Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Implanty zębów w Słupsku - najlepsi specjaliści

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 15:16:02

IMPLANTY!
kto w Słupsku robi najlepiej implanty???
Mysle o Wagnerze, Suchorowskim lub Rogowskim. Ktoś cos podpowie???

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 15:49:04

Nie mialem robionych implantow ale poszedlbym do Wagnera. Dlaczego? Chodzilem do tej "lecznicy" do innego lekarza i jestem zadowolony a i z Wagnerem mialem doczynienia chirurgicznie i zadnych problemow. Dobrze zrobione i byl mna zainteresowany tlumaczyl rozmawial itd.. On jest w jakis organizacjach implantologicznych a tam raczej byle kogo nie biora. Jedyny minus to jak wszedzie... cena tego tytanowego gowna.

#3 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 17:37:25

Nie mialem robionych implantow ale poszedlbym do Wagnera. Dlaczego? Chodzilem do tej "lecznicy" do innego lekarza i jestem zadowolony a i z Wagnerem mialem doczynienia chirurgicznie i zadnych problemow. Dobrze zrobione i byl mna zainteresowany tlumaczyl rozmawial itd.. On jest w jakis organizacjach implantologicznych a tam raczej byle kogo nie biora. Jedyny minus to jak wszedzie... cena tego tytanowego gowna.

Dzięki. No właśnie słyszałam same dobre opinie o tej placówce.

#4 ~Szkliwiak~

~Szkliwiak~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 21:07:26

IMPLANTY!

Zrób badania w kierunku nowotworów i chorób kości zanim zdecydujesz się na implanty, bo każdy stomatolog zachęca do drogich koronek i implantów, a nie sprawdza przyczyny utraty zębów. Niestety o kilku miesiącach może się okazać, że nie tylko implant masz do wynajęcia ale i część kości szczęki lub żuchwy.

#5 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 21:10:04

Zrób badania w kierunku nowotworów i chorób kości zanim zdecydujesz się na implanty, bo każdy stomatolog zachęca do drogich koronek i implantów, a nie sprawdza przyczyny utraty zębów. Niestety o kilku miesiącach może się okazać, że nie tylko implant masz do wynajęcia ale i część kości szczęki lub żuchwy.

Dzięki. Każda wasza podpowiedź jest cenna, bo implant oprócz tego, ze drogi to ważny... przynajmniej dla mnie...

#6 kala13

kala13

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 24 październik 2017 - 13:28:36

Ja swoje zęby poleciłam specjalistom z http://lux-dent.com.pl/profilaktyka/. Pomogli mi także z brakującą 1. Do tego bezbolesne wizyty i indywidualne podejście do pacjenta. Oczywiście sprzęt najwyższej jakości i profesjonaliści.

#7 ~pacjentka wkurzona~

~pacjentka wkurzona~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 14:06:23

IMPLANTY!

Rogowski od lat mi ściemniał, że się łącznik w implancie odkręca, a jak się wkurzyłam i chciałam aby wymienił łącznik to niby implant raptem pękł..

#8 ~w~

~w~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 14:11:31

Rogińskii od lat mi ściemniał, że się łącznik w implancie odkręca, a jak się wkurzyłam i chciałam aby wymienił łącznik to niby implant raptem pękł..

#9 Marcin_Tomasz

Marcin_Tomasz

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 10:05:25

Teraz prawie każdy robi implanty. Medicus na Piłsudskiego również, jak i Wasilewski Krzysztof na Księżnej Zofii (dawna Sołdka).

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 01:26:44

Teraz prawie każdy robi implanty. Medicus na Piłsudskiego również, jak i Wasilewski Krzysztof na Księżnej Zofii (dawna Sołdka).

Medicus?????????? najgorszy w mieście... idź zrób tam np. leczenie kanałowe - gratuluję.... rozgrzebią zęba, po czym informują, że musisz skończyć gdzie indziej, bo oni nie mają specjalistów od kanałów... jak się nie ma specjalistów od kanałów to się nie zaczyna grzebać w zębie, a poza tym leczenie kanałowe to podstawa chyba.... ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 01:31:38

Ja swoje zęby poleciłam specjalistom z h26/lux-dent. spamerzy. Pomogli mi także z brakującą 1. Do tego bezbolesne wizyty i indywidualne podejście do pacjenta. Oczywiście sprzęt najwyższej jakości i profesjonaliści.

spieprzać spamerzy niedorobieni... tak już lece na drugi koniec polski...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 12:14:31

Medicus?????????? najgorszy w mieście... idź zrób tam np. leczenie kanałowe - gratuluję.... rozgrzebią zęba, po czym informują, że musisz skończyć gdzie indziej, bo oni nie mają specjalistów od kanałów... jak się nie ma specjalistów od kanałów to się nie zaczyna grzebać w zębie, a poza tym leczenie kanałowe to podstawa chyba.... ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłem i robiłem kanałowe rok temu. Od A do Z w przyjaznych dla dentofoba warunkach. Wszystko działa do tej pory. Ceny przystępne. Moim zdaniem pieprzysz od rzeczy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 23:02:02

o moje zęby dba doktor Miedza Szymaszczynowski z kliniki DENTART w podwarszawskim osiedlu Na Żużlu , jest to klinika stomatologiczna gdzie zemby leczą gwiazdy dla gwiazd sami znani z TV POLECAM CENY PSZESTEMPNE

#14 ~Ząbek~

~Ząbek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 23:04:43

o moje zęby dba doktor Miedza Szymaszczynowski z kliniki DENTART w podwarszawskim osiedlu Na Żużlu , jest to klinika stomatologiczna gdzie zemby leczą gwiazdy dla gwiazd sami znani z TV POLECAM CENY PSZESTEMPNE

a ja mam złote zemby ha ha ha kupilem se za przystempnom cene we warszawie

#15 ~Ząbek~

~Ząbek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 23:05:00

a ja mam złote zemby ha ha ha kupilem se za przystempnom cene we warszawie

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 23:21:01

Byłem i robiłem kanałowe rok temu. Od A do Z w przyjaznych dla dentofoba warunkach. Wszystko działa do tej pory. Ceny przystępne. Moim zdaniem pieprzysz od rzeczy.

Jasne i żadnych procesów pacjencji wam nie wytaczają. :lol:

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 08:48:13

Jasne i żadnych procesów pacjencji wam nie wytaczają. :lol:

Jakieś bliższe dane bo Google nic nie znajduje? Czy tylko tak pieprzysz żeby pieprzyć?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 09:18:55

Jakieś bliższe dane bo Google nic nie znajduje? Czy tylko tak pieprzysz żeby pieprzyć?

W google chciałeś znaleźć takie info. tumanie?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 09:20:53

A przy okazji, czego w google szukałeś, czegoś czego nie ma?

#20 prr

prr

Bywalec

• PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 07:12:52

Do wstawienia implantów polecam pana dokora Krupskiego, który przyjmuje w gdańskiej klinice K2 Dental.  https://www.klinikas...ogiczna.com.pl/

Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem, bardzo chętnie tłumaczy i pokazuje pacjentowi co widzi na zdjęciu tomograficznym. Swoje decyzje precyzyjnie argumentuje.

Postanowiłam wstawić tam ostatnio dwa implanty w miejsce szóstek bo straciłam je (były słabe oraz leczone kanałowo co nie pomogło bo musiałam je w koncu usunąć). Jestem zadowolona bo praktycznie odzyskałam swoje zęby. 

Użytkownik prr edytował ten post 10 styczeń 2020 - 07:22:09

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych