu jaśniepana i wysłali za nią ludzi z zaproszeniem na balety pod nieobecność gospodarza ? :o (...)

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 21 lipiec 2019 - 00:25:09

#9435 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 11:38:59

Jak donosiła Superstacja w zeszłym roku, prokuratorzy krajowi mieli sprawdzać m.in. czy śledczy odpowiednio sprawdzili internetowe wpisy po zaginięciu Iwony oraz czy użyto odpowiednich technik przy przesłuchiwaniu byłego chłopaka Iwony.

http://www.superstac...ela-8-lat-temu/

Dzięki, nie znałem.

A tak na marginesie:

wkurzająca maniera akcentowania na pierwszą sylabę,

że aż zacytowałbym Miauczyńskiego.

#9436 Detektyw27

Detektyw27

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:33:06

Witam!
Obejrzałem ostatnio wywiad z Panem Szostakiem na temat książki w sprawie Iwony. Twierdzi On, ze sprwca, ktory odpowiada za zaginięcie dziewczyny, przewija się przez kartki jego książki. Moje pytanie brzmi: Czy ktoś może przeczytał tę książkę i wie, kogo ma na myśli Pan Szostak? A jesli już ktos przeczytał, to czy zgadza się z wynikami śledztwa przeprowadzonego przez dziennikarza.
Pozdrawiam i Cześć!

#9437 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:38:50

Witam!
Obejrzałem ostatnio wywiad z Panem Szostakiem na temat książki w sprawie Iwony. Twierdzi On, ze sprwca, ktory odpowiada za zaginięcie dziewczyny, przewija się przez kartki jego książki. Moje pytanie brzmi: Czy ktoś może przeczytał tę książkę i wie, kogo ma na myśli Pan Szostak?

Zapewne WOLFA !

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 09 lipiec 2019 - 22:41:19

#9438 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 15:11:51

Witam!
Obejrzałem ostatnio wywiad z Panem Szostakiem na temat książki w sprawie Iwony. Twierdzi On, ze sprwca, ktory odpowiada za zaginięcie dziewczyny, przewija się przez kartki jego książki. Moje pytanie brzmi: Czy ktoś może przeczytał tę książkę i wie, kogo ma na myśli Pan Szostak? A jesli już ktos przeczytał, to czy zgadza się z wynikami śledztwa przeprowadzonego przez dziennikarza.
Pozdrawiam i Cześć!

Cześć dubeltowy Detektywie!
Jak można się domyślać

czytasz nas już od dłuższego czasu, lecz dopiero dziś postanowiłeś się zarejestrować

Tak się składa, że to forum, zwane Tematem, ma tę własność, że zwalnia od czytania czegokolwiek poza samym forum.
Nie musisz zatem czytać niczyjej książki, aby wiedzieć, co w niej jest napisane, pod warunkiem że czytasz forum.
Odpowiedź na pytanie można w związku z tym sformułować następująco:
mało kto czytał (choć są tu osoby, które tak nieekonomicznie gospodarują czasem wolnym),
ale każdy wie, kto jest osobą, o którą pytasz.
Też się dowiesz, wystarczy, że poczytasz forum.

#9439 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 13:52:09

to o czym Latkowksi mówi w filmiku, jak przyjąć tą teorię to wszystko się łączy

na rozwązanie wtedy można poczekać latami aż coś się wysypie, bo póki co każdy na każdego może mieć dowody i kryją się nawzajem

każda wymieniona osoba może być umoczona, gość z ochorny, ten Marius, takich osób można sporo wymieniać, w policji pewnie też ktoś pilnuje co się dzieje i tak dalej.a najlepsze są rzeczy typu ktoś spoza trójmiasta jest za blisko sprawy i zostaje odsunięty od sprawy, to chyba wielka czerwona flaga?

poza tym jakimś dziwnym trafem trop prowadzi w podejrzane towarzystwo, zaraz jacyś biznesmeni, kluby, Krystek (który pewnie też miałby sporo do opowiedzenia tylko że też ich kryje), jakieś układy i policja która ma się wrażenie nie chce rozwiązać sprawy.

może dlatego że wstyd jak się okaże że mieli rozwiązanie pod nosem, ale może dlatego że "tak ma być"?

Na ale dajmy na to, gdyby teraz, to czy nadal jest realne to ? :

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 10 lipiec 2019 - 14:43:56

#9440 PlateO'Shrimp

PlateO'Shrimp

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1764 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 02:21:22

Witam!
Pozdrawiam i Cześć!

Cześć Czołem!

Dzięki za posta.

Mi jest niełatwo jednoznacznie ocenić pana Szostaka. Choć nie da się ukryć że dokonał ostatnio dużego postępu.

Z jednej strony to głos rozsądku i normalności, dość rzadki w sumie pośród dziennikarzy, gdy odrzuca wątki krystka, Mariusa O. czy Lidii90. Gdyby jeszcze tak zdementował oświadczenie DreamClubu, kopertę z gotówką w szufladzie czy karteczkę na biurku z numerem telefonu, to przybiłbym "niskie pięć"  :D Na "wysoką piątkę" musiałby jeszcze oczyścić Patryka i Znajomych, zwłaszcza Kasię  :wub: , oraz odciąć się od wizji analityków ds. poszukiwań osób zaginionych  :) To jest właśnie ta druga, mniej lśniąca, strona pana Szostaka. Pozdrawiam Serdecznie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych