Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

124 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 07:14:33

Czarna Pantero. Ja mieszkam w Polsce i wiem co mówię. Nie znam Luksemburga. Nie wiem jakie posiadacie wiadomości o Polsce. Ale to o czym mówisz mija się z prawdą. 

Uwazasz wiec ze to jest wina polskich lekarzy, ze obecny jest chory ? :huh: :D
Uwazasz ze to ma cos wspolnego z tym gdzie mieszkam ? Widze, ze post tapicera Myszaka wplynal na ciebie, skoro wziales sie na odwage i napisales post pod moim adresem jako pszczola.
Nie boj sie, pisz jako pszczola a nie gosc, nie badz cykor, tak jak obecny. :D

#42 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 07:20:55

(Chorobliwych)Zazdrośników ci u nas dostatek.   :wacko:

To dlaczego jestes jednym z nich ? :D To nie jest zaden wstyd ze mieszkasz na wsi pod Slupskiem. Dlaczego sie tego wstydzisz ? Nie zazdrosc mi ze ja mieszkam w Luksemburgu, ja sie tym wcale nie chwale. Nie miejsce zamieszkania swiadczy o czlowieku, tylko sam czlowiek. Powinienes to wreszcie zrozumiec, a wtedy wreszcie wstaniesz z kolan i przestaniesz oklamywac siebie i innych, Mysl pozytywnie, w innych kategoriach...badz soba.  :)
P.S.
Trzeba/bylo sie uczyc, pojsc do szkoly sredniej, zdac mature, a pozniej pojsc na studia medyczne, wtedy tez moze bylbys lekarzem, bylbys szanowanym i majetnym czlowiekiem...
...zamiast teraz zazdroscic i pisac na forum paszkwile pod adresem polskiej sluzby zdrowia zazdrosny nieudaczniku.  :) 
Milego poniedzialku. :D

#43 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 17:46:46

Uwazasz wiec ze to jest wina polskich lekarzy, ze obecny jest chory ? :huh: :D
Uwazasz ze to ma cos wspolnego z tym gdzie mieszkam ? Widze, ze post tapicera Myszaka wplynal na ciebie, skoro wziales sie na odwage i napisales post pod moim adresem jako pszczola.
Nie boj sie, pisz jako pszczola a nie gosc, nie badz cykor, tak jak obecny. :D

Steve pozostaje pod wspaniałą opieką medyczną najlepszych na świecie specjalistów w USA 

Tak normalnie bez kolejki na ubezpieczenie. Beż żadnych dodatkowych opłat. 

Dlatego jest zdrowy.   :)

Ja leczę się już od dwudziestu lat  i jakoś poprawy u mnie nie widać.  :(

#44 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 18:39:32

Steve pozostaje pod wspaniałą opieką medyczną najlepszych na świecie specjalistów w USA 

Stefan mieszka pod Slupskiem i marzy o San Diego, w sumie to juz nie sa marzenia tylko urojenia. :D
Stefan obraza notorycznie polska sluzbe zdrowia, bo jest chory i ma o to zal do lekarzy, a powinien do siebie. :)
Co do ciebie, to sam o sobie napisales, wiec nie ma co ciagnac tematu... ;)

#45 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 19:54:20

Stefan mieszka pod Slupskiem i marzy o San Diego, w sumie to juz nie sa marzenia tylko urojenia. :D
Stefan obraza notorycznie polska sluzbe zdrowia, bo jest chory i ma o to zal do lekarzy, a powinien do siebie. :)
Co do ciebie, to sam o sobie napisales, wiec nie ma co ciagnac tematu... ;)

Czarna Pantero. Stefan który mieszka pod Słupskiem, nie ma pojęcia o służbie zdrowia w USA .  Niech Twój kolega Stefan zarejestruje się na Forum i powie jak u Was jest. 

Zresztą Steve z USA nikogo nie obraża bo nie ma powodu. Po prostu nie korzysta z usług naszej opieki. Ani zdrowotnej ani z innych głośnych programów pomocowych.  Nie chce mu się co miesiąc  płynąć statkiem przez dwa oceany po zasiłek.   :)

#46 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 22:04:42

Steve pozostaje pod wspaniałą opieką medyczną najlepszych na świecie specjalistów w USA. 

Pszczółko, to prawda, lekarze w San Diego to jedni z najlepszych amerykańskich specjalistów, do których jest bardzo łatwy dostęp. Na wizytę do specjalisty pacjent oczekuje tydzień, góra dwa.  :)

Ps. Amerykańscy lekarze są zawsze trzeźwi i nie biorą łapówek od pacjentów.  :rolleyes:

Użytkownik Obecny1 edytował ten post 21 listopad 2017 - 06:14:31

#47 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 22:09:57

Czarna Pantero. Stefan który mieszka pod Słupskiem, nie ma pojęcia o służbie zdrowia w USA .  Niech Twój kolega Stefan zarejestruje się na Forum i powie jak u Was jest. 

Zresztą Steve z USA nikogo nie obraża bo nie ma powodu. Po prostu nie korzysta z usług naszej opieki. Ani zdrowotnej ani z innych głośnych programów pomocowych. Nie chce mu się co miesiąc płynąć statkiem przez dwa oceany po zasiłek.  :) 

Pszczółko, jesteś Mistrzem pisanego słowa.  :rolleyes:

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 23:22:52

Zresztą Steve z USA nikogo nie obraża bo nie ma powodu. Po prostu nie korzysta z usług naszej opieki. Ani zdrowotnej ani z innych głośnych programów pomocowych.  Nie chce mu się co miesiąc  płynąć statkiem przez dwa oceany po zasiłek.   :)

Pszczółko, jesteś Mistrzem pisanego słowa.  :rolleyes:

Nie jest Ci wstyd dwie łapy zdrowe a Ty pod Ośrodkiem Pomocy Społecznej po parę groszy żebrzesz ???

Rodziców okradasz i jeszcze państwo .

#49 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 23:33:56

1. Czarna Pantero. Stefan który mieszka pod Słupskiem, nie ma pojęcia o służbie zdrowia w USA . 
2. Niech Twój kolega Stefan zarejestruje się na Forum
3. i powie jak u Was jest. 

4. Zresztą Steve z USA nikogo nie obraża bo nie ma powodu.
5. Po prostu nie korzysta z usług naszej opieki.
6. Ani zdrowotnej ani z innych głośnych programów pomocowych.  Nie chce mu się co miesiąc  płynąć statkiem przez dwa oceany po zasiłek.   :)

1. ...no wreszcie to do ciebie dotarlo ! :D ALLELUJA !!! :D 
2. ...obecny to nie jest moj kolega, nie obrazaj mnie. <_<
3. To ty nie wiesz jak jest w Polsce ? Tez mieszkasz w Kalifornii ? :D  ...uuuuu.
4. Steve ze stanow ...nie wystepuje na forum GP...wiedza o tym wszyscy. :)
5. ...duzy blad, stad te urojenia.
6. ...nie kracz, nie kracz, bo wykraczesz... :D nie podpowaiadaj obecnemu, bo jeszcze zacznie w te nute na forum pisac...a wtedy mu juz nawet nie pomoze pluton radzieckich psychiatrow. :)

#50 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 23:40:15

Pszczółko, to prawda, lekarze w San Diego to jedni z nalepszych amerykańskich specjalistów, do których jest bardzo łatwy dostęp. Na wizytę do specjalisty pacjent oczekuje tydzień, góra dwa.  :)

Ps. Amerykańscy lekarze są zawsze trzeźwi i nie biorą łapówek od pacjentów.  :rolleyes:

To moze teraz ja ! :D
Pszczolko, lekarze z Tokio to jedni z najlepszych japonskich specjalistow, do ktorych jest dostep bardzo latwy. Na wizyte do specjalisty oczekuje sie 6 dni, gora 8. :D
P.S. Japonscy lekarze a zawsze trzezwi i nie biora lapowek od pacjentow, tak jak ci z San Diego. :D
To co, teraz wszyscy mi uwierza ze mieszkam w Tokio ? :lol: Juz sam nie wiem, czy ty pszczola jestes bardziej psychiczny ...czy jednak obecny spod slupskiej wsi, uzgodniejcie miedzy soba moze... :D 

#51 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 23:42:43

Nie jest Ci wstyd dwie łapy zdrowe a Ty pod Ośrodkiem Pomocy Społecznej po parę groszy żebrzesz ???

Rodziców okradasz i jeszcze państwo .

...dobra puenta podsumowujaca tych "dwoch" trolli.  ;) 
Pozdrawiam. :)

#52 ~n~

~n~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 23:46:38

Czarna Pantero. Stefan który mieszka pod Słupskiem, nie ma pojęcia o służbie zdrowia w USA .

Pantero, jesteś Mistrzem pisanego słowa.  :rolleyes:

#53 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 00:44:42

...eeee no bez przesady. :D Ja to cienki jestem...ale pamietam Wojciecha Cejrowskiego na forum GP...jak on pieknie wymiatal trolli !! ...eeech, az milo bylo poczytac.  :)

#54 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 02:28:01

Dlaczego niu piszesz jako Gość?  :wacko:  Zapomniałaś hasła?  :wacko:

#55 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 02:30:23

2. ...obecny to nie jest moj kolega, nie obrazaj mnie. <_<
3. To ty nie wiesz jak jest w Polsce ? Tez mieszkasz w Kalifornii ? :D  ...uuuuu.
4. Steve ze stanow ...nie wystepuje na forum GP...wiedza o tym wszyscy. :)
5. ...duzy blad, stad te urojenia.
6. ...nie kracz, nie kracz, bo wykraczesz... :D nie podpowaiadaj obecnemu, bo jeszcze zacznie w te nute na forum pisac...a wtedy mu juz nawet nie pomoze pluton radzieckich psychiatrow. :)

(Chorych)Zazdrośników ci u nas dostatek.  :unsure:

#56 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 06:01:35

To moze teraz ja ! :D
Pszczolko, lekarze z Tokio to jedni z najlepszych japonskich specjalistow, do ktorych jest dostep bardzo latwy. Na wizyte do specjalisty oczekuje sie 6 dni, gora 8. :D
P.S. Japonscy lekarze a zawsze trzezwi i nie biora lapowek od pacjentow, tak jak ci z San Diego. :D
To co, teraz wszyscy mi uwierza ze mieszkam w Tokio ? :lol: Juz sam nie wiem, czy ty pszczola jestes bardziej psychiczny ...czy jednak obecny spod slupskiej wsi, uzgodniejcie miedzy soba moze... :D 

Czarna Pantero. Tutaj masz rację. W Sapporo mieszkają Monisia i Paulinka. Obydwie są  zdrowe i radosne. Do lekarzy nie mają jeszcze potrzeby chodzić. Dlatego wyrażają podobną opinię. 

A tak prywatnie zapytam: Od dawna masz takie widzenia że jesteś Japończykiem? 

#57 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 08:04:58

[...]

A tak prywatnie zapytam: Od dawna masz takie widzenia że jesteś Japończykiem? 

:P  :D  :lol:

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 08:10:36

:P  :D  :lol:

Alutko od dawna masz takie urojenia że jeszcze nie zlazłaś z drzewa ?

#59 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 01:31:38

Czarna Pantero. Tutaj masz rację. W Sapporo mieszkają Monisia i Paulinka. Obydwie są  zdrowe i radosne. Do lekarzy nie mają jeszcze potrzeby chodzić. Dlatego wyrażają podobną opinię. 

A tak prywatnie zapytam: Od dawna masz takie widzenia że jesteś Japończykiem?

Pszczółko, już o tym pisałem -  jesteś Mistrzem pisanego słowa.  :D   :rolleyes:

#60 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 04:16:58

Pszczółko, już o tym pisałem -  jesteś Mistrzem pisanego słowa.  :D   :rolleyes:

Steve, tego wiele lat uczyłem się od Ciebie. No cóż: Uczeń przerósł Mistrza...  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych