Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

124 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 22:54:33

chciałabym by moj maz ratownik tyle zarabial.

#22 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 23:01:31

Wcale się nie dziwię, z polskimi lekarzami zawsze tak było.  :wacko:  Dopiero pobyt za oceanem przywrócił we mnie wiarę i szacunek do ludzi w białych fartuchach.  :)

Jako pacjent odzialu zamknietego powinienes miec szacunek do ludzi w bialych fartuchach,
to ci sie akurat chwali i honoruje ! :D
Problem twoj polega jednak na tym, ze nie stosujesz sie do ich zalecen, nie bierzesz lekow psychotropowych tak jak powinienes...dlatego masz urojenia co do miejsca swojego zamieszkania. :D
Musisz brac leki tak jak ci zalecono, wtedy nie bedziesz sie mylil i uswiadomisz sobie wreszcie, ze twoja wioska pod Slupskiem, to nie San Diego...o ktorym wciaz codziennie piszesz na forum ...z uporem maniaka. :D

:lol:

#23 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 02:15:43

powinienes miec szacunek do ludzi w bialych fartuchach,

Mam wielki szacunek do amerykańskiej służby zdrowia, którą uważam za najlepszą na świecie. To nie jest przypadek, że cały świat leczy się w USA.  :)

Ps. Polską służbę zdrowia uważam za bardzo skorumpowaną.  :unsure:

#24 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 02:18:44

:wub:  

Pantero, bardzo mądry komentarz. :rolleyes:

Dlaczego niu piszesz jako Gość, zapomniałaś się zalogować?  :wacko:

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2017 - 13:58:50

Zaprzeczasz sam sobie w swoim komentarzu. Lekarze-rezydenci uczyli się przez długie lata, dużo pracują, nie siedzą przed telewizorem z piwskiem w ręku, a przecież głośno krzyczą: "dej dej dej Pan bo się mnie należy".  :wacko:

Krzyczą tak tylko ci patriotyczni, którzy chcą służyć polskiemu społeczeństwo (frajerzy nie?). Reszta w każdej chwili może wyjechać lub już wyjechała do kraju, który potrzebuje lekarzy i płaci im godnie. Czyli jednak profit!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2017 - 16:07:59

Nie ma jak mundurowi wysokie pobory i szybka emerytura!!!!!! :D

#27 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 17:50:29

Nie ma jak mundurowi wysokie pobory i szybka emerytura!!!!!! :D

Tak jest w Polsce, bo w USA jest inaczej. :wacko:

Nie ma co się dziwić - Polska to bogaty kraj.  :P   :D

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 20:50:42

Krzyczą tak tylko ci patriotyczni, którzy chcą służyć polskiemu społeczeństwo (frajerzy nie?). Reszta w każdej chwili może wyjechać lub już wyjechała do kraju, który potrzebuje lekarzy i płaci im godnie. Czyli jednak profit!

A w Polsce lekarze tak mało nie zarabiają : po wyżej 10 tysięcy ,a większość  więcej niż 20 i nawet  powyżej 30 tysięcy w państwowych szpitalach mało im to jeszcze prywatnie przyjmują często w państwowych gabinetach hehehe tacy to pożyją !!!

#29 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 21:11:55

A w Polsce lekarze tak mało nie zarabiają : po wyżej 10 tysięcy ,a większość  więcej niż 20 i nawet  powyżej 30 tysięcy w państwowych szpitalach mało im to jeszcze prywatnie przyjmują często w państwowych gabinetach hehehe tacy to pożyją !!!

Przedstawiciele polskiej służby zdrowia - szczególnie lekarze - to obok prawników (sędziów, prokuratorów i adwokatów) jedni z najbardziej skorumpowanych ludzi w Rzeczpospolitej.  :wacko:

#30 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 21:40:14

Przedstawiciele polskiej służby zdrowia - szczególnie lekarze - to obok prawników (sędziów, prokuratorów i adwokatów) jedni z najbardziej skorumpowanych ludzi w Rzeczpospolitej.  :wacko:

W dużej mierze to jest prawda. ;)

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 11:41:29

Daleko pod nimi, na drabinie moralnej są posłowie, senatorzy, ministry, prezydenty oraz pożyczeni idioci tacy jak ty: szczujący jednych na drugich, przyprawiający gębę, uprawiający fake newsy i commentsy. Niżej nie da się już upaść. A teraz dzieciaku leć po staremu: ad persona w moją stronę.

#32 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 17:57:42

Daleko pod nimi, na drabinie moralnej są posłowie, senatorzy, ministry, prezydenty oraz pożyczeni idioci tacy jak ty: szczujący jednych na drugich, przyprawiający gębę, uprawiający fake newsy i commentsy. Niżej nie da się już upaść. A teraz dzieciaku leć po staremu: ad persona w moją stronę.

Dobrze, że mi przypomniałeś, bo zapomniałem o politykach, których również dosięgła wszechobecna korupcja.  :unsure:

Dlaczego nazywasz mnie pożyczonym idiotą, który zamieszcza na Forum nieprawdziwe informacje?  :o  Przecież mnie nie znasz.  :wacko:

Ps. Dzieciakiem to ja byłem dawno, bardzo dawno temu.  :rolleyes:

#33 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 17:59:38

W dużej mierze to jest prawda. ;)

Niestety.  :unsure:

#34 ~reparacion~

~reparacion~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2017 - 22:09:15

Gdyby biurakracja i prawo nie wchodzily z butami w ludzkie zycie i tak oni wszyscy sprzataliby ulice

#35 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 16:32:36

Mam wielki szacunek do amerykańskiej służby zdrowia, którą uważam za najlepszą na świecie. To nie jest przypadek, że cały świat leczy się w USA.  :)

Ps. Polską służbę zdrowia uważam za bardzo skorumpowaną.  :unsure:

Wciaz majaczysz o stanach ? :D  Ja za najlepsza sluzbe zdriwia na swiecie uwazam japonska. :D
...tyle tylko ze ja nie bylem jeszcze w Japonii, tak jak ty nie byles nigdy w stanach. :P
Nie obrazaj polskiej sluzby zdrowia nierobie z podslupskiej wsi, bo to nie wina polskich lekarzy ze jestes psychicznie chory i masz chore sprochniale uzebienie, co drugi wystap. :D

#36 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 21:15:16

Wciaz majaczysz o stanach ? :D  Ja za najlepsza sluzbe zdriwia na swiecie uwazam japonska. :D
...tyle tylko ze ja nie bylem jeszcze w Japonii, tak jak ty nie byles nigdy w stanach. :P
Nie obrazaj polskiej sluzby zdrowia nierobie z podslupskiej wsi, bo to nie wina polskich lekarzy ze jestes psychicznie chory i masz chore sprochniale uzebienie, co drugi wystap. :D

(Chorobliwych)Zazdrośników ci u nas dostatek.  :wacko:

#37 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 22:43:04

(Chorobliwych)Zazdrośników ci u nas dostatek.  :wacko:

To dlaczego jestes jednym z nich ? :D To nie jest zaden wstyd ze mieszkasz na wsi pod Slupskiem. Dlaczego sie tego wstydzisz ? Nie zazdrosc mi ze ja mieszkam w Luksemburgu, ja sie tym wcale nie chwale. Nie miejsce zamieszkania swiadczy o czlowieku, tylko sam czlowiek. Powinienes to wreszcie zrozumiec, a wtedy wreszcie wstaniesz z kolan i przestaniesz oklamywac siebie i innych, Mysl pozytywnie, w innych kategoriach...badz soba.  :) 

#38 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 00:55:01

To dlaczego jestes jednym z nich ? :D To nie jest zaden wstyd ze mieszkasz na wsi pod Slupskiem. Dlaczego sie tego wstydzisz ? Nie zazdrosc mi ze ja mieszkam w Luksemburgu, ja sie tym wcale nie chwale. Nie miejsce zamieszkania swiadczy o czlowieku, tylko sam czlowiek. Powinienes to wreszcie zrozumiec, a wtedy wreszcie wstaniesz z kolan i przestaniesz oklamywac siebie i innych, Mysl pozytywnie, w innych kategoriach...badz soba.  :)

(Chorobliwych)Zazdrośników ci u nas dostatek.   :wacko:

#39 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 05:51:07

Rozpiętość zarobków jest ogromna. Lekarz przystępując do pracy otrzymuje 1700 złotych. Tak podają statystyki.  A ile otrzymuje na rękę w pierwszy dzień pracy na przykład poseł albo prezydent?  Przecież też jest stażystą. Dopiero po kilku kadencjach staje się doświadczonym urzędnikiem albo politykiem. 

Ale przyjrzyjmy się majątkom już po pierwszym roku odbywania stażu. To już bardzo majętni ludzie. Luksusowe fury, wille w budowie, urlopy na Wyspach... A statystyki?  Statystyki to tylko papier. 

#40 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 05:56:15

Czarna Pantero. Ja mieszkam w Polsce i wiem co mówię. Nie znam Luksemburga. Nie wiem jakie posiadacie wiadomości o Polsce. Ale to o czym mówisz mija się z prawdą. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych