Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 15:57:00

Do gość z godz 15.12 pytasz po co pracuje w sklepie. To ja ci odpowiem po to żebyś miał gdzie spacerować w niedziele z rodziną a my kasjerzy nie mieli życia po za pracą dla takich głąbów jak ty.

#42 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 15:57:37

Do gość z godz 15.12 pytasz po co pracuje w sklepie. To ja ci odpowiem po to żebyś miał gdzie spacerować w niedziele z rodziną a my kasjerzy nie mieli życia po za pracą dla takich głąbów jak ty.

#43 ~Ten który pracuje w niedzi~

~Ten który pracuje w niedzi~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 17:10:53

irytacja całkiem zbędna czemu wyzywasz ? przecież masz wolne za niedziele w inny dzień są grupy zawodowe które pracują w niedziele i nie podnoszą lamentu nawet mają większą odpowiedzialność niż kasjer zanim się podniecisz to pomyśl tak naprawdę to mi szkoda małej Ewelinki która musi pracować     

#44 ~Ten który pracuje w niedzi~

~Ten który pracuje w niedzi~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 17:14:03

irytacja całkiem zbędna czemu wyzywasz ? przecież masz wolne za niedziele w inny dzień są grupy zawodowe które pracują w niedziele i nie podnoszą lamentu nawet mają większą odpowiedzialność niż kasjer zanim się podniecisz to pomyśl tak naprawdę to mi szkoda małej Ewelinki która musi pracować Gość z 15: 12 zadał całkiem mądre pytanie     

#45 ~Ktosiu~

~Ktosiu~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 21:04:03

A zganijcie ile w up

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 13:24:54

głąby to kasjerzy którzy wypisują marudzą na swoją pensję. wiadomo że na kasie nie zarabia się dużo, jak wam tak źle to trzeba było zmienić profesję.

#47 ~Agad~

~Agad~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 17:38:45

Ewelinka nie denerwuj się. Wykształć się (tylko zrób co najmniej 3 fakultety) i idź pracować do szkoły. Będziesz miała wakacje i ferie zimowe  wolne, a to że zarobisz trochę mniej niż na kasie w sklepie (nawet po 20 latach) to nic nie szkodzi.

#48 ~kasjer~

~kasjer~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 23:12:41

Po pierwsze kasjer zarabia brutto 3300 dopiero po dwoch latach po drugie musi miec caly etat a z tym jest ciezko bo firma potrzebuje ludzi na pol etatu oraz 130 godzin  a kasjer nie tylko siedzi na kasie ale tez rozkłada towar piecze buleczki  sprząta oraz pracuje na wydajność .

Wszystko szybko i dokladnie wiec nie ma co sie zachwycać tymi cyframi bo jest ciezko 

Po byle jakich studiach to i tak nieźle, a to co w kopercie na boku, to nie liczy się? :unsure:

#49 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 16:22:38

#50 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 16:24:17

Brawo Ewelina popieram w 100%

#51 ~Złodziej~

~Złodziej~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 00:44:12

Kto ma lewe łapy grosze zarabia, takie już biedne życie od zawsze! :(

#52 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 08:57:03

Nawet w Londynie w Lidlu kasjerka nie zarabia 7000 tys w przeliczeniu na złotówki. To są brednie wyssane z palca.

Nawet w Londynie w Lidlu kasjerka nie zarabia 7000 tys w przeliczeniu na złotówki. To są brednie wyssane z palca.

Hania  co ty masz w tej głowie  :wub:  pisząc tak - 7000 tys.  jest to siedem milionów  :lol:  i to pewnie nie jest salary tylko  wage  ;)  jadę do Londynu  B)

#53 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 08:57:22

Hania  co ty masz w tej głowie  :wub:  pisząc tak - 7000 tys.  jest to siedem milionów  :lol:  i to pewnie nie jest salary tylko  wage  ;)  jadę do Londynu  B)

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 22:47:04

zapytajmy ile zarabia pani/pan z urzędu pracy,czy te miłe? panie z mopsu.
wszystkie pytania kręcą się zawsze dokoła biedronki,pytam poco macie tkie hobby .

#55 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 06:44:10

Chcecie widzieć ile w Polsce zarabiają urzędnicy? Po 10 latach pracy ze wszystkimi dodatkami mam 2000 netto, wystarczy przejrzeć aktualne ogłoszenia gdzie proponowane wynagrodzenie brutto wynosi 2500-2700 zł.

#56 ~Satysfakcja~

~Satysfakcja~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 10:23:49

Piniądze to nie fszystko!

#57 ~Dfff~

~Dfff~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 19:08:34

Pracuje w biedronce i zarobi wyglądają następujące 2100 brutto plus ,350 premia za obecności plus premia sklepowa która wygląda różnie w każdym miesiącu. I dostaje się cały etat na wejsciu

#58 Loppek765

Loppek765

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 09:50:32

Zarobki zarobkami, ale jak pracodawca nie dba o pracownika http://www.rp.pl/Pra...wnika.html#ap-1  i go nie szanuje, to kto zostałby w takiej pracy? Widocznie u nich i zarobki są w porządku, i pozostałe warunki pracy też.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych