Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

124 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 17:23:51

Czarna Pantero. Dobre miejsce na choroby. Otóż ja nie mam problemów z żołądkiem. Nie mam też żadnych przerzutów. Psychicznie dobrze się czuję. Krwawienie nastąpiło po lekach przeciwzapalnych które uszkodziły ścianki żołądka. To się zdarza przy tego typu lekach przyjmowanych doustnie. Czy ścianki mojego żołądka były zbyt słabe...

Z twojego opisu wynika, ze masz wrzody na zoladku, a to moze byc na tle nerwowym. :)
Piszesz ze psychicznie czujesz sie dobrze, ale czy ja o to cie pytam ? :D
Obecny tez pisze o sobie ze jest zdrowy psychicznie, a zobacz co on wypisuje...chory jest na bank,
nikt zdrowy na umysle (zaden forumowicz/emigrant na tym forum) nie pisze codziennie ze mieszka za granica...a obecny pisze ze w San Diego, a mieszka na wsi pod Slupskiem...zatem nie wiem jak obecny pisalby osobie ze jest zdrowy, nie wiem jak zarzekalby sie ze mieszka w San Diego...to i tak kazdy psychiatra potwierdzi ze ma on omamy/psychozy/urojenia...zwiazane z miejscem jego stalego pobytu.
Nie wiem, moze obecny ma jakis obraz/ foto-tapete na scianie w swojej izbie z San Diego...czy co ?! :D
...a co sie tyczy przyjmowania przez ciebie lekow doustnie i spowodowanych przez to twoich chorobach...to moze sprobuj przyjmowac leki z drugiej strony przewodu pokarmowaego ?! :huh:
...jakies czopki czy cos w tym rodzaju ?! :D

#122 ~sanitariusz~

~sanitariusz~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 17:31:42

Pantero, jak chcesz napisać do obecnego, to powinieneś napisać na adres:

Dom pomocy społecznej dla ludzi chorych psychicznie
Ustka 76-270
Machowino 53

No i co Czarna Pantero? Potrafię dyskutować? Tego uczyłem się od mojego Przyjaciela z Kalifornii. 

Machowinko to nie San Diego Pszczółko. Nie wierz tak beznamiętnie w to co mówili Ci tam twoi Przyjaciele, z którymi spędzałeś tam czas.

#123 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 07:47:31

Zaprzeczasz sam sobie w swoim komentarzu. Lekarze-rezydenci uczyli się przez długie lata, dużo pracują, nie siedzą przed telewizorem z piwskiem w ręku, a przecież głośno krzyczą: "dej dej dej Pan bo się mnie należy".  :wacko:

Nie trzeba siedzieć z piwskiem - jak to zgodnie z twoim wykształceniem określiłeś - aby zarabiać 2000. Gdyby zabrakło tych zarabiających po 2000 to nawet Ukraina by nie pomogła, a takim, którzy nie mają szacunku i pokory do zwykłych ludzi wydawałoby się, że żyją w smrodzie, brudzie i gnoju.

#124 ~Funkcjonariusz PSP~

~Funkcjonariusz PSP~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 02:21:49

Strażak stażysta zarabia na rękę przez okres 3 lat bo tyle trwa staż w PSP około 1700zł netto, to co podaliście to tyczy się absolwentów szkoły wyższej lub aspirantów PSP i ta grupa zatrudniając się już jest po stażu, który odbyli na szkołach, więc nie wiem jak to się ma do zarobków innych stażystów

No to tylko na początku grosze potem awanse i ponad 5 na rękę emerytury :D To trudna służba i nie każdy może tego zaszczytu dostąpić !

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 02:35:08

Grafomania i pajacowanie to choroby nabyte przez ciebie czy taki pojawiłeś się na świecie?

Jeśli pytanie jest za trudne dla ciebie, to możesz nie odpowiadać.

Ps. Łapówkarzy nie obrażam, ponieważ oni nie znają tego uczucia. Zbytnio zajęci...braniem łapówek.

Za tych rządów chyba oficjalnie biorą, bo nie protestują ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych