Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Informacje o miastach w Polsce

miasta Polska informacje

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kerkoon

kerkoon

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 luty 2013 - 18:50:04

Ciekaw jestem jakie znacie ciekawe miejsca, podające wiarygodne informacje turystyczne o polskich miastach... Czy ktoś ma jakieś ciekawe sugestie?

#2 seesia

seesia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2013 - 19:14:47

Jedną z najciekawszych syntetycznych informacji o miastach znalazłam na http://www.travelin.pl/miasto/krakow - nie widzę tam lania wody, a konkretne dane i badzo dużo informacji dodatkowych ważnych dla turysty. Jeśli znajdę coś podobnego, dam znać ;)
W tym portalu podoba mi się dobra nawigacja i łatwość odnajdywania informacji. I szybko rosnąca liczba starannie opisanych miast.

Użytkownik seesia edytował ten post 02 luty 2013 - 19:18:12

#3 kerkoon

kerkoon

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 07 luty 2013 - 17:10:12

Serdeczne dzięki za dobrą radę. Zerknąłem - i nie był to czas zmarnowany. Czytałem nie tylko o Krakowie, ale przede wszystkim o małych miejscowościach w rodzaju Orzechowa - travelin.pl dostarcza właśnie bardzo różnorodnych informacji a system wyszukiwania informacji wewnątrz portalu jest wygodny i sprawnie podpowiada.

#4 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 07 luty 2013 - 19:21:23

seesia dzięki za ciekawą stronkę, trochę się na niej zasiedziałem :)

#5 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 13:56:20

Jeśli zdecydujecie się odwiedzić naszą stolicę, to polecam Wam zatrzymać się w www.hotelaramis.pl. Właśnie stamtąd wróciłam i potwierdzam, że bardzo fajne miejsce, warte polecenia!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: miasta, Polska, informacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych