Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Hilary~

~Hilary~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 23:05:52

Każdy z nas potrzebuje odpoczynku od pracy, życia w biegu, codziennych problemów i obowiązków. Byłoby idealnie, gdyby każdy mógł sobie pozwolić na wyjazd. W rzeczywistości różnie bywa, np. przez nagłe, niespodziewane wydatki brakuje pieniędzy na wakacje. W razie trudności finansowych rozwiązaniem jest pożyczka, chociażby w wonga,  którą można łatwo i szybko uzyskać przez internet, bez zbędnych formalności.

#2 keirawinterstl

keirawinterstl

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 13:22:50

Hejka. Nie ma co ukrywać, że kwestie związane z bezpieczeństwem są bardzo ważne w okresie urlopu. Poszukuję właśnie interesujących wskazówek w tym obrębie. Poczytać można o tym choćby na urlop Barcelona (polisaturystyczna.pl). Może znacie jeszcze jakieś źródła wiedzy?

Użytkownik keirawinterstl edytował ten post 20 wrzesień 2018 - 12:45:04

#3 Julka21

Julka21

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 10:30:49

Ja wydaję zdecydowanie za dużo - sporo oszczedzam, ale jak przychodzą wakacje jestem w stanie sporo przepuścić..

#4 Saturnny

Saturnny

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 19:15:05

Tak, to naprawdę ostatni raz byłem w alicante, mi tam się bardzo podobało, ale szczerze mówiąc nie byłem zadowolony w stu procentach, ponieważ nie miałem samochodu, a w domu jestem przyzwyczajony na nim jeździć. I w ostatnich dniach mojego pobytu w Alicante, dowiedziałem się, że tu Porównaj ceny wynajmu samochodów w Alicante wynajem samochodu alicante można wypożyczyć samochód, a co najciekawsze, to to, że można wybrać dowolny, według własnego stać, trzeba tylko zapłacić za benzynę i za wynajem, w przyszłym roku będę szczęśliwy na wszystkie sto!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych